Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

belleteyn dziękówka :) wczoraj upiekłam piernika :0 wyrósł ładniuchny :) dziś dopiero go polewą potraktuje ;) i kupiłam taką posypkę w kształcie płatków śniegu :D a shrek to mi wylazł z tortownicy he he he :) tzn ostatnią warstwę jak wlewałam, to musiałam podnieść na cieście forme w górę :) ale jest!!!!!! udało sie :) jak gotowłam ten pysiowy budyń to zapaszek był super :) ale żadnego jeszcze nie próbowąłam, więc... jak mi to wyszło to sie dopiero okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam napięty plan: zupa grzybowa, ciasto makowo-pomarańczowe i keks do zrobienia. No i mieszkanie trzeba znów ogarnąć, bo po tym całym gotowaniu znów się nabrudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie to sie tez nabrudziło ...hm...trzeba poodkurzac, bo igły sie po dywanie miotają z choinki...jak ją ubierałam, to sie troche urwało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widze przygotowania do swiat trwaja ostro:) Ja wczoraj farbowalam wlosy i sobie obcielam:) bo byla siostra Karola a ze ona fryzjerka to zawsze mi wlosy robi:) Ja mam posprzatane chociaz pewnie jeszcze jutro ogarne troche bo wiadomo ze zawsze cos sie nabrudzi. Na szczescie nie musze nic szykowac:P bo my swieta spedzamy u moich rodzicow:) ciasto mm z checia bym upiekla ale przy moim rozrabiaku niema szans a jestem na razie sama bo maz pomaga moim rodzicom na targu bo jest duzy ruch przed swietami wiadomo owoce warzywa:)...jakby nie bylo swieze:) :D choinke ubieralam w niedziele:) ja akurat sztuczna bo zywych jakos nie lubie chociaz wiadomo zapach jest cudny ale pewnie by zaraz wszystko oblecialo od grzejnika:).. Maly wczoraj strajkowal poszedl spac o 22 myslalam ze dluzej pospi ale gdzie tam 5:30 pobudka na godzine musialam polezec porozgladac sie pogaworzyc i potem na szczescie poszedl spac praktycznie do 9 wiec i ja sie zdrzemnelam :) ZYcze wam Wesolych Swiat kochane bo nie wiem czy wpadne jeszczE:) ..Musze dzisiaj na zakupy jeszcze jechac napoje i takie tam pierdoly pokupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili mój małżonek też w tym roku podjął decyzje o zakupie choinki sztucznej :) i z niej troche obleciało igiełek przy rozpakowywaniu :) ale ogólnie bardzo jest ładna... ...ja tez wczoraj pofarbowałam włosy... 10 min z farbą bez amoniaku na pewno nie zaszkodzi :) a czuje sie o niebo lepiej bez tych odrostów ;) Iza-Rybnik masz zajefany opis na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki fajnie ze shrek wyszedl :) ja teraz robie rybe po grecku, pozniej 2 ciasta, pozniej prasowanie, sprzatanie bo podlogi to masakra wszystko sie nosi :o jeszcze pranie zrobilam wyschnie szybciutko bo na swieta nic nie zostawiam do suszenia czekam tylko jak mezus wstanie po nocce to biore sie za ciasta... a ten link tez mi sie nie otwiera nie wiem co jest grane... my tez idziemy na wigilie do mojej mamy i do teciow ale mimo wszystko robie potrawy zeby miec na swieta czy ciasto, po co mam od nich brac:) ja tez farbowalam wlosy tydzien temu na ciemny kolor podcielam i o wiele lepiej sie czuje :) jeju ja to chyba nie zdaze wszystkiego zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka a ja w [pracy siedze to nic nie zrobie do jedzenia :/ zrobie na wieczór ukochana sałatke mojego męza (z gyrosem) i już... mamy jeszcze duuuuże zapasy owoców typu pomarańcze, klementynki i melony i kiełbasy i kabanosów buahahahhahaha a my i tak wiekszość czasu poza domem spędzamy... duzo siedzimy u moich rodziców...a w święta to chyba raz u tych raz u tych bedziemy siedzieć... ktoś im musi pomóc to wszystko zjeść :D he he he no ale ciacha wyglądaja super...mam nadzieje,z ę tez tak beda smakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu mały mi sie obudzil wywar na rybe mi sie gotuje ryba nie upieczona grrr, nie lubie takiej wariacji no ale tak to jest przy dzidzi :) za rok Waikiki sama bedziesz z dzidziolkiem :P a moze jednak w moje urodziny 15-go urodzisz :P hehe ja i tak duzo zrobilam jak na ekstremalne warunki, maz na nocki teraz chodzi wiec ja praktycznie sama, a jak wstaje to sie malym zajmuje wiec ja moge robic dlatego wczoraj biszkopty pieklam bo dzisiaj bym nie wyrobila... nic ide bo zaczyna jeczec :) zajrze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE MOJE KOLEZANKI Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRAGNĘ ZŁOŻYĆ WAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ABY SPEŁNIŁY SIĘ WASZE SKRYTE MARZENIA,ABY RODZINY ZAWSZE SIE KOCHAŁY,TE KTÓRE PRAGNĄ ZA ROK DZIECI PRZTULAŁY,A WY KTÓRE DZIECI SŁODKIE MACIE O NICH NIGDY NIE ZAPOMINAJCIE WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY ŻABUSIOWA RODZINKA ______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie swiatecznie Ja tez zabiegana jestem ,tez jestem zupelnie sama z malym bo moj jak wiecie robi codziennie na noc ,wiec labo robie jak maly spi ,ale jezeli mi da to jak sie bawi lub dopiero jak maz wstanie ...a roboty jak nie wiem ...Jeszcze dzisiaj sie dowiedzialam ze w pierwszym dzien swiat T idzie do pracy a my mamy gosci wlasnie w ten dzien ... Jejku wolalbym jechac do Polski i byc z rodzicami i tesciami ....a oni tak daleko od nas .... No ale coz ....widze ze wiekszosc z was zafarbila wlosy ja tez w sumie zafarbilam na ciepmniejszy bo czekac do konca stycznia jak pojedziemy do Polski i wtedy pojde sobie zrobic baleyage ateraz mam ciemny blond ...Waikiki ja tzez farbilam wlosy wsumie robilam baleyage i nic sie nie stalo oczywiscie jak bylam juuz kilkanascie tygodni w ciazy wiec napenwo ci nic nie zaszkodzi. Wczoraj jeszcze zakupilismy malemu prezencik pod choinke ..kurcze ale wtym grudniu s awydatki jeszcze jak przyjada goscie w pierwszy dzien swiat tez chcem yzakupic im male prezenciki .... MOj maly wlasnie teraz spi wiec ja uciekam do kuchni przygotowywac :bakalie do moczki i jak mi sie uda to ja od razu zrobie wczoraj robilam rybe po grecku ,kapuste z grzybami i galaretke z kurczaka jeszcze zostala mi :moczka,makowka,moj maz gotuje zupe z ryby a ja w tym roku kupilam z paczki barszcz czerwony i uszka ....i salatka jarzynow ajeszcze mnie czeka i ciekaw ekiedy ja to zrobie no i zakupy a cza sucieka nie milosiernie sorki ze pisze z bledami ale po prostu staram sie szbyko pisac ... i juz zmykma .....a dla wszystkich : Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!↵http://www.urwanizchoinki.pl/U4G1YR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie swiatecznie Ja tez zabiegana jestem ,tez jestem zupelnie sama z malym bo moj jak wiecie robi codziennie na noc ,wiec albo robie jak maly spi ,abo jezeli mi da to jak sie bawi lub dopiero jak maz wstanie ...a roboty jak nie wiem ...Jeszcze dzisiaj sie dowiedzialam ze w pierwszym dzien swiat T idzie do pracy a my mamy gosci wlasnie w ten dzien ... Jejku wolalbym jechac do Polski i byc z rodzicami i tesciami ....a oni tak daleko od nas ....1200km No ale coz ....widze ze wiekszosc z was zafarbila wlosy ja tez w sumie zafarbilam na ciemniejszy bo czekam do konca stycznia jak pojedziemy do Polski i wtedy pojde sobie zrobic baleyage a teraz mam ciemny blond ...Waikiki ja tzez farbilam wlosy w sumie robilam baleyage i nic sie nie stalo oczywiscie jak bylam juuz kilkanascie tygodni w ciazy wiec napewno ci nic nie zaszkodzi. Wczoraj jeszcze zakupilismy malemu prezencik pod choinke ..kurcze ale w tym grudniu sa wydatki jeszcze jak przyjada goscie w pierwszy dzien swiat tez chcemy zakupic im male prezenciki .... MOj maly wlasnie teraz spi wiec ja uciekam do kuchni przygotowywac :bakalie do moczki i jak mi sie uda to ja od razu zrobie wczoraj robilam rybe po grecku ,kapuste z grzybami i galaretke z kurczaka jeszcze zostala mi :moczka,makowka,moj maz gotuje zupe z ryby a ja w tym roku kupilam z paczki barszcz czerwony i uszka ....i salatka jarzynowa jeszcze mnie czeka i ciekawe kiedy ja to zrobie no i zakupy a czas ucieka nie milosiernie sorki ze pisze z bledami ale po prostu staram sie szbyko pisac ...No i oczywiscie jeszcze sprzatanie bo wiadomo przy gotowaniu zawsze cos sie nabrudzi i juz zmykam .....a dla wszystkich : Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!↵http://www.urwanizchoinki.pl/U4G1YR POPRAWILAM BLEDY TERAZ NAPEWNO LEPIEJ BEDZIE SIE CZYTAC WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jak juz sobie składamy to ja też :) Fantastycznych Świąt Bożego Narodzenia, prawdziwej zimy za oknem i ciepła rodzinnego, niepowtarzalnych wzruszeń i zaskakujących prezentów oraz obfitego w sukcesy Nowego Roku 2010!!!!!!!!!!!!!!! ale przede wszystkim na Święta zdrowia, spokoju i samych radosnych chwil!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shrek zrobiony :) ale jeszcze tyle do zrobienia, juz nie wspomne o sprzataniu u mnie w mieszkaniu wyglada jakby tajfun przez nie przeszedl masakra maz pojechal do sklepu, bo sie kaplam ze bulki tartej prawie brak :o no to ja też pozycze :) W te piękne święta niech każdy pamięta z serca płynące życzenia: marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo dużo miłości!!! WESOŁYCH, ZDROWYCH, POGODNYCH, CIEPLYCH, śWIĄT WAM ZYCZE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) włąśnie wróciłam z sanatorium,teraz biegnę do sklepu po warzywa i owoce i wtedy biorę się za gotowanie,bo jeszcze nie zaczęłam:P:) życzenia będę składać później lecę do sklepów;) 11717886 to jest moje gg lub kala321@wp.pl-tam można dopytywać o biżuterię i cen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co to ta moczka. U mnie zupa ugotowana, keks upieczony, niestety ciasto makowo-pomarańczowe nie, bo nie doczytałam, że potrzeba do niego zmielonych migdałów a nie całych. Ale małż mi przywiezie zmielone. Teraz to co tygrysy lubią najbardziej (aha, jasne ;)) porządki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt i 6 w totka dla każdej..ale nie za jednym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co to moczka?? ryby uduszone,kilka potraw zrobionych,choinka ustrojona,jeszcze jeden prezent do zapakowania,resztę na jutro zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie swiatecznie :) jestem padnieta, w pracy duzo ludzi, w domu duzo roboty ehhh niech te swieta sie juz zaczna :) my tez na 2 wigilie jedziemy, w tym ze u mnie jemy cala a na drugiej u tesciow tylko uszka :) prezenty popakowane :) Dziewczynki mam nadzieje ze jeszcze jutro zagladne to złoze Wam zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ciacha zrobione, ryba gotowa i pyszna :) jeszcze tylko poprasowac i pomyc podlogi, maz odkurzyl, teraz robi nalesniki z serem na kolacje i do pracy bo dzis ma ostatnia nocke a ja znowu sama :( znaczy z synusiem :) Kala ale masz tempo juz tyle zrobilas, wez no wpadnij do mnie ;) Ja moczki nie lubie, makowki zjem ale moczka feee ;) co to jest moczka? hmmm no w sumie wszystko tam jest taka ściepka :P suszone sliwki, orzechy, migdaly, rodzynki, ogolnie bakalie i takie tam rozne podobne, nawet to nie pamietam bo jak bylam mniejsza to zawsze mi wszystko w zeby wchodzilo i jakos mi nie podchodzi ten specjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a kaske za ostatnie zamowienie dostalas?? ja juz dzisiaj nie zajrze prasowanie mnie czeka maz kompa bierze, no ale jutro rano zagladne :P dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafko,nie pamiętam,ale pewnie tak jak wysłąłąś:P:) ja już też padam na nos,jutro się odezwę dobrych snów i odpocznijcie przez tę noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥ _______________ /\ ____________ + _______________ \/ ____________`* o.@*o`. ___________. '*Q o *o@ __________( () o*o* @ o'. _________.-' o *0_Q.-'-;*o) _________.' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’ ______.'` @ Q * @ o*o @ o*o .) ______*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’. _____(* @ * 6._()__0*Q.~-' @ ()* ` _____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'. ____o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-@ o*o ___(.-' @ _Q_.-'~'-6. @ ´()`-*@.o’Q’ ___.' @* o ..- @ o*o * 0 *@oQ`) o*' __* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.' _('._@ * o () '-._@_0__@_.-'Q o . '-.*_) _;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'@ o*o _.o-' * ‘@- .Q '._@_* .Q.~ @- () Q @ *'. _* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.-6-'`@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * @ -6@ o*o Q . o ‘- ====== ______________||||||____________ ♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥ Podwójnych życzeń nastaje czas, Jak to wiadomo każdemu z nas, Bo Chrystus Pan nam się dziś rodzi, A i Rok Nowy także nadchodzi. Zielone gałązki, a na każdej świeczka, W stroiku z bibułek stoi choineczka. Gdy zaświeci gwiazdka między gałązkami, Wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy ♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥ Nim gwiazdka zabłyśnie, Nim święta przeminą, Niech Wam błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Wasze życie w szczęśliwości splata Dziś, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata! ♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥♥ tego życzymy Wam kochane dziewczyny i Waszym rodzinom,maleństwom-K. i J.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
’’::|::/’::/’/’ ..’’::’:|:/’:/’......_________ .....’’’|/’/’/.......|~~~~~~~| .......’’|/’/’.....C|=======|O ...................(_________) ..........||.....,•’`.._....._....`’•, ..........||.../...... (o)..(o)`.....) ..........||..|.............>..........) ..........||...\..........__/.........) ..........||.....’•,_............._,•’ .........,||....,~•——\\\\(@)// .....,•’`.||..............////\\...`’•, .....’,...||.............////O\\........ ..,•’`...,||•’`—`’•,////......\\.......\ ..’,_______,•’.....///...O.../........| .......,|.||.............................….| ....../...||..................O............| /’—’,_...||.............................../ _.’•.___.~...’`...,’•._,.•’•,_..•’ (*`v´*)¦` `•.¸.•´°*«?` Wesołych Świąt ¦»*°? .•´°.¸¸.°?¦?°.` (¸¸.•´*`•»°.¸¸.°?¦?°.¸¸.° *•.¸_¸.•*?¦?*•.¸_¸.•*?¦?*•.¸_¸.•* Niech Świąteczne życzenia mają moc spełnienia, Te całkiem błahe i te ważne, Te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń,o które warto walczyć, Wartosci,którymi warto się dzielić, przyjaciół ,z którymi warto być i nadziei,bez której nie da się żyć. Życzą Emila Karol i Mikołajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez śnieżycę, zawieruchę ślę życzenia i otuchę, by te Święta choć tak zimne były ciepłe i rodzinne. Moc prezentów i miłości w Nowym Roku pomyślności. _____________') _____________(')) ___________((('))) ___________((((')))) ___________((('))) __________•×.│.ו __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•*-ZDROWYCH __________*•.¸_¸.•*-WESOŁYCH __________*•.¸_¸.•*-ŚWIĄT __________*•.¸_¸.•* __________*•.¸_¸.•*¶¶___¶¶¶¶¶ __________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶_____¶¶¶____¶¶¶¶___¶_ _______¶¶¶¶¶___¶_¶¶¶¶¶_¶__¶¶_ _¶¶¶¶¶¶___¶¶¶__¶¶_¶¶¶_¶¶¶¶_¶| ____¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶_¶¶¶¶¶__| ¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶_¶¶____| ___| ________¶¶¶¶__¶¶_¶¶____| ___| ¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶_¶¶¶¶¶_____| _i۝۝ _____¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶_____| i۝۝۝ __¶¶¶¶¶¶_¶¶__¶¶¶_______| _i۝۝ _¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶_____i۝۝ ___|__¶¶_¶¶___|_____i۝۝۝ ___|_¶¶___¶¶__|______i۝۝ ___|__________| _i۝۝________| i۝۝۝_____i۝۝ _i۝۝_____i۝۝۝ ____________i۝۝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuję prezenty w worki jak mikołaj,jedzenie w torby i jedziemy,więc do usłyszenia za jakiś czas.Wesołych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chciałam życzyć wszystkim wszystkiego naj naj z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niestety nie mam czasu na forum. Wiktor jest bardzo absorbujący, marudny bo ząbki wychodzą, dostał jakiejś wysypki na dodatek i chyba go to swędzi. My zmieniamy lokal, w którym mamy sklep i w związku z tym mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia, a ja jako właściciel firmy biegam i podpisuję co trzeba. Postaram się zaglądać do Was częściej, bo znów nie jestem na bieżąco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam świątecznie :) dzisiaj chwila odpoczynku wreszcie nie trzeba nic gotowac i sprzątac :) 2 wigile przezylismy, pod względem jedzenia oczywiście ale na drugi rok albo jedziemy na jedna wigilie albo spedzamy sobie sami w trójke bo za duza gonitwa była, potem u teściow maly byl marudny zmeczony i nie wyspany bo co zasnal to byl budzony, no ale za to ładnie w nocy spał obudzil sie tylko raz o 2 i spał do 6:3o pobawilam sie z nim z 30 minut i zasnelismy do 8:30 :):) Mały dostał ubranka, kombinezonek taki fajny misiowaty :) 2 maskotki i smoczka :) a od nas rodziców dostanie krzesełko do karmienia ale dopiero w styczniu bo na allego nie bylo takiego koloru jaki chcialam i bedzie dostepny dopiero w styczniu, no to chyba na tyle jesli chodzi o nas :) a u was jak mijaja swieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×