Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziewczynki, życzę Wam, żeby 2010 był radosny, szczęśliwy, zdrowy, bogaty i lepszy, niż wszystkie dotychczasowe :) A dziś życzę Wam szampańskiej zabawy i dobrych humorów :) ja juz skonczylam gotowanie na dzis i jutro i lece sie zbierac na impreze :) ps. Belleteyn, zrobiłam zupę czosnkową - rewelacja :) polecam Wam kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI JA WAM TEŻ ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU 2010!!!!!!! MIŁOŚCI, SZCZĘŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ, KASY :classic_cool: , PRACY, I CZEGO TAM SOBIE ŻYCZYCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też życzymy przede wszystkim miłości,szczęścia i zdrowia i aby uśmiech nie schodził z Waszych ust-dla Was,Waszych drugich połówek i maleństw(tych w brzuchach też),uściski-K i J:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a również zyczę Wam wszystkiego dobrego, duzo zdrowia, szczescia, pieniedzy, milosci i spelnienia najskrytszych marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkiego naj:) My wlasnie bedziemy ogladac wojne polsko-ruska. Maly z nami bo spac njie chce :).. Belletyn widzialam wlasnie ile sniegu u CIbie u mnie nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) jeszcze jutro i koniec urlopu :( u mnie troszke posypało, mrozik mały jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcęśliwego Niowego roku :) U nas impreza była że hohoh aż dziw że Zuzia spała hehe obudziała sie przed północa poogladała ped=tardy i posła spać moj m troszku namieszał i meczył go wczoraj kacyk heheh zanjomi pojechali wczoraj wieczorkiem Zuza ma sie troszke lepiej za to ja przejełam katar :( Dzieki za życzenia zdrówka dla naszj Zulki Kala fryzurka suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wczoraj wróciliśmy do polski :) także składam spóźnione życzenia noworoczne :) a jak było :) duuuzo wyprzedazy :P naprawde kupiłam tyle ciuchów dla nas i młodego za bezcen :) spodnie po 25 zł, bluzki po 50 zł itp. wszystko z H&M i CUBUSA a materiały bez porównania z polskimi-super jakość. widoki rewelacyjne!!! wkleiłam fotki na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam w Nowym Roku :) u nas było spokojnie, mały spał ale obudziły go petardy nie płakał, oglądaliśmy przez okno w trójkę, a przy tym wydawał różne śmieszne dzwieki :) Imili Ty kiedys wklejalas linka z allegro krzesłka do karmienia mozesz pokazac jakie masz te krzeslko?? ja miałam zamawiac inne ale wpadłam na te krzeslko http://allegro.pl/item862871190_krzeselko_do_karmienia_baby_ono_nowa_lepsza_cena.html a Ty chyba masz z baby ono? jak sie sprawdza? bo juz mam metlik jakie zamowic :( w tym miesiacu odbieram w koncu nowe prawko :) bo chyba mialam szczescie jezdzic 1,5 roku na starym bez kontroli ;) chcialam dzisiaj zrobic krem z pomidorow ta co Babitek polecala ale kurcze te pomidory w zimie sa tragiczne :o do tego drogie... ide wrzucic pranie i cos posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka zrób krem pomidorowy z pomidorów w puszce pycha i przynajmniej ma smak pomidorów puszka kosztuje ok 3zł różnie są w niej z regóły ok 7 pomidorków bez skórki w sosiku naturalnym pycha do zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia dzięki :) czemu ja na to nie wpadlam hehe, wlasnie siedze i szukam przepisow, moze przy okazji znajde jakies fajne ciasto :) a gdzie reszta hallooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :) Witam sie i ja w nowym roku :) Cafka, jak szukasz ciasta, to polecam ten blog http://mojewypieki.blox.pl/html - to co kobita na nim wyczarowuje w glowie sie nie miesci :) ciezko uwierzyc, ze to nie cukiernia, tylko po prostu pasjonatka pieczenia. robilam z tej strony juz wiele wypiekow (od poltora roku mniej wiecej) i wszystko wyszlo pyszne - wiec przepisy faktycznie sa posprawdzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem a właściwie piję kawkę i robię kolczyki nowe wstawione są już na galerii komisję mam 13 stycznia,a do tego czasu kasy niet:( to muszę trochę porobić:),a potem zobaczymy co zdecydują,pamiętajcie o mnie w tym dniu jeszcze się przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!!!! ale sie odłączyłam od świata w te ostatnie dni :) na neta nie wchodziłam, a do południa w pracy nie dalam rady, bo miałam sporo do zrobienia. Kala dziś mi szwagierka podała mój telefon, ktory zostawilam ostatnio u tesciow. Ty dzwoniłaś, czy sygnał puszczałas, czy co?? :0 coś sie stało? twoją galerię ciągle przegladam ...ale samam nie mam kasy za bardzo, zeby w tym temacie poszalec. Musze sobie kupic buty i spodnie, bo te co mam to mnie juz cisną w brzuch mimo, ze to biodrówki :o a to wydatek będzie nie mały, więc... kiepsko ten miesiąc widze :( Cafka popieram Zabusie :) pomidory w puszce sa jak najbardziej OK ...sama je dodaje czasem do sosu do spaghetti jak mi za gesty sie robi :) Babitek cholera jaka dobra ta zupa cebulowa!!!!!!!!!! brakowało mi tylko grzanek, ale i tak była smakowa :) he he (dosypałam żółtego sera i troszke takiego chudego boczku) ...wszyscy wciągali aż im sie uszy trzęsły ;) a blender to myślałam, że mi zmiksuje zupe razem z garnkiem - takie to silne jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Cafka my mamy takie krzeselko http://allegro.pl/item873323184_krzeselko_baby_design_bambi_wkladka_wys_0_w_wa.html maly dostal od dziadkow i jest ok:) U nas malyy dzisiaj pierwszy raz zjadl caly sloiczek zupki ten maly a tak to po polowie z mieskiem zjada z hippa :) z poczatku mu nie smakowaly ale jest juz lepiej bo owoce lubi i potrafi zjjesc caly spokojnie. Moj maly ma 70 cm Zabusia Twoja zuzia jest strasznie do podobna do ciebie:) W ogole wzielam sie w koncu za siebie od nowego roku i dieta:) trzeba do wakacji dojsc do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Imili :) chyba zamowimy ten z baby ono, bo juz mi sie nie chce szukac ;) Babitku Tobie też dzięki za stronke na pewno skorzystam :) aaa ja dzisiaj zrobiłam zupe-krem z porów -PYCHA!!!!!!! :D zrobiłam po swojemu i z grzaneczkami i szynka podsmazona w paseczki :) jak cos przepis dam :P Kala ja też przegladam galerie, ale podobnie jak u Waikiki kasy na razie niet :( tutaj krzesłko dla małego, w ogole ubezpieczenie za auto trzeba zaplacic ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja tylko chcę byście oglądały i pamiętały,może podsuniecie mi pomysły lub powiedcie,że coś jest kiepskie-wszelkie rady oczekiwane.może inny kolor lub coś? piszę też abyście wiedziały,że nie spoczęłam na laurach i dalej robię Waikiki mam w tym kolorze kamienie,ale nie w tym kształcie.Jeśli chodziło o kolor to mogę coś wymyśleć.Jeśli o kształt i kolor to niestety takich nie mam.:( na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja tylko chcę byście oglądały i pamiętały,może podsuniecie mi pomysły lub powiedcie,że coś jest kiepskie-wszelkie rady oczekiwane.może inny kolor lub coś? piszę też abyście wiedziały,że nie spoczęłam na laurach i dalej robię Waikiki mam w tym kolorze kamienie,ale nie w tym kształcie.Jeśli chodziło o kolor to mogę coś wymyśleć.Jeśli o kształt i kolor to niestety takich nie mam.:( na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to nie musi być ten kształt!!!!!! ja mam korale z kulek i jakby guziczków, więc one sa okrągłe :) nie zalezy mi żeby to ten sam wygląd miało ;) a moja znajoma pyta czy takie jak mi granatowe zrobiłaś a jej czerwone to czy czarne możesz zrobić dla jej znajomej :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×