Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej,. Cafka ja podaje gluten od paru dni. Sa gotowe jabluszko z kaszka manna np z gerbera. Ciasteczka z glutenem z hippa one sa po 7 miesiacu ale mozna daWAC PO 5 Rozpuszczone w mleku. Kaszka manna z bobovity ale jeszcze nie dawalam .. Moj brokułów samych nie lubie dopiero tam gdzie jest marchewka zje ale jak kiedys kupilam zupke brokulowa to az sie dusil tak mu nie smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) czekam na przeganianie doła,tylko pamiętaj,że ja 11 czy 12 mam zabieg i wtedy będę nie chodząca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja podaje gluten od miesiąca najpier podawałam dodawaną kaszke manne z bobovity do zupek teraz mała zjada kszke jabłko gruszka z glutenem na śniadanko wymieszną z owocami i kleikiem hmmm dobry pomysł z tymi biszkoptami i chlebiekiem chyba wprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale numer dzis odwaliłam :P poza tym się ucze..sesja sie zaczęła ...łojoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie YZULKA jaki numer? Pochwal się :) A u nas mam nadzieję, że idzie ku lepszemu z nockami. Mały budził mi się dziś 3 razy!! Normalnie rewelacja,ale jak na złość pobiera mnie przeziębienie i mimo zwiększonej dawki snu czuję się strasznie. Jest mi zimno, boli mnie głowa, mam katar. brr. Byłam wczoraj u przyjaciółki, ale wygadałam się troszkę, ale czuję mega niedosyt. Ciągle ktoś ją odwiedzał, musiała odebrać synka znajomej z przedszkola (a sama ma 3-latkę) więc non stop coś się działo i nie mogłam spokojnie pogadać. Jak to dobra przyjaciółka, bez owijania w bawełnę stwierdziła, że nie wyglądam kwitnąco. Wychudłam, mam wory pod oczami, bladą cerę, zmęczone oczy i ewidentny brak sił. Ja to wszystko doskonale wiem, ale jak ktoś potwierdza to buuuuu... :( A mąż z mężem przyjaciółki wybyczyli się w kinie. Byli na Avatarze, są mega zadowoleni. Podobno film rewelacja i gorąco polecają. A dziś na 15 jadę na ważenie małego. Mam nadzieję, że trochę przytył i moje "wciskanie" zupek, kaszek i kleików przyniosło efekty. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info dziewczyny :) ja mam kiepski nastroj, jeszcze okres mam dostac, goscie mi sie dzisiaj zjezdzaja, nic mi sie nie chce :o dobrze ze maz ma wolne to jakos sobie "odpoczne", aaaa i dzisiaj mi dzwoni pan portier ze list do odebrania jest a tu co? podwyzka czynszu za małego, jak o podwyzke chodzi to takie rzeczy zalatwiaja bardzo szybko no coz... moj maly ładnie spal pobudka o 4 i 7, ale tak to roznie spi, kiedy on przespi cala noc?? :) najchetniej to bym poszla spac!! sorki ze wam dzisiaj marudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko trzymaj się ,będzie dobrze:) ja byłą wczoraj u lekarza i dzisiaj nic nie załatwiłam dziś od nowa do 3 lekarzy,czy to się w końcu zacznie coś posuwać do przodu? trzymajcie dziś duże kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati czekamy na wieści z ważenia :) My po szczepieniu mała prawie wcale nie płakała patrzyła mała agentka jak pani ją kłuje i rozpłakała sie jak jej gazik przyłożyła hehehe potem koncertowała ze swoim 3 tyg kolegą on zaczą a ona wtórowała :) Darianka co tam u was jak Anulka aha pan doktor powiedział za 2-3 tyg bedą zęby już je widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas strajk maly od wczoraj nie chce sloiczkow tzn obiadkow jogurt dzisiaj zjadl lyzeczka ale obiadku juz nie c hce ani butelka ani lyzeczka..:/ nie wiem czy to zabki czy co bo w sumie mleko zjada ladnie ale jak przysnie takze musze probowac z obiadkami znowu :/ a jeszcze ostatnio zjadl juz ladnie po 190 gr. My jutro idziemy na szczepienie mielismy w poniedzialek ale cos nam wyskoczylo wczoraj nam sie nie chcialo a dzisiaj bylismy na stoku w bytomiu bo maz z bratem chcieli na nartach pojezdzic wiec i my z Mikim pojechalismy sie przewietrzyc. Kati i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No u nas z wagą super. Mały przez 2 tyg przybrał 310g. To rewelacja, bo przez ostatnie 2 mies przytył 220g. Także karmienie kleikami, kaszkami i zupkami przynosi efekty. Wiktor waży 8530g i ma 73cm. imili u nas z jedzeniem jest różnie. Wczoraj Wiktor pluł wszystkim. A przed chwilą ładnie zjadł mi kleik z bananem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie My wlasnie wrocilismy ze szczepienia maly dokladnie wazy 7500 zniosl je ladnie tylko zapiszczal lekko gorzej jak go ubieralam:P bo tego nie lubi .. Ja sobie tak pomyslalam ze moze nie chcial obiadkow bo mu dodaLAM kaszke manne do nich. Jeszcze musimy isc do naszego pediastry na kontrole czy sie przepuklina wsiakla po plastrach mam nadzieje ze tak. No to Kati dobrze ze jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie Miki wazy :) I byl dzielny na szczepieniu. A u nas z waga idzie ku lepszemu, ale ze snem jest tragicznie. Padam ze zmeczenia. Dzis znow 5 pobudek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj na dzien babci jedziemy a jutro do drugiej babci :) wczoraj mielismy gosci mały był super, goscie byli nim zachwyceni jaki grzeczny :) w szoku jestem jak ladnie je dzisiaj znowu caly sloiczek obiadku z cielecinka :) ale za nic w swiecie nie polknie deserku z bananem zamknie buzie i koniec :) ja mojemu gotuje gluten 2-3 g jak jest zalecane i przed spaniem wrzucam do butelki z mlekiem ma geste i pije ladnie, i o dziwo dluzej spi... w poniedzialek wybieramy sie do dermatologa bo na lydce maly ma takie plamki szorstkie w dotyku i tylko z tylu juz mial to troche ale myslalam ze zniknie bo tez ze wszystkim nie bede leciala do lekarza no ale ze nie schodzi to pojdziemy obejrzec co to jest... a wy sie wybieracie do babc??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj nie dalam kaszki manny do obiadku i zjadl caly sloiczek.. Moj owoce np jablko z bananem ladnie zajada tak samo normalnego banana ugniecionego widelcem a jabluszko skrobaner jeszcze bardziej mu smakuje niz ze sloiczka. Ale juz samego banana ze sloiczka nie bardzo chce .. Cafka ty gotujesz taka zwykla kasze manne blyskawiczna? powiedz mi bo tam jest przepis na 0,5 l mleka jak ty robisZ? Ja mialam z bobovity ta mleczna ale nie podchodzi mu ..a juz np jabluszko z gerbera z kaszka manna te gotowe zje ladnie czy rosolek z kaszka manna a jak ja sama dodam to za nic nie chce ruszyc. My zaraz idziemy do mojej mamy z reszta jak codziennie:P.. Kati no moj tez ma tak ponownie budzi sie okolo 2 i tak przez godzine co 10 minut musze sie podnosic do niego. Mial tak jakies 3 tygodnie temu przeszlo a od wczoraj znowu to samo. Pytalam sie dzisiaj na szczepieniu od czego to moze byc no i mowila ze na pewno nic zlego po prostu dzieckow tym wieku wszystko przezywa i pewnie mu sie cos sni i dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po wizycie :) Imili no moj wlasnie samego banana ze sloiczka nie chce i tylko tego narazie nie przyjmuje, nawet dzisiaj kaszke z owocow na drugie sniadanko zjadl. a kaszkę manne robie tak, w przepisie jest na 100ml jedna lyzeczka, ale ja daje mniej wody 60-70ml wsypuje lyzeczke mieszajac caly czas, wlasnie przed chwila robilam i mi sie grudki zrobily bo lewa reka mieszalam i mi nie wyszlo ;) a dlatego nie daje 100 ml. bo jak raz zrobilam to praktycznie pol mleka w butelce to woda z kaszki, a jak dalam mniej to wyszlo nie za wodniste, nie zlepione, wyszlo w sam raz i bez problemu mi sie rozpuscilo w mleko, nie ma znaczenia ile wody sie da bo jedna lyzeczka i tak w tym jest zawarta, chodzi o konsystencje, a robie kaszke manne blyskawiczna firmy Kupiec :) wiecie jak wracalismy to juz na ostatnim skrzyzowaniu gdzie sa swiatla wjechaloby w nas auto :( mamy juz zielone mamy skrecac w lewo za nami juz tez auto ruszylo a z prawej lanos przed nasza maska moj na klakson a ten twardo, dobrze ze moj zatrzymal samochod bo jeszcze by nam tego brakowalo... co za debile jezdza brak slow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko uważajcie na siebie ja mam większość papierów,jutro powoli zacznę składać do kolejnych instancji,a do zus chyba w poniedziałek.Mam już dość jeszcze w pracy(nie wiem czy pisać byłej czy nie(bo oni raz że mnie zwalniają,a raz że jeszcze nie)nie najlepiej. mam dość-jeszcze proszę o modlitwę Cafko zdzwonimy się albo sklikamy my byliśmy dziś u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - pisze do Was ostatkiem sił :P hehe jestem bardzo padnieta i mam ochote isc spac :) ale pomyslalam ze sie odezwe bo dawno juz nie pisalam :0 Kati wspólczuje Ci tego wstawania. ja jutro jade na kulig a pracy - za bardzo mi sie nie chce ale musze :D skoro jedziemy wydziałow to wydziałowo i mam wszystkie jednakowe spodnie - a jak :) dzis bylam u ginekologa, mam zrobic pare badan, m.in cytologię i jak wszystko wyjdzie ok - to ide do szpitala na hsg (drożność jajowodów) mam stresa bo to boli ponoc no ale czego sie nie robi zeby ujrzec 2 kreseczki. I pewnie bede miala ciekawe walentynki i ur -bo pewnie w szpitalu. Zmykam spac :) Kala jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gagatko ty też,chyba razem będziemy -w tym samym czasie na białej sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gagatko i Kalu to bede za was kciukaski trzymać oby pobyt na białej sali był krótki Mója tez samych bananów nie je bo są za bardzo ciągnące wczoraj jej zrobiąłm 6 słoiczków z 2 dużych jabłek i 3 bananków z kaszką malinową do zagęszczenia i mam troche deserków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede trzymac kciuki dziewczyny. Wiktor bananki lubi. Rozgniatam mu widelcem i wcina. Czasem dodaje kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziewacie wszystkie?? :) Kala wysłałam maila :) zmiescilam sie w czasie ;) a wczoraj nie odebralam bo spalam jak zabita cos slyszalam ze mi tam wibrowalo gdzies na fotelu, moja babcia chodzila ogladac malego jak spi i cos tam do mnie gadala ze cos buczy w telefonie :D wziela go i ze niby mi go podala ja myslalam ze pewnie moj dzwoni wiec nawet nie wiem czy odlaczylam czy co zrobilam, pozniej zobaczylam ze to Ty :) a ja wczoraj bylam nie przytomna teraz po ciazy przy okresie odplywam, nie ze mnie cos boli, ale masakrycznie mi sie chce spac :) Gagatka trzymaj sie, slyszalam ze to troche nie przyjemne ale jak trzeba to trzeba :) a co tam u was co robicie w weekend?? dzisiaj przyjechala ciocia do mojej mamy i nafutrowala mi małego czekolada :):) maly siedzial trzymal tabliczke czekolady i lizal ;) oczywiscie bez przesady ale wszyscy mi juz mowia ze powinien wszystkiego skosztowac, chocby troszke polizac wiec tak chyba zaczne robic, kiedys jak mi babcia opowiada niczym sie nie przejmowali dzieci wszystko dostawaly jadly i nic im nie bylo... czy wy juz zmienilyscie smoczki z 1 na 2? bo moj 2 nie chce w ogole, bo ma za duzy smoczek i wypluwa... pisac co tam u was waszych pociech waszych mezow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Cafka ja mojemu malemu tez daje wszystkiego probowac moja mama mowi ze mu nie zaszkodzi trocche i daje mu tez sprobowac zawsze czegos..A to mu dalam budyniu polizac a to kawalek masy z ciasta itp itd od takiej ilosci wiadomo nic nie bedzie kiedys kaszke manne dawali w drufim miesiacu i nic nie bylo a teraz troche wszystko jest na wyrost Nie no moj banana lubi samego ale nie ze sloiczka tylko wlasnie ugniecionego bo ze sloczika nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co smoczkow moj je ze smoczka do kaszki bo ma zageszczane mleko kazde jedno takze inaczej by nie przelecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ale ja pytalam o takie normalne smoki :) nie z butelki ;) z butelki to moj ma juz 4 dziurki, i te trojprzeplywowe jak daje mu kaszke do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to normalny zmienilismy aventA na 6-18 miesiecy..szybko zalapal myslalam ze bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak Cafka sie pojawia to wszystkie znikaja :( ejjj dziołszki ktora mi powie jak sie licytuje na allegro? :) znalazlam wypasna kurteczko-marynarke uzywana dla małego ale ja jestem zielona w licytacji ;) milej niedzieli zycze wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ..:) Cafka ja sie Ciebie nie boje nie znikam:P/.. Ale w licytacji nie pomoge bo ja kupuje tylko gdzie jest kup teraz.. Ja dzisiaj wykonczona Mikolaj do 2 w nocy co chwile sie wybudzal o 2 wstal i zaczal gaworzyc rozmawiac z nami i odwracal sie na brzuch i odpychal sie nozkami do tylu hehe.. O 3 zasnal ale z nami w lozku sam marudzil no i jak zasnal o 3 to to juz ladnie z nami spal bez marudzenia itp itd ale makabra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×