Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no nie:( a ja w czwartek na diecie szpitalnej przed operacją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś rozkłada :( My chcieliśmy Albo Zuzie, albo Amelke :) No i jest Zuzanna Zofia :) kolejna córcia będzie Amelia lub Hania a synek hmmmmm buuuu nie mam pmysłu hehehe ale mam spooooooooroooo czasu ehehe Buziaki dla MIkusia Co do Walentynek Córa do babci bo dziadek w pracy a my do kina na film z Meryl Streep jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imion mi podoba się Anna,Maria,a dla chłopca Adaś,Sebastian,Wiktorek co do Walentynek ja na białej sali,a miałam iść na urodziny,bo mój szwagier Walentynkowy jest.Może sobie jakiegoś lekarza,albo pielęgniarza poderwę;P;) żartuję oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nawet nie pytaj prosze :O kala białe walentynki...tez miałam takie kiedyś ;) niestety... Zabusia trzymaj sie ciepło i nie daj sie rozłozyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od Belletyn i ode mnie:) pijemy Wasze zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sie spotkalyscie :) nasze spotkanie na wiosne aktualne? :P my niedawno wrocilismy od babci, maly dostal troszke prezentow ;) hehe ale sie najadlam masakra, teraz mi zle i pije herbate :o jak Mikus Imili?? normalnie padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Miki spi wlasnie:) Hmm troche lepiej niby ale chyba i tak z kaszlem bede musiala sie przejsc do naszego pediatry juz do niego dzwonilam powiedziec co i jak oczywiscie mama kazala zeby zgonic na nia ze nas niby nie bylo bo glupio sie przyznac ze poszlismy do przychodni a nie do niego i jak cos kazal dzwonic.. eh nudy jak nie wiem.. A spotkanie no jasne fajnie bedzie z maluchami do zoo sie wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) Imili dobrze ze juz lepiej... :) a wiecie mojemu synusiowi przebijaja sie zabki :) juz ma takie jakby dziurki i widac tego zabka przez dziaselko wiec mysle ze na dniach cos sie pojawi :) z prawej strony jest bardziej widoczne niz lewej hihi ale fajnie :) smarujemy mu zelem bo widac ze troszke mu dokucza, bo wszystko bardzo gryzie, oby tylko nie goraczkowal... a i zmieniam chyba wozek na http://www.allegro.pl/item901803186_x_lander_xlander_x3_4xgratis_kolory_w_wa.html jednak te kola zawazyly, tesciowa tez mi odradzila te zwykle male bo bede sie wkurzac a teraz ten wozek kupimy na dluzej i nie bedziemy zmieniac, a ze sportowy styl mi sie podoba duzo jezdzimy, w gory tez do mojej babci, to ten przewazyl :) z reszta ma fajne te kola bo sa rowne a w espiro przednie sa wezsze i jak jezdze po sniegu to szlag mnie trafia bo przednimi i tylnymi musze sie pchac przez zaspy sniezne... nic ide sobie kawke zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :). Spotkanie bardzo mile - dzięki! Pewnie zagadałam Was na śmierć. Macie śliczne mieszkanko! Oczywiście będąc u Kali nabyła kolczyki, aż mi się ręce trzęsly jak przeglądałam te cudeńka. Niestety (a może na szczęscie) am ograniczone fundusze więc nabylam tylko 2 pary :). Jaw Walentynki zamierzam zrobić siurpryzę malżonowi i go nawiedzić. Przegladałam strony z roznymi pierdolkami i stwierdzilam, że nie ma senmsu wydawać kas na pierdolki, lepiej kupić bilet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:)mi też było miło i mam nadzieję,że będziemy to powtarzać:) zagadałaś,przecież my też gadaliśmy,a przecież to pierwsze spotkania i każdy ma tyle do powiedzenia.:);)Mam nadzieję,że szybko znajdziesz pracę,już trochę wici rozpuściłam (może akurat coś się uda) boję się tego tygodnia będzie ciężki i wiele ważnych spraw będzie oj będzie się działo ,będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że udało sie spotkanie oczywiście nasze na wiosne aktualne :) juz nie moge sie z Zulą doczekac U nas juz lepiej dobrze że i z Mikim też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja też nie moge sie doczekac spotkania :) oby tylko wypaliło... Imili a wy dzisiaj wychodzicie?? bo pisałaś ze w poniedzialek... musze pozniej wyjsc do sklepu, kupic pampersy bo w carefurze zwariowali za ta pake co zawsze dawalam 74 zl chca 90zł!!! :o a ze chrzestna malego pracuje w hurtowni wiec pojde sie przejsc... no a teraz jestem u mamy wiec babcia bawi :) ja naprawde jestem uzalezniona od allegro i ubranek dla malego znajduje jedno a zaraz potem drugie trzecie, normalnie opanowac sie nie moge :) Kala powiedz mi czy te kola z masy perlowej sa ciezkie? te ostatnie bo ja kiedys zrobilam z masy i nie nosze ich bo ucho mi sie naciaga ;) ale ja mialam pelne kola a te sa w srodku puste i dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala trzymaj sie w tym tygodniu!!!!! będzie dobrze!!!!!! :) ...i znowu poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ja do czerwca wytrzymam z tym wszystkim...teraz mam jeszcze niewielki brzuch a już w nocy na siusianie wstaje i czasem ułożyc sie nie moge, bo tu cisnie, tam uwiera...masakra! nie wyobrażam sobie co będzie póxniej :( mam tylko nadzieje,ze tak jak moja mama mnie to i ja swoje urodze w 15 minut ;) ha ha ha ha ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było super.Ciekawe jak wyjdzie to na wiosnę i czy się uda:)przyjechać wszystkim cafko nie wiem o które chodzi,bo tam jest dużo z masy,podaj mi na pocztę lub gg nr to odpiszę Waikiki dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! My wczoraj wrocilismy z zimowego odpoczynku bylo super ! Imilia ,kochana 3maj sie dzielnie ,mam nadzieje ze Miki juz lepiej :-) Pozdrawiam i wszystkich was sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala te na koncu co masz wystawione... Iza fajnie ze urlop sie udal :) a gdyby tak ktos z waszych znajomych chcial kupic wozek to mam do sprzedania Espiro Atlantic :) tylko gondola i fotelik uzywany i nie zniszczony, a spacerowka to nawet z metka jeszcze jest ;) to tylko tak wam pisze bo bede chciala sprzedac a pewnie nie łatwo sie sprzeda ostatecznosc to allegro... Chrzestna malego sie jeszcze zastanawiaja a ja i tak szukam chetnych :) tak bym moze nie sprzedala ale po co gondola i fotelik ma lezec nie uzywane, tylko sie zakurzy i wtedy dopiero nikt nie bedzie chcial hehe no a wozek tylko pol roku uzywany... a moje Słoneczko dzisiaj skonczylo 7 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z kobietą,kwiatami,z różą,z chińskim drzewem są bardzo leciutkie i cienkie,;te koła zielone i brązowe są lekkie ale już grubsze,natomiast te zielone i błękitne z kwiatem są ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj laseczki ja chyba cos przeoczyłam :O bo tu widze jakies palny na spotkanie wszystkich panien młodych z 2008 i nie kumam o co kaman .... niech mi ktoś wyjaśniiiii nooooooooooooooooooooo cafka a fotke wózka moge prosić... nic nie obiecuje, bo ja jeszcze co do wózka nie zdecydowałam nic...za odległy temat jak dla mnie jeszcze ale za miesiąc dwa bede sie rozglądac już powoli :) bo te wszytkie zakupy chce w czasie rozłożyć, zeby na wszystko kasy w maju czy czerwcu nie wywalać ;) więc fotke na maila a jakby co bedziemy gadac o cenie...chyba, że masz już cene ustaloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo chociaz napisz jakie ma kolory?? albo link do takiego samego w necie mi daj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja mam maila ten ewkka.... to jak chcesz wysle Ci na ten :) bo moge Ci wyslac i pokazac moje zdjecia wozka w jakim mam stanie a moge tez Ci na stronce pokazac :) kolory mam turkus z szarym niby dla chlopaka, ale chrzestna od malego powiedziala ze co to za roznica wozek to wozek hehe nie wiem jeszcze czy wezma, bo ja sprzedaje caly komplet 3 w 1 a oni chyba fotelik po malej maja... narazie mam czas ale kurcze moze byc ciezko sprzedac dlatego duzo wczesniej kombinuje nie zaszkodzi wszedzie popytac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka poprosze ze 3 fotki na maila twojego wózka i cena mnie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy o tym spotkaniu mówiłyście, ze ja to przeoczyłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki http://wszystkodladziecka.com.pl/espiro-atlantic-2009-turkus-p-1550.html :) wzielismy turkus bo ten niebieski na zywo wydawal sie taki troche mdly ;) to jak maly sie obudzi zrobie zdjecie bo zdjecia mam porobione na naszym kompie (moim i mezula) a jestem u mamy i tu nie mam wiec na szybko kilka trzasne i wysle :P a aparat teraz przy malym to zawsze i wszedzie zabieram hehe ;) spacerowki u mamy nie mam wiadomo, ostatnio ja tylko wyciaglam zobaczyc czy fajnie sie prezentuje :) szkoda mi go sprzedawac ale po co ma lezec gondola z fotelikiem... aaa i model mam ten z 2009 roku jak cos ;) o cenie i gratisach pozniej pogadamy :P dla Ciebie specjalna oferta :D wiesz... zawsze mozesz napomniec na ciazowym z kafe ;) ze juz sie tak wprosze hihi, bo z tego co pamietam piszesz z Gagatka tez innym topicu :) spotkanie w chorzowskim ZOO :) chyba ze jak sie dogadamy ze my bez dzieciaczkow to mozna wybrac gdzies posrodku zeby jak najwiecej nas sie zjawilo... :) bo juz chyba czas sie spotkac tyle pisania, o wszystkim i o niczym wiec naprawde super by było!!!! uuulala sie rozpisalam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×