Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

odwiedzilabym Cie Yza jakbym blizej gdzies mieszkala :D ponudzilybysmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Yza ja nie pijam alkoholu :) czasami drinka...piwko to aby jak byl upal to raz na jakis czas:) ale jestem ogolnie przeciwwnikiem :D a tak poza tym to gdzie mieszkasz:??:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od kiedy zaczełam pracowac w restauracji to tez tylko drinki:) zboczenie zawodowe jak widziałam co ludzie ze sobą robili,a kobiety to juz wogule. no ale juz tam nie pracuje ale nawyk mi pozostał:) i dobrze a od 7 miesięcy może raz albo dwa razy małe piwo i ciutke szampana... a mieszkam pod łodzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Ja juz z poranna kawka ...dzisiaj tez nie co troszeczke pozniej do pracy bo nie wiem czy wiecie ale od wczoraj Dzieci w szkole maja FERIE 2 tygodniowe i teraz jest maly ruch. A tak po za tym wszystko dobrze.Ostatnio jakos o niczym nie myslimy .... Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Rybnik no wlasnie slyszalam ze w niemczech terz ferie bo oni podobno nazywaja to jakos kartofel ferien czy cos takiego juz dobrze nie pamietam hehe :) ok zmykam od was nietsdety juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) chyba ktos inny roznosi to choróbsko bo ja dalej chora :o od nowa!! Niedawno se wstałam :) teraz jem!! Miłego dnia!! Jeszcze tu zajrze!! A wczorahj byłam w sklepei papierniczym i jak zobaczyłam ile kosztuje ładna kopeta kremowa to az se przeklnełam pod nosem!! 1,50 gr!!! To troche duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki ja nadal chora. tryeba chzba robic jakies odkazanie u nas :-) wiecie co dzisaaj jakos tak mi sie zaczelo dluzyc do tego slubu juz bym chciala zeby to bylo za tydzien :-D to chyba przez to, ze zaczelam wiecej o tym rozmawiac i jakies wstepne ustalelenia robic. gagatka---------- a nie zastanawialas sie nad kupieniem zaproszen w komplevcie z kopertami?? z tego co widzialam to juz od 3-3,5 zl mozna fajne dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej na dzień dobry otwieram str.z datą na 30.08.2008 i zostałam pojechana żę mam t łuste włosy,brzydkie nogi i majtki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA właśnie to widziałam, nie przejmuj się:) Jakiś kretyn/ka leczy kompleksy, a nie ma nawet odwagi udzielać się na czarno:P Poza tym jak miałaś pokazać nam swoje maleństwo w kombinezonie!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) Izus nie przejmuj sie skarbie :) najlpeiej zotan na naszym topiku, ja tez tylko na tym sie bede wypowiadac !! Jak byłam na sierpien 2008 tez mnie zjechały!! Kochane wiem ze takie uwagi bola, ale olej to!!! pisza to pewnie stare panny, z ryszczami na twarzy, ktore o miłosci maja pojecie ale tylko z filmów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kopert to widziałam na allegro po 2 zł chyba było tych kopert 5!! A tak z ciekawosci do tego sklepu weszłam!! Nie zamierzam kupowac w sklepie!! Dziewczynki a bedziecie miały cos takiego jak Ksiege Gosci?? Bo my chyba tak, zamierzamy tak powklejac nasze zdiecia z całęgo naszego życia!! :) czy to fajny pomysł?? A zaproszenia i tak bede tzn bedzie robic mi kuzynka Michała!! Juz dziewczyna sie do tego zapaliła, ona to strasznie lubi!! I nie wiem dlaczego nie sprzedaje ich na allegro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię. boli coś takiego ale nic na to nie poradzę. no cóż tacy są właśnie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdjęcie wykasowałam bo mam dość własnych zmartwień żeby jeszcze jakichś komentarzy wysłuchiwać...wyczytywać:( a swoja droga to jestem naprawdę popularna -do tej pory coś piszą. eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane zdycham w lozku, goraczka, gardlo i katar :( i to wszystko wczoraj, bez ostrzezenia, bleeeeee ale mam dzwonek przy lozku ;) puszczam adr sygnal i zaraz przychodzi zapytac co bym chciala :) Yza, zajrzalam na topic o ktorym piszesz. To Ty nie wiesz, jak jest na kafe? ogrom ludzi tu nie jest po to, zeby o czyms konkretnym pisac, ale po to, zeby kosztem innych podnosic wlasne ego. juz to jakis czas temu pisalam, ludzka natura jest wredna, takie jędze czuja sie lepsze, obrazajac innych, a kiedy kosztem kogos czuja sie lepsze, to sa szczesliwsze. i na kafe nie raz i nie dwa spotkalam sie z tym, ze sfrustrowane anorektyczki, czujace sie slabe w zyciu, samotne najezdzaja na dziewczyny za grube, siedzace w domach najezdzaja na pracujace - ze pracujace to ozieble suki,pracujace z kolei wyzywają te zajmujace sie domem od bezwartosciowych kur domowych itd itp. mozna by tak bez konca. i kazda z tych obrazajacych kogos na kafe ma swoj odrealniony swiat, w ktorym wydaje jej sie, ze zyje. prawda jest taka, ze to nic wiecej, jak żałosne leczenie wlasnych kompleksow czyims kosztem. i ja wiem, ze czytajac cos takiego moglo Ci byc przykro, zupelnie sie nie dziwie. ale postaraj sie byc ponad tym, bo naprawde nie warto bic piany. one nikomu nie zycza dobrze, nie maja za grosz serdecznosci, ciepla, otwartosci w sobie - sama zastanow sie, czy takimi żmijami warto sie przejmowac? NIE WARTO YZA :) wiec bukiet 🌼 dla Ciebie i glowa do gory! nie zagladaj na topiki, w ktorych sączy sie jad i wieje nienawiscia - po co. siedz sobie tu z nami :) a jak sie jakas plująca jadem suka pojawi, to pogonimy ja na 3 wiatry, zanim sie zadomowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-------- ja tez w lozku dogorywam wiec 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla ciebie i wszystkich chorujacych. aaa no i specjalnie tez kwiatki dla izy. kochana, nie martw sie tymi opiniami. ludzie sa zazdrosni, maja swoje kompleksy a najezdzaja na innych... dla mnie super jest to ze jastem Mama i po cichu ci powiem, ze ci baaaardzo tego zazdroszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Oj choruszki choruszki :-) życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-) Babitku, wykorzystuj swojego Połówka ile wlezie, w końcu masz prawo, może i On napisze później pamiętnik ;-) Yza, kochana nie martw się kretynskimi opiniami. Jesteś śliczna, każda kobieta w ciąży jest śliczna,a co do Twojego Połówka, to gdybym nie miala swojego.... hihihii W każdym razie , głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Oj choruszki choruszki :-) życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-) Babitku, wykorzystuj swojego Połówka ile wlezie, w końcu masz prawo, może i On napisze później pamiętnik ;-) Yza, kochana nie martw się kretynskimi opiniami. Jesteś śliczna, każda kobieta w ciąży jest śliczna,a co do Twojego Połówka, to gdybym nie miala swojego.... hihihii W każdym razie , głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Yza ty mi sie nie denerwuj nie warto dlupimi tekstami sienie przejmuj dlamnie wygladasz pieknie:) ..Zostan tu z nami najlepiej tez nieraz bylam zjechana heh ale tu najlepiej no i my Ciebie i malenkiego kochamy:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz oststni witam się z Wami z pracy ;) Wszystkim chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🌻 Yza -nic się nie martw!!My jesteśmy z Tobą :) ja dziś do 22 ale muszę nowego pracownika od 18 zacząć szkolić więc pewnie nie będę mogła często zaglądnąć do Was :( ale coś tam się postaram!! A jeszcze powiem Wam, że uwielbiam mój nowy suwaczek bo on rusza się każdego dnia!!I to jest super :) Wielkie buziaki dla moich ukochanych Panien Młodych 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja juz jestem w domu ...ale zimno na dworze ze nie chce sie wyjsc z domu . Tak Imili --Te ferie nazywaja sie Kartofell Ferie ---czyli tak jakby ferie na Ziemniaki hehe-. Dziewczyny mam nadziehe ze mnie nie zarazicie tym wirusem ...bo to dla mnie byl by problem :( a wam wszystkim zycze duzo zdrowka :) Yza ----nie przejmuj sie ...glupimi docinkami ... Gagatka ---my mamy zakupiona ksiege gosci :) i napewno otrzyma ja swiadke lub swiadkowo i w trakcie wesela napewnow szyscy goscie sie wpisza ...ale jeszcze nie wiem kiedy moze jak my wybierzemy sie na zdjecia :) my zaproszenia kupilismy na ALLEGRO :) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEść DZIEWCZYNY. 🌼🌼🌼 dla każdej z was....byłam właśnie na operacji plastycznej:):):):):) dzięki za słowa pocieszenia:) już tam nie wejdę nigdy i wogule na inny topic też...a na pocieszenia kupiłam dla małego dwie czapeczki:):) no a poza tym pół dnia spędziłam w zakorkowanym mieście tragedia. żeby przejechać dystans 100 m trzeba nieźle się napocić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księga gości? fajna sprawa chyba tez muszę pomyśleć o takim dodatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza------ dobrze ze cie humor nie opuszcza :-) aaa no i ty juz nas nie zostawaji nie przenos sie nigdzie bo tu najlepiej :classic_cool: u nas nie bedzie ksiegi gosci ale myslimy nad upominkami dla gosci, nie wiemy jeszcze co ale na pewno ma byc tanio bo nie chcemy na to wyrzucac kasy... rybnik-------- ty sie nie daj chorobie, my juz tutaj z babitkiem wyrabiamy srednia chorobowa :-) babitek------fajny pomysl z dzwonkiem, gdyby marcin byl w domu to bym tez go wykorzystala. ale jak przychodzi z pracy to nie powiem, skacze wkolo mnie i bez dzwonka :-) przed chwila np zjadlam pyyycha golabki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziekuje jeszcze raz za ciepłe słówka:):):) ❤️ dla was wszystkich dziewczyny... do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie pozegnałam mojego!! Tearz właściwie wybieram sie do spaniai!! Jutro i pojutrze bede sama z dzieciakami na swietlicy!! Troche mnie to przeraza, ale trudno!! Moze mnei nie zjedza!! hehee Widze, ze choróbska dalej Was mecza!! Mnie tez!! Jak przyszło tak nie chce pójsc!! Chyba dobranoc wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×