Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

yza, kolejnosc kupowania jest raczej sukienka-stanik :-) no i niebawem nastepna panna nam pokaze swoja sukienke :-D bardzo mi sie ta praktyka podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) ma sie rozumieć ze kiecka najpierw:) Babitku:) ja wczoraj farbnełam włosy i mam prawie czarne a przy mojej bladości wyglądam jak anemik:P:P:P jak byłam ostatnio u lekarza z małym to pediatra powiedziała ze mam blade uszy i mam anemie ale ja mam taka cerę:P:P:P a jak się opalam to na raka-miałam iśc kiedyś do solarium ale kilka dni wcześniej obejrzałam OSZUKAć PRZEZNACZENIE 3 i podziękowałam -laski upiekły sie w solarce a jak z moją wyobraźnią-nie nie:):):) Babitku:) co do biustu...hmmm ja mam 75 dd-dobrze ze nie karmiłam małego piersią bo bym miała cycki do kolan:P:P:P:P Zabusia:) nio to udanej bibki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, ja tez do mulatek nie naleze ;) ale tyyyle lat nosilam blond wlosy i zwyczajnie mi sie znudzily :) od jakiegos czasu przerzucilam sie na brąz, ale zauwazam tendencje do przyciemniania - z kazdym farbowaniem coraz ciemniejszy odcien wybieram :) teraz sa juz bardzo ciemne - nastepne juz moglyby byc chyba tylko czarne ;) uszy? :D az w lusterko spojrzalam, czy ja mam blade uszy :) ale nie, nie mam :D opalam sie tak samo jak Ty - na raka :) a na solarium mam uczulenie - opalam sie w czerwone plamy, wiec dziekuje :) ale Yzaaaaa, laski w oszukac przeznaczenie sie upiekly bo z karuzeli zeszly niepotrzebnie :P cyckow podobno nigdy za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jak w nicku -rude, ale takie jasne, kręcone. Farbowałam zawsze na ciemniejszy, kiedyś mnie namówili na blond pasemka- wyszły tragicznie...jakżółtka jajka :( na następny dzień były już ładne brązowe z rubinowymi refleksami...tylko, że szybko się zmyło :( ile wam sie trzyma farba? bo u mnie kilka myć i po ptokach Co do biustu....to mój kompleks, z którego narzeczony mnie leczy z różnym skutkiem- mam tylko A, teraz mi się trochę przytyło i są pełniejsze, kiedy zacznę się odchudzać to pierwsze co, to cycki zmaleją (a uda jeszcze nigdy się nie wysmukliły...wrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to juz mialam wiekszosc koloro swiata :-) najpierw blond z pasemkami, pozniej prawie czarne, ciemny braz, zude juasne a teraz mam juz jakis czas czerwono-brazowe... moze sobie trudno wyobrazic ten kolor :-D to taki ciemny rudy z polyskujacym ciemnym brazem. farba mi sie trzyma w oryginalnym kolorze ok 3 tygodnie potem sie zaczyna wymywac i blednac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przepraszam, że się ostatnimi czasy nie udzielam tak, jak dawniej, ale do kompa siadam jedynie po to aby popracować nad pracą mgrką i sprawdzić \"naszą-klasę\" ;) Zareczona doczytałam, że przekładacie datę slubu :) Tylko zostań z nami i nie uciekaj :) A wiesz, marzec to doskonały miesiąc na ślub :P :D:D:D Rybnik-Iza - fajnie że jesteś zadowolona z fryzjerki i dobrze, że odnalazłyście \"wspólny język\". Ja jestem umówiona do fryzjera 26 marca na porafbowanie, cięcie itp, a 29 na 10.00 na ułożenie fryzurki. Yzulka - jak widzisz, mówisz i masz:) Już jestem :) Telepatycznie Cię wyczułam :D Ja sukienkę , a w zasadzie gorset mierzyłam mając stanik taki, jak w dniu ślubu. I powiem Ci, że dobrze że mi go krawcowa kazała kupić, bo niby już wszystko z gorsetem było ok, a jak kupiłam stanik to się okazało, że fiszbiny trzeba było trochę poprawić. My mamy już wszystko załatwione, zaklepane, zapłacone, kupione, umówione :) Tak więc zostaje tylko czekać, 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i pisalam i mi gdzies tekst wcielo. Darianka wow tylko 1 miesiac. Jest juz stresik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, darianka :-) :-) 28 dni!! trzy tygodnie! super :-) jak nastroj? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie cztery tygodnie chcialam napisac :-P przyspieszylam Ci torches slub :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nastrój?????? Hmmmm, nie mogę się już doczekać :) Zdawało mi się np, w październiku, że mi się dłuży do tego 29 marca, ale teraz kiedy zostały 4 tygodnie to już po prostu odliczam minuty :P Poza tym drobny stresik, zresztą nie tylko mój :) O Tomku nie wspomnę :) O rodzicach również, ani o całej poddenerwowanej rodzince :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w do mu po koncercie:) A więc Summer-odpowiadam: musielismy mieć akty urodzenia do USC,aby dostać \"zaświadczenie o stanie wolnym\".I wtedy do biura z tym zaświadczeniem,z aktami chrztu,ostatnie świadectwo ze szkoły(religia),zaświadczenie kursu przedmałżeńskiego(ten szkolny),dowody osobiste.Wtedy spisywaliśmy protokuł(kilka-kilkanaście pytań-raczej prostych) , i dostaliśmy kartki na zapowiedzi i na spowiedź przedślubną.To chyba tyle-co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zmykam na uczelnie i będę tam pewnie do 20 chyba że Łuki mnie zwolni :P stanik ten do ślubu jest potrzebny tylko do przymiarki by dobrze dopasować suknie pozdrawiam was cieplutko w ten nie za przyjazny ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja chcę spać!... jestem padnięta i nie mam siły,zaraz idę do pracy i będę tam aż do 16,czylo ok 17 w domu tragedia:( ja chcę spać! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dla pocieszenia tez mykam do pracy.Bede do 18-stej pracowac a w domu bede ok 19:30. U nas dzisiaj zapowiadaja orkany. Na razie jest wichura z gradem. A ja auta nie mam. Buu.zycze Wam milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou :) Zareczona wlasnie tato dzis mi mowil, ze w Niemczevh i Austrii straszne wiatry z gradobiciem beda nie zazdroszzce. U a nas lekkie zawirowanie, nasz świadek to znaczy Michala zostanie tatusiem w pazdzierniku i zwiazku z tym nie wiadomo czy nie ebdzie slubu w maju :) :) ta wiadomoscia nasz lekko zaskoczyl, ale bardziej chyba mojego tescia bo to jego chrzestnik :) moja tesciowa kazała mu juz jechac do opracy (pracuje w Austrii) i nie wracac do maja a potem do sierpnia :) hehe Poki co to sie cieszymy wszyscy :) Nie zazdroszcze Wam, ze musialyscie dzis wstawac tak wczesnie, ja juz naqet sie wyspalam (poszlam spac o normalnej porze czyli po 22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was sobotnie :) U mnie koszmarnie cala noc nie spalam bylam sama w domu a wiatr wial jak oszalay padal deszcz a pozniej jeszcze burza...wlasnie pije kawe.Nadal wieje ....straszne takie wichury jakie plany na weekend...my mamy w planach zakupy a pozniej wieczorem chcemy wybrac sie do Aquany (park wodny)sie odrelaksowac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie deszcz.. a teraz wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyjaciółka właśnie mi powiedziała ze jej szwagier odebrał w domu poród-żona tak szybko zaczęła rodzić zę w drzwiach wejściowych sie to stało-ale dziecko-dziewczynka zdrowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Yzulka ale wiadomośc :) heheh przynajmniej nie trawło to długo :) dobrze ze z malenstwem wszystko dobrze :) Do mnie wlasnie dostarła cudowna pogoda czyli wiatr i deszcz :/ Co porabiacie?? Bo ja wlasnie sprzatam, od dzis sie odchudzam, i jestem glodan strasznie ale nic akcja skurczania zolądka rozpoczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ruda, u mnie farba sie nie zmywa, troche tylko traci wyrazistosc - ale malo zauwazalnie. Darianka, aleee aleeee :) czesto miewasz teraz glupie sny? :) bardzo fajnie, ze wszystko zalatwione i pozostalo tylko czekanie.. Kala, w takim razie co kraj to obyczaj :) nasz ksiadz powiedzial ze poradnia, nauki sa niepotrzebne do podpisania protokolu. do protokolu potrzebuje - dowod osobisty, papierek z usc i akty chrztu, plus bierzmowanie. swiadectwa religii u nas w ogole nie chca, no a nauki i poradnie mozna doniesc pozniej. Zonqa, milej (i szybkiej) uczelni :) Zareczona - u nas na razie wzgledny spokoj pogodowy, ciekawe co bedzie pozniej.. Gagatku, gratulacje dla swiadka :) Ja tez sie wyspalam - ale wstalam pol h temu :) (spac poszlam ok 3.30) Iza, wspolczuje pogody, nie daj sie zwiac ;) Yzulka, ja piernicze :):):) w niezlym stresie musial byc szwagier :D gratulacje :) no i jak Gagatek rzekla - najwazniejsze, ze niunia zdrowa :) Gagatku, ja ide robic sniadanie - zaraz pewnie wstanie adrianiasty i bedzie burczal ze jest glodny :D (zawsze cholera to ja musze wstawac pierwsza - on pewnie celowo spi dluzej zeby nie na niego wypadlo robienie sniadania), a pozniej - po poludniu jedziemy szukac garnituru dla tego, co jeszcze spi :) Ty tez kochana, tak jak Iza, uwazaj, zeby Cie nie zwialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :-) wstalam godzine temu :-D dziewczyny 🌻 dziekuje za informacje na temat protokolu. juz mam jakas tego wicje przynajmniej. yzulka, ubranko cune, historia prawie niesamowita :-) gratuulacje rozgarnietego szwagra -P my postanowilismy, za na zawiadomieniach napiszemy gosciom, ze prosimy zamiast kwiatkow o przybory szkolne dla dzieci.. pamietajm, kiedyz sie zarzekalam ze chce kwiaty :-D ale kwiaty beda od gosci weselnych a jak sobie pomyslalam ze pozniej trzeba te wszystkie zwiedniete wiechecie to podziekowalam :-P u mnie bylo przed chwila urwanie chmury, wicher taki ze swiatlo przygasalo a teraz slonce piekne... szalona pogoda. agatka 🌻 ja dzis leze dogory brzuchem :-) o odchudzaniu nawet mi nie mow, mialam w planach isc od marca na fitness ale choroba troche to opozni. poki co ide na sniadanie :-D babitku 🌻 mnie marcn czasami zaskakuje w weekend i ja wstaje a sniadanko gotowe. jednak nalezy tutaj mocno podkreslic slowo CZASEM :-P :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka fajne :) Adraniasty heheh :) Moj Michal wlasnie krocej spi i do tego zcasami mnie wrednie budzi!! Finia :) To smacznego sniadanka Wam zycze, choca ja pewnie zaraz bede miala obiadek :) Ja na dzis mam plany: brak planów tzn siedze wdomu i robie sobie amseczki, bede sobie jezdzic depilatorem po moich nogach, mzoe cos oglodne :) kto wie wieczor pelen wrazen sie szukuje :) Milych zakupów Babitku zycze :) A Tobie Yzulka wychdznie z domu w kombinacji Ty + Sławek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, my w zaproszeniach i zawiadomieniach mamy tekst, ze prosimy o gadzety dla domu samotnych kobiet i matek z dziecmi - taki ubogi dom, ktory prowadza nazaretanki, maja wieeeeeele potrzeb (kaszki, przybory szkolne, zasypki, pieluchy itp itd). ja uznalam, ze na kwiaty kazdy wydaje jakis grosz, a po kilku dniach ida do smieci, wiec niech ten grosz lepiej wydadza na cos, z czego ktos biedny bedzie mial pozytek :) Summer, czekaj czekaj, ja pamietam, z 5 lat temu adrian zrobil mi sniadanie chyba :D:D:D no dobra, pamietam kilka sniadan zrobionych mi przez adriana, ale naprawde rzadko i naprawde kilka :D (gdzie sprawiedliwosc?) zaczne spac dluzej - jak sie obudze, bede lezala i udawala ze spie :P Gagatka, dziekuje :) smacznego i Tobie. Adrianiasty :) no tak tak. nawiasem mowiac menda juz wstala i je kanapki ktore mu zrobilam :) az sie boje tych zakupow garnituru...on jest marudny jak stara baba z ubraniami :) - tu szew nie tak, tu guziczek uwiera, tu za ciasno, tu za luzno...trudno dogodzic..(moze powinnam łyknac przed zakupami nerwosol jakis? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Gagatku, Ty chyba jestes najbardziej wytrwala :) ciagle cwiczysz, dieta, ktorej sie trzymasz...moja skutecznosc jest zerowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka jak mały przystojnacha :) wow babitku ja jestem wytrwała... ja.... chcialam zaznaczyc ze ja tylko pisze ze sie odchudzam ale zasze cos wykombinuje i zezre cos kalorycznego i sie łąmie!! Ale nie tym razem!!! Bede silna, dzielna itd itp :) za 5 miesiecy slub a moja waga to 59 kg!!! A rak temu mialam 54!!! :o:o:o No ale dzis zaczelam :) Teraz iode do babci, a potem czas na prasowanie, cwiczenia i takie tam :) jak zaarz u mnie piznie deszzcem i sniegioem to ino raz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×