Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja nie przepadam z agrzybami jakos :) ale i tak robie sie głodan a tu jeszzce 2 godziny do obiadu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzieki :) fajne te piosenki :))) super i Zabusia podała sporo :) pewnie sobie z nich cś wybiorę ale jak ktoś ma jeszcze coś ciekawego to ja bardzo proszę i będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozważam takie piosenki: \"Ktoś mnie pokochał\" Skaldowie \"When I fall in love\" Nat King Cole & Natalie Cole \"Wonderful world\" Louis Armstrong \"Fascination\" Nat King Cole \"Unforgettable\" Nat King Cole & Natalie Cole \"Jesteś lekiem na całe zło\" K. Prońko \"Prócz ciebie nic\" Kayah & K. Kiljański \"Wielka miłość\" S. Krajewski \"Zabiorę cię\" Kancelarya \"Zawsze tam gdzie ty\" Lady Pank \"Kochaj mnie\" Perfect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ale sypiecie tytułów :))) ja to bym chciała żeby mój podkład muzyczny na filmie z wesela był dość wesoły :)) ale taż żeby nie zabrakło romantycznych piosenek :))) Wiecie co mi się podoba ... jedna na milin.... może trochę wieśniackie ale myślę że na wesele może by c:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o takim pomyśle: nieźle śpiewam, a orkiestra to nasi znajomi. Chciałabym Kancelaryę ząspiewać sama do ich akompaniamentu i zadedykować swojemu Tomkowi - romantyczne czy kicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn fajny pomysł :) Myśmy zadedykowali gosciom w ramach podziękowania i dla śmiechu (pierwsza małżeńska sprzeczka ;) )piosenkę "Wytrąciłaś mnie z równowagi" Elektrycznych Gitar :) Podzieliliśmy się zwrotkami, wyszło super, goście chcieli bisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jak ktoś umie śpiewac to czemu nie :) ja chyba stałam w kojce do jedzenia :) zaraz chyba umre z głodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to zabrzmi nieskromnie, ale nawet mi to idzie. A piosenka nie jest trudna - zapaliłam się do tego pomysłu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł bombowy, jesli umie się spiewać- ja bym została obrzucona bigosem ew jakimis owocami Poszłam sobie na egzamin i zastałam pustkę -a nie prowadzącego, ani tych kilku osób, ktore miały ze mna pisać. To se wróciłam do domu i pisze na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak umiesz śpiewac to czemu nie:):):) ale nie tak:P:P:P http://www.smog.pl/wideo/18464/gracjan_roztocki_spiewa_o_swoich_czerwonych_stringach/ padłam jak to zobaczyłam a to jego stronka http://www.roztockigracjan.republika.pl/indexpolski.html buahahahah:P:P:P co do kręcenia to j a chciałam tak: troszkę pokazać Sławka samego i do tego piosenka''Nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego jak ja'' mnie sama ale nie mam pomysłu na piosenka Przed kościołem Ringside''Tired of being sorry''-przy składaniu życzeń.... i tyle:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam waS:)...ja jeszcze nie myslalam o podkladach..z reszta moj kamerzysta dobiera swietne sam..ale widzialam kiedys plyte od znajomem gdzie miala podklad jak bylo pokazane jak sie ubiera piosenke Bogusława Meca "naprawde jaka jestes" bardzo mi sie to podobalo kto wie moze sama wykorzystam:)...nad reszta sie nie zastanawialam..chociaz na pewno bym chciala krajewskiego wielka milosc..:) nie wiem w ktorym momencie ale pewnie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jesem przeszczesliwa hehe bo niemcy przegraly dzisiaj mecz jeeee:D ... i to jedyna bramke jaka strzelil to oczywiscie polak podolski im hehe a i tak przegrali jupi:D maja za swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) wypieknilam sie, mam pazurki, farbe na wlosach i probny makijaz, fajnie :-) belleteyn, jak dobrze spiewasz to mysle ze super pomysl z tym spiewaniem dla tomka. my mamy tylko 3 \"muzyczne\" stale pozycje: nasz pierwszy taniec, elvis presley \'falling in love with you\' taniec pierwszy rodzicow, l. armstrong cheek to cheek podziekowania - sipinka cudownych rodzicow. kamery nie mamy wiec o podklady sie nie martwimy. zabusia, ale mi narobilas smaka tymi boczniakami :-D sluchajcie, bylam u spowiedzi. powiedzialam wszystko i o mieszkaniu tez, ksiadz sobie sam dopowiedzial seks :-P ale bardzo spoko w ogole sie nie czepial, bardzo ludzki sie okazal. pozniej sobie zostalam na mszy i wiecie ze chyba pierwszy raz tak to wszystko ogarnelam. ze to ma byc na cale zycie, ze to odpowiedzialnosc ... jutro mam egzamin na studiach :-) czad :-D ide siasc na d... przez chwile :-) aaa i juz nie grzeszymy :-) bo ja jestem u rodzicow a m. u matki swojej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i juz za dwa dni grono mezatek sie powiekszy :) do slubu zostalo juz tylko 8 dni . na razie jakos sie nie denerwuje ale wiem ze te emocje tak i tak beda. zostaly mi jeszcze takie drobnostki ale w tym tygodniu zalatwie.ostanio naklejalam naklejki na wodke troche czasu zeszlo. martwi mnie pogoda bo cos sie psuje oby nie podalo. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek :-) ja pamietam jak sama mialam 8 dni a dzis juz 1. czas ucieka jak szalony :-) troche mi zal ze juz jest coraz blizej, ze juz niedlugo bedzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Summer ale Ci dobrze:) juz jutro bedziesz zonka...jak samopoczucie przed wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) zapomnialam telefonu czuje sie jak bez reki, miala isc dzis na solarium no ale jak pojde jak nie mam czasomierza :o w związku z tym zabieram sie do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w dniu 13 PIĄTEK :) oby był szczęśliwy dla wszystkich :) Boczniaki były pycha część zanieslismy babci :) Ja tez już w pracy ale dziś sami jesteśmy wiec zleci jutro jedziemy do teściów :) Jutrzejszym mężatkom zycze dziś spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku - w końcu to piątek 13. Ja dziś kończę pracę i jutro zanoszę promotorowi, mam nadzieję, że uda mi się w lipcu obronić, bo bardzo mi na tym zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja broniłam się 2 lipca 2007 :) ale były nerwy :) ciesze się że mam to już za sobą i już niebawem bedzie rok od obrony i tym sposobem blizej ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez :) mam robic trase kanalizacji ale przecież nie bede tego cały dzień robić aha musze jeszcze wydruki przejrzeć ale mi sie nie chce czytam sobie własnie gazetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) ano jutro juz bede u fryzjera. ale wiecie co mam od wczoraj jakis taki kryzys, zupelnie nie wiem po co bierzemy ten slub, dobrze ze m. u matk bo inaczej klotnia bylaby pewna.. chyba przez caly czas przygotowan tak sie fatalnie nie czulam. wszyscy mnie pytaja jak sie czuje, czy sie denerwuje, ze to juz jutro... a ja poki co najchetniej bym to przespala. zabusia, ja juz sobie postanowilam ze po slubie robie Twoje boczniaki :-) agatka, a jakto, na solarium ci nie zmierza czasu?? zabusia, u was lipiec podwojnie wazny bo tez macie przeprowadzke nie?? ja zaraz zmykam na egzamin :-P pozniej jeszcze do pracy na chwile, wieczorem idziemy zaniesc rzeczy do knejpy. patrzylyscie wczoraj mecz???? skandal normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gagatka a gdzie Ty chodzisz na solarke? mozesz cos polecic bo ja niestety nigdy nie bylam, nie wiem, co tma sie robi i nie wiem gdzie jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer tak a nawet poczwórnie ważny hehe - slub - przeprowadzka - 4,5 roku jak jesteśmy razem - moje imieniny :) hehehe no boczniaki mniam we wtorek bede robic szparagi :) W poniedziałek po pracy jade do Bielska po wpis z pedagogiki z kursu nauczycielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×