Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Waikiki ja jadlam i slodkie i kwasne ale fakt od sledzi mnie tak samo jak cafke odrzucalo jak nie wiem to zaraz bylo ze dziewczynka mnie od nich odrzucilo heh.. kopniaki pierwsze po srodku:) ale ja od samego poczatku czulam ze to chlopak bedzie:) o a to sa te zwykle smoczki http://allegro.pl/item805951215_smoczek_smoczki_nutricia_niejadka_wczesniaka_leni.html ktore malemu podpasowaly no i pisze ze dla niejadkow i leniuchow:D czyli dla mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za uwagi na ten temat :) ja osobiście sledzi tez nie lubię i nie wydaje mi sie, zeby mnie ciąza do nich przekonała...ale ja póki co wyjatkowo na słodkie nie lece...a ogólnie zawsze czekolada to mnie hipnotyzowała ;) nie mogłam bez niej zyc, a teraz mnie już tak nie pociąga hm.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki smaki Ci sie jeszcze beda zmieniac, ja na poczatku praktycznie nic nie jadlam pozniej zmuszalam sie do sniadan bo wiadomo trzeba jesc, a ja jeszcze do pracy busem wiec ledwo co dojezdzalam :) mialam taki etap w ciazy ze najadlam sie slodkiego a za chwile mama robila zupe to sobie ja jeszcze doprawialam bo za slaba byla, albo cos innego pikantnego na slodkie jadlam, wiec naprawde jest roznie, nie ma co sie nastawiac bo jesz to czy to :) no i jeszcze jak pepek Ci wystaje to chłopak a dziurka to dziolszka :) ale to tez nie od razu Ci sie zrobi ja juz nie pamietam kiedy mi pepek "wyskoczył" :) ja sie nie nastawialam na dziewczynke czy chlopaka, wszystkim na przkor mowilismy dziolszka a na usg pokazal sie MEN :) i smialismy sie z tego a babcia tak uwierzyla ze dziolszka ze poleciala do sklepu po rozowa welne i pozniej musiala ja wymieniac :D ja tak mysle maluch podrosnie do 2 lat i zbroimy jakies rodzenstwo bo ciaza to super stan :) tak tesknie za brzuszkiem i kopniakami teraz mam na zywo :) Imili smoczki w sumie podbne do aventa, moj tam ze wszystkiego pociagnie byle mleko bylo :P a smoczek do ssania to musi miec z nuka bo innego nie chce maly a wybredny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie smoki do ssania tylko z aventu kupilam z nuka jeszcze i niema bata zeby ssal z reszta kupilam z aventu potem te od 3 miesiecy wieksze troszke i tez nie tak sie przyzwyczail do swojego ktorego mA od poczatku ze innego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nikogo nie ma... ja wpadłam tylko na chwile, bo mezus po nas przyjechal znaczy teraz opony pojechal zmienic na zimowe i jedziemy do siebie :) zajrze w poniedzialek mam nadzieje ze cos bedzie naskrobane! :) mały dzis tak "ladnie" spał ze od 5 nie spał :o ale nie ma jak u mamy, wozila go az go uspala a ja spalam :P nie wiem a moze zeby mu ida ze taki nie spokojny? u mnie dzis ladna pogoda sloneczko swieci :) w ogole to uswiadomilam sobie ze nie mam prawa jazdy wymienionego jeszcze :( dowod mam dyskietke nfz jestem w trakcie wyrabiania no i te prawko zostalo... no nic uciekam milego weekendu wszystkim!!! nie dajcie sie grypie... papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u J. rano jechałam ,a wróciłam właśnie.Rozmawiałam z lekarką podejrzewają autoimunologiczne zapalenie .W poniedziałek będą mu robić gastroskopię i w kolejnych dniach biopsję wątroby.Muszą sprawdzić w jakim jest stanie żołądek,aby zacząć podawać leki na to " auto zapalenie". DZiś już był mniej żółty ,jeszcze tylko oczy i pod oczami.niestety znów leży sam na sali.Teraz jadę do niego w niedzielę. i to na razie na tyle aha pytałam dr ile go będą trzymać,to powiedziała ,że ok 3-4 tygodni najkrócej muszę liczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kala wiesz, muszą go tyle potrzymac,z eby być pewnym co mu jest i go podleczyć chociaż...a jak piszesz muszą jeszcze pare badań zrobić. W każdym razie to, ze jest mniej żółty to chyba dobry znak :) poza tym Twoja wizyta na pewno tez mu dodała sił :) Bądź silna...czas zleci, a najwazniejsze,z eby w pełni wrócił do zdrowia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kala widzisz nasze chlopaki chyba w jednakowych terminach wyjda ze szpitali:) zobaczysz bedzie dobrze ale pamietam jak ja 3 tygodnie lezalam po 2 przed porodem i potem tydzien po tyo myslalam ze mnie szlag trafi nudy jak cholera dolujaco itd itp Mojego malego wzieli juz z osobnej sali na taka z dziecmi juz jest zdrowszy no prawdopodobnie szykuja na wtorek malego zobaczymy jak pisalam nie nastawiam sie poza tym zamowilam dzisiaj malemu spiochy http://www.allegro.pl/item804992153_batko_kaftanik_spiochy_ela_r_68_cena_hurtowa.html niebieskie zielone i zolte i http://www.allegro.pl/item805301154_batko_komplet_paski_sito_r_68_kaftanik_spiochy_lux.html te trzy oprocz rozowego wiadomo:) 62 ma na styk a 56 w koncu po 3 miesiacach zycia za male:) maly rosnie wzdluz a waga w miejscu stoi i wyglada smiesznie chudy jak nie wiem i dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj imili jak ja bym juz chciala takie ciuszki kupowac :) ale musze sie na razie póki co uzbroic w cierpliwosć Dużo zdrówka dla chłopaków zyczę - dla tego mniejszego i większego :) u mnie nadal nic sie nie dzieje. Ale przynajmniej mam 5 dni wolnego :) odpoczne sobie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ehje ;) mam dziś wolne!!święto narodowe normalnie :P tj. w jednej pracy byłam-w żłobku-ale w drugiej nie, za to jutro rano ide.. kala :) u mnie tak samo jak u Belleteyn tata ma ponad 50 lat i jest po żółtaczce imili :)kocjana bedzie dobrze z Mikim ;) Draianka ;) Ty mi nic nie pisz o 2007, 2008..za 2 tyg mlody kończy 2 lata :) a Ty korzystaj z chwil lenistwa waikiki ;) Ty tez ;) a gdzie Ruda co!!!???????????????????????????????????????????????? u mnie w złobku dzici chore....szkod mi klawiatury na glupote rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po 3 drinku :P takie literówki wale :) wiecie co tak mnie ostatnio naszlo ze jabym miała jeszce syna to dam mu na imei Feliks ;) ale licze nacórke..i już Anastazja mi sie znudziła waikiki ;) a wy jakie imiona ewentualnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my jeszcze borykamy sie z katarem ale mam nadzieje ze juz niedługo' Imili trzymam kciuki za Mikiego dzięki temu ze pisałaś o kleiku ryzowym to i ja dorzuciałam łyżeczke małej moze pospi dłużej :) Kala trzymam równiez za J. my mam usg bioderek w czwartek i idziemy w odwiedziny do mojej koleżanki ze szpitala do jej synusia który ur sie dzien po Zuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabusia no mojemu malemu na gesto robia juz caly czas po calych dniach pomimo ze kupki normalne juz :) i widze ze lepiej mu smakuje niz samo mleko. Wiesz kleik nie gwarantuje ze dluzej pospi:)) Maly juz zdroy rozbrykal sie gaworzy na caly glos taki maly amancik w szpitalu z niego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię niedzielę,bo mogę prawie całą spędzić z J. w szpitalu:) chociaż wolałabym żeby to było w domu zaraz do mojego kochanego J. jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to milego dnia zycze spedzonego z mezem :) .. My kolo 10 do MIkolajka pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) ale tu osttanio cicho, pisze tak a sama malo sie odzywam :) ja aktualnie czekam na okres :( niestety na okres, bo na nic innegi liczyc nie moge, testowalam wczotaj i jedna cholerna czerwona krecha. Zaraz ide do koscioła, moj m. w szkole wraca dzis wieczorem. Takze cala niedziele spędzę przed kompem z kawą i herbatą na przemian. Mileych odwiedzin w szpitalu dla Kali i Imilii , a dal reszty milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) właśnie wróciłam ,robię sobie coś do jedzenia i lecę do kościółka miło było,jak ja uwielbiam z nim spędzać czas,tego mi najbardziej brakuje ,no i ... sexu;P;)i przytulania był bardzo miły dzień:) jedynie zawsze mi smutno i łzy lecą jak muszę wracać do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja wlasnie wrocilam ze szpitala:) wykapalam malego nakarmilam no i czas do domku:). Maly w koncu zaczal przybierac na wadze ok 40-50 gram dziennie wiec nie jest zle:) No i ogolnie czekam na jutro bo pewnies ie dowiemy czy bedzie mial we wtorek zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) pozdrów J :) jakbym miała do ciebie blizej to w odwiedziny bym przyjechała :) imili :) ciesze sie ze z małym lepiej i jest poprawa :) ja jutro z małym tez do szpitala idę, ale na badania za które nam zapłacą.... a i moja sis przyjeżdża dzis wieczorem z norwegii :) jutro się spotkamy :) skanuje sobie materiały z socjologii ...mały je kolacje :0 dziewczyny jaki on jest słodki :) a za 2 tyg konczy 2 lata..już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dziś do J.,bo ma dziś biopsję,a potem musi leżeć 24 na płasko pozdrowię od Was:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Dawno sie nie odzywalam ,ale nie mialam internetu a druga rzecz to brak czasu ... Przedwszystkim Duzo zdrowka dla naszych "dwoch"mezczyzn dla Mikolajka i dla J :-) (sorki nie pamietam imienia) oraz wytrwalosci dla Imili i dla Kali :-) A rezste was wszystkich pozdrawiam :-) i sciskam mocno ... Niestety moj maly teraz spi a ja zabieram sie za sprzatanie i gotowanie obiadu bo moj dorosly mezczyzna w niedziele konczy pol roczku ostatnie dni jest troszeczke markotny ...moze przez zabki bo jezszce nic nie ma a dziasla sa mocno czerwone i widac tak jak by biale slady zabkow bo chory nie jest . Obiecuje poprawe i bede zagladac czesciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala wyściskaj go od nas!!!!!!!!!!!!!!!! Iza :) no to już poważny gość z Twojego synia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u Jarka:) miał rano biopsję wątroby,teraz wyślą to do Niemiec i za ok 2 tyg będą wyniki. Wczoraj miał gastroskopię,p.dr.mówiła,ę dobrze wyszła,poza nadżerką (która jest do wyleczenia)na odcinku przewodu pokarmowym reszta narządów zdrowych. Jutro wieczorem mają w końcu zacząć podawać mu jakieś leki na to autoimunologiczne zakażenie.Zobaczymy co i jak. A ja już mam decyzję do sanatorium,mam jechać ostatniego listopada ,a wrócić 24 grudnia.Ale w pobliżu J. więc będę miała bliżej,aby go odwiedzać,mam nadzieję ,że da się to pogodzić.i że na święta będziemy już w domu :) nadal proszę o modlitwę i J. wszystkim Wam dziękuje za życzliwe słowa i pamięć:)Ja również dziękuję,nie wiem co bym bez Was i waszych dobrych słów zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) kala 🌼 ja jutro do Warszawy chyba jadę. malz nocki w pracy, ja po 2 pracach..chce mi sie tak ze szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę,gdybyście chciały coś na prezenty na święta z biżuterii,to bym prosiła,abyście dały znac do konca listopada,bo później jadę do sanatorium,aż do 24 grudnia i ciężko będzie mi robić wysyłki.A nie chcę brać ze sobą kompa i biżuterii,chyba że J. już wróci ze szpitala.Proszę oglądać i zamawiać;) codziennie wstawiam nowe wyroby do galerii:) cafko-a ja czekam na Twój nowy adres,bo nie mogę ci wysłać biżuterii nie mając go,odezwij się:) zaraz jadę do J.,pozdrowię od Was miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala kurde to Ty będziesz do wigilii w sanatorium :o ojejjjjj no to ja juz sie zabieram za zamówienie :) ale kompa nie bierzesz??? nie bedziesz pisac na kafe??? i GG 😭 daj znac jak już beda wyniki biopsji ❤️ i nic sie nie stresuj, bo bedzie dobrze! Wrócicie na wigilię razem do domu i spędzicie cudownie święta w szczęściu i zdrowiu!!!!!! :) ❤️ 🌻 Yza Ty sie zapracujesz naśmierć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×