Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość vvvvv
imili twoj synek ma fajne oczka na tym zdjeciu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez zauwazylam ze cos jest nie tak bo jak ktos zalozy temat wejdzie sie to nie widac o co chodzi ani nazwy tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie problem to to ze nie mogę dodawać tematu do ulubionych-bo jak to zrobię to następnym razem okazuje sie ze tego tematu niema... ja mam @...strasznie się czuję... jutro od 7 do 21.... się cieszę ze ho ho. młody u mojej mamy ja sie uczę troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala paczka przyszła wczoraj ...ale jeszcze jej nie otwierałam :) bo to na adres moich rodziców, a mnie już tam nie było... jakbym Ci podała adres mój i męża, to kiepsko by było z odbiorem, bo mało tam siedzimy, tyko nocujemy praktycznie :o he he ale dziś po pracy lece zobaczyć co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki -super:) dobrze,że tak szybko,bo ostatnio coś się chrzaniło na poczcie,ale widzę ,że jest już ok:) mój J u lekarza:( kiepsko wygląda,ma bilurbine w moczu czego być nie powinno i inne niezgodności-ciekawe co mu lekarz powie.Martwię się trochę,ale tak jest jak ktoś przez 10 lat u lekarza nie był.A jak mówiłąm wkoło,że jest żółty i ma żółte oczy to wszyscy mówili,że mi się wydaje.Ciekawe co mu lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala trzymam kciuki za twojego J. na pewno będzie dobrze! miejmy nadzieje, ze lekarstwa jakieś wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki Kala:) Dzisiaj dzwoni ze szpitala w srode mamy go dostarczyc:)..mam nadzieje ze juz z zadnego powodu nie odwolaja maly lekko pokasluje ale to raczej od tego ze przechodzi etap strasznego slinienia sie i wydaje mi sie ze nie nadarza jej polykac. tym bardziej ze jak byl u nas pediatra ostatnio to maly przeciez mial jeszcze katar i kaslal i mowil ze z tym jak teraz to wyglada powinni go spokojnie przyjac do operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili za Was tez trzymam kciuki, zeby już nie przekładali operacji, zeby juz było to za Wami :) trzeba skończyc z tymi stresami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-później wejdę na gg,bo teraz J coś robi w kompie i nie mogę przejść na swój profil z J. nieciekawie.Zrobił jeszcze krew i idzie dziś na usg.Zobaczymy co dalej w poniedziałek Imilii -będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala kolczyki są super, a te w ktorych sie zakochałam są jeszcze sliczniejsze niż na zdjęciu :D sa cudne!!!!!!!!! KSIAZKI JESZCZE NIE PRZEGLĄDAŁAM, BO CZASU NIE MAM... ALE NIEBAWEM NA PEWNO POCZYTAM... A TYM CZASEM PRZESYŁAM GORĄCE POZDROWIENIA I ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA DLA J.... (sorry za caps lock)... mam nadzieje,ze leczenie będzie szybkie i jak najbardziej skuteczne!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. został w szpitalu,stan poważny,jest mi bardzo smutno i tak pusto w domu:( proszę o modlitwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - kochana, trzymaj się. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) A jak się z Jarkiem zobaczysz to go wyściskaj od koleżanek z kafe :D Ja tylko na momencik, u nas ok :) Anulka szaleje niemiłosiernie :) No i brzuch rośnie w zastraszającym tempie, aż się Tomek nadziwić nie może :D hehehe Buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wpadlam na chwile maly jest w szpitalu znowu mu sie trafilo jak za pierwszym razem zaczal sie dusic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje imili
operacja przyspieszy sie z tego powodu?biedactwo, tak sie nameczy, chyba nie powinni juz dluzej czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narazie trzymaja na obserwacji w czwartek ma miec o ile nic mu nie jest. Poza tym ma taka anemie zelazo nie pomoglo ze musi miec krew przetaczana... Mam normalnie dosc:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aass
przetocza i bedzie ok, zrobia operacje i wroci do sil, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) przykro mi..mój tata tez miał żółtaczke, ale ztego wysedł..musicie być silni i wierzyć ze bedzie dobrze imili :) milion pozytywnych fluidów ie oglądac mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trochę przybita,J. też ma doła dziś niby mają wynik i nie wyszło ani WZW A,B,C,nie wiedzą co jest powtórzą mu badania tęsknię za nim bardzo on jest bardzo przybity,siedzi w czterech ścianach i ma doła:( Imili-będzie dobrze,musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na chwilke zaraz jade znowu do malego tylko obiad zjem. Maly juz dostal krew teraz ciekawe czy bedzie mial ta operacje bo cos kaslac zacza;:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam od J. ze szpitala byłam cały dzień.On był tak przygnębiony,że pojechałam,a na groby mogę isć jutro cieszył się jak gwizdek ,stan nadal ciężki i jutro będą wyniki najgorsza ta podróż,bo najpierw autobusem na dworzec,potem pociąg,potem kolejką,a potem powinnam autobusem,ale dziś nie jeździł(święto).jechałam taksówką.A z powrotem,szłam pieszo i potem już kolejka,pociąg...ale teraz już w domu,w pustym domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala rozumiem cie ogromnie bo nam jest pusto bez Mikolaja nikt w nocy nie budzi niema go w lozeczku takie puste eh smutno mi rowniez ale Kala zobaczysz bedzie dobrze i nie dlugo maz bedzie w domku z Toba On maly jest placzliwy i wlansie pielegniarki dzis mowily ze placze a on nauczony na rekach jak bylam zaczal plakac wzielam na rece od razu zasnal taki malutki posrod wszystkich kabelkow ... mam nadzieje ze zrobia cos z kaszelkiem i do operacji dojdzie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×