Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ter

wypadanie włosów po porodzie - POMÓŻCIE!

Polecane posty

Gość ter

bardzo wypadają mi włosy po porodzie, nie mogę sobie z tym poradzić! wypadają szczególnie podczas mycia, dosłownie garściami, już teraz widzę że są dużo cieńsze i przeżedzone. biorę elevit (to co w ciąży) i nic nie pomaga. jestem zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mi pomógł trochę preparat Merz Special, wypada włosów troche mniej ale jednak nadal sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szampon FITOBIOGINOWY firmy Shwarzkopf do kupienia w dobrych gabinetach kosmetycznych, kosztowal swego czasu ok 30zl , po dwoch butelkach zauwazylam znaczna poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje abys solidnie podciela wlosy, a najlepiej abys obciela je na krotko i ile masz dlugie sa jeszcze babcine sposoby na wzmocnienie takie jak wcieranie kosmetycznej nafty, mycie w zoltku jajka, wcieranie balsamy z oliwy z cytryna metody stare jak swiat ale skuteczne niestety nie pamietam dokladnie jak sie robi takie domowe balsamy takze w razie czego poszukaj w necie mi po porodach (dwoch) rowniez strasznie wypadaly wlosy i nie pomogly zadne balsamy etc dopiero balsam z oliwy i cytryny i jajko wzmocnily wlosy dodam ze mialam wlosy prawie do pasa wiec je scielam do ramion po dwoch trzech miesiacach tej terapii wlosy powrocily do swojej poprzedniej gestosci aha i b.wazne absolutnie nie farbuj wlosow podczas kuracji to dla nich zabostwo no chyba ze bedziesz strosowac naturalne barwniki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriska
mnie pomógł cynk. To wypadanie ma podłoże hormonalne. Trzeba przeczekać. U mnie 4,5 m-ca po porodzie przestały wypadać włosy. Oj to było straszne- myslałam że łysa będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ter
mi włosy zaczęły wypadać dopiero po 2 m-cach po porodzie i tak jest nadal, a córcia ma już 4,5 m-ca i włosy ciagle wypadają jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxa
mialam okropny problem z wypadajacymi wlosami, nie po porodzie ale nie pomagały dobre (rowniez drogie) preparaty witaminowe. ok 2 mies temu zaczelam stosowac odzywke HENNA WAX (dostepna w aptece) inna dla włosow jasnych, inna dla ciemnych. ludzie zazwyczaj szukaja po drogeriach(zapominaja o aptekach), kupuja przereklamowane a ta odzywka naprawde pomaga. ja na poczatku stosowalam ja co trzy dni, teraz raz w tygodniu. stosowanie dosc uciazliwe bo trzeba 30min paradowac z czepkiem i recznikiem na głowie, ale... wlosow wypada mi mniej i widze krotkie-zaczely odrastac:) PO-LE-CAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxa
opakowanie 240g kosztuje 20zł jest tez mniejsze ale ja kupuje wieksze bo wiem ze bede ja stosowala nadal. jest bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz kupić komplet - szampon i odżywkę intensywnie nawilżającą i regenerującą. Miałam to samo i po dwóch miesiącach nic już nie wypada. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez przez to przechodzilam. Wlosy byly wszedzie. Wypadaly garsciami, bardzo mocno przerzedzily sie. Przestaly okolo 5,5 msc po porodzie z dnia na dzirn. Bralam tabletki silica i odzywke wax kupilam w aptece. Nie wiem czy to dzieki nim przestaly wypadac czy po prpstu wypadlo co wypasc mialo i koniec. Obecnie dziecko ma 9 msc a ja mam mnóstwo kilkucentymetrowych wlosow na calej glowie. Wszystko odrasta a naprawde wypadaly pelnymi garsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo:/ po 3 miesiącach po porodzie zaczęły tak wypadać mi włosy ze myślałam ze w końcu wyłysieje.... pomogły mi wcierki do włosów placen formuła hp. Na opakowaniu pisze ze pomaga rownież osobom po chemioterapii wiec jest to cos co musi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł olejek rycynowy. Działanie rewelacyjne - tyle że uciążliwy w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franklinkaa
Spróbujcie sobie ampułek z Vichy dercos, bardzo pomagają na wypadanie włosów, po 6 tygodniowej kuracji jest u mnie wyraźna poprawa. Jeszcze przez kilak tygodni po stosuję z tym, że już nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kwestia hormonów i żadne środki tu nie pomogą, chyba że nie dbacie o dietę i problem się dubluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore biotyne cynk kwas foliowy i vit D i nie wypadaja:) do tego wcierka jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się tego boję, zwłaszcza że mam już rzadkie włosy i w ciąży wypadajace :/ A nie chcę ścinać bo mi nie do twarzy w krótkich zwłaszcza jak na niej przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ma wypasc i tak wypadnie, tu zadne tabletki czy wcierki nie pomoga. W ciazy wlosy byly mocniejsze, a po porodzie slabsze. Taka kolej rzeczy :) takie dzialanie hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochopna
Hej, jeżeli macie kłopoty z wypadającymi włosami, to przeczytajcie ten artykuł https://mami.pl/jak-dbac-o-wlosy-po-ciazy-jak-wzmocnic*****elegnowac-wlosy-po-porodzie/ , można się z niego dowiedzieć, jak powinno się dbać o włosy po porodzie, aby nie było tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:45, ja36 napisał:

proponuje abys solidnie podciela wlosy, a najlepiej abys obciela je na krotko i ile masz dlugie sa jeszcze babcine sposoby na wzmocnienie takie jak wcieranie kosmetycznej nafty, mycie w zoltku jajka, wcieranie balsamy z oliwy z cytryna metody stare jak swiat ale skuteczne niestety nie pamietam dokladnie jak sie robi takie domowe balsamy takze w razie czego poszukaj w necie mi po porodach (dwoch) rowniez strasznie wypadaly wlosy i nie pomogly zadne balsamy etc dopiero balsam z oliwy i cytryny i jajko wzmocnily wlosy dodam ze mialam wlosy prawie do pasa wiec je scielam do ramion po dwoch trzech miesiacach tej terapii wlosy powrocily do swojej poprzedniej gestosci aha i b.wazne absolutnie nie farbuj wlosow podczas kuracji to dla nich zabostwo no chyba ze bedziesz strosowac naturalne barwniki pozdrawiam

Samo obcięcie na krótko to już  babciNy sposób. Niech garsonkę jeszcze założy i trwałą plerdolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×