Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirella1979

Wyjazd na wakacje po 2 mc znajomosci

Polecane posty

Gość Mirella1979

witam wszystkich, Mam pytanie czy pod dwoch miesiacach znajomosci z facetem poznanym na czacie pojechalybyscie nad morze? Spotykalam sie z nim od lipca do 17 sierpnia, byly to spotkania tylko w weekedny, wyjscia do kina, wspolne wyjazdy za miasto, codzienne rozmowy przez telefon, nie znalam jego znajomych ani on moich, nie bylo okazji zeby sie poznac. Ja z nim nie pojechalam a on ze mna zerwal stwierdzil, ze mu nie ufam i ze sie z nim bawilam przez tez niecale dwa miesiace - to bylo rok temu. Potem do dwoch miesiacach znalazl sobie inna dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASienieczka
Podrywacz nie ma co sie takim przejmowac. oczywiscie ze na Twoim miejscu bym nie pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok minął a Ty jeszcze
przezywasz?@_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella1979
Dziekuje za odpowiedz, ja sie tak tym strasznie przejelam, i caly czas mialam wyrzuty sumienia, ze cos zle zrobilam. Bo on mi dopiero po roku powiedzial dlaczego skonczyl ze mna znajomosc wczesniej nie chcialam pytac bylam za dumna a on urwal znajomosc i tylko glupotkowate smy przez caly rok mi wysylal, a ja glupia a nie odpisywalam i dalej sie ludzialam. Dowiedzialam temu ze dzieki temu ze skonczyl ze mna znajomosc poznal swoja milosc zycia.. Nie wiem czy sie kiedys ze tego pozbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok minął a Ty jeszcze
masz 27 lat i takimi pierdołami się przejmujesz? na dodatek twierdzisz, że ma to zaważyć na całym Twoim zyciu? chyba bardzo ubogie we wrażenia masz życie. czy naprawdę nic innego się w Twoim życiu uczuciowym nie działo tylko ta jedna znajomość z chłopakiem z czata? masz emocjonalność szesnastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella1979
masz racje, moje zachowanie jest bardzo dziecinne, ale on mi sie bardzo podobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
i co z tego ze ma 27 lat?? nie rozumiem... tutaj w gre wchodza uczucia ona tak czuje i o tym pisze , a przejmuje sie bo jest delikatna wrazliwa osoba , tak sadze po jej wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella1979
tak Pan ma racje, jestem bardzo wrazliwa osoba... i dochodze do wniosku, ze lepiej taka nie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
dlaczego? wrazliwosc u kobiety to piekna sprawa ale uwazam ze nie powinnas sie zadreczac gdyby to byl chlopak dla ciebie bylabys z nim teraz widac dokonalas slusznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×