Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet chce sie wyszumiec

facet chce sie wyszumiec - jak wroci to bedzie ok?

Polecane posty

Gość facet chce sie wyszumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
musi to byc bardzo silny zwiazek....jesli jest niepewny to nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze bedzie ok...osobiscie nie chcialabym w ogole dopuscic do takiej sytuacji tj.do powrotu casanovy....jesli sie kocha nie ma sie potrzeby rezygnowania z udanego zwiazku bo w imie czego??...w ogole co to znaczy wyszumiec sie??...chyba ze dyskusja dotyczy 15 albo 16-latkow, tylko w tak mlodym wieku mozna zrozumiec zmiany partnerow...jesli mowa o doroslych ludziach to sytuacja ,,wyszumienia sie,, nie powinna miec miejsca,fakt ze sa przypadki wiecznych duzych-malych ,,chlopcow,,majacych ciagla potrzebe bzykniecia-(nazwijmy rzecz po imieniu)polowy populacji kobiecej ale to juz inna bajka,podsumowujac mysle ze zwiazek oparty na milosci nie potrzebuje ,,wyszumienia sie,,jesli jednak tak sie stanie w przypadku jednego z partnerow to nie byl to ani prawdziwy zwiazek ani prawdziwa milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
licze ze wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
strasznie sie ze soba meczylismy w koncu rozstalismy mimo ze sie kochamy i kazde teraz imprezuje. on troche bardziej niz ja i spotyka sie z innymi dziewczynami. ale kocha. i ja tez. nie mamy kontaktu ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe mój też chciał
jak się wyszumiał, to chciał wrócić, bo uznał, że nie było warto pogoniłam go na drzewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chcial sie wyszumiec
a ja chce zeby wrocil ale co zrobic zeby nigdy wiecej tego nie zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ten przyklad naprzyklad to
"... spotyka sie z innymi dziewczynami. ale kocha. i ja tez. nie mamy kontaktu ze soba." oksymoronami mowisz czy jak?.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogł sie wyszumiec
zanim postanowił sie z toba wiązac. jakby cie kochał, to nie zostawił by cie samej.bo kazda chwila na zabawach z innymi pannami byłaby dla niego udręką. pomysl...i nie plec bzdur,ze sie kochacie. na bank nie wroci. poza tym, kto by chcial jakąs łajze co sie musiał wyszumiec na obsciskiwaniu z innymi fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
ale on sie spotyka dla zabzwy, a nie szuka nowej dziewczyny. a moze taka naiwna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogł sie wyszumiec
a ty sie szanuj. i nie pozwol wrocic. po co ci takie wynoszone gacie ? jak go przygarniesz, to na bank nie bedzie cie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalgamat
Niech się wyszumi i przyjmij go. Będzie zadowolony i wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
mogl sie wyszumiec - masz racje cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ,,facet chce sie wyszumiec,,-,,spotyka sie z innymi dziewczynami. ale kocha,,-widzisz co napisalas??sama sobie zaprzeczasz...sprawa jest prosta jesli by kochal nie spotykalby sie z innymi dziewczynami...!!-kobietki nie badzcie naiwne...lepiej poczekac na kogos kto bedzie was warty niz wmawiac sobie ze facet,,bawidamek,,raptem zmieni sie w ustabilizowanego emocjonalnie faceta....malo prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogł sie wyszumiec
tak, jestes bardzooooo naiwna. jak sie ludzie kochaja , to uwielbiaja sie bawic w swoim towarzystwie :) nie szukaja atrakcji i zabawy z innymi. obudz sie , zanim rozboli cie tyłek od mocnego upadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amalgamat-od kiedy przyjmuje sie kogos kto traktuje kobiety jak zabawke ktora mozna odlozyc na polke kiedy sie znudzi dla wdziecznosci i zadowolenia takiego lekkomyslnego samca...??miejcie troche honoru...i poczucia wlasnej godnosci...a potem dziwicie sie ze faceci odchodza...no odchodza bo wiedza ze naiwnosc babska nie zna granic i w przyplywie milosci przyjmiemy spowrotem kogos kto kompletnie na to nie zasluzyl i igra z naszymi uczuciami..przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
myslalam ze mnie tu pociesza ale to nie jest tak ze on zerwal zeby sie wyszumiec miedzy nami bylo naprawde zle moze chce odpoczac i zajac sie czyms zeby zapomniec jak bylo zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno czego ty oczekujesz??przytakiwania ci jesli gadasz bzdury i jestes taka naiwna??chcesz wmowic sobie ze jest tak jak bys chciala aby bylo??niestety nie masz racji..w kazdym zwiazku sa lepsze i gorsze chwile kryzysy pojawiaja sie predzej czy pozniej,ale madry facet nie ucieka przed nimi do obcej dupy tylko potrafi stawic czola problemowi...nic nie usprawiedliwia faceta szukajacego przygod na boku majacego swoja dziewczyne...wiecej obiektywizmu zycze... i cierpliwosci w poczekaniu na wlasciwa osobe a nie gnojka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet chce sie wyszumiec
dziekuje za sprowadzenie mnie na ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo...sprowadzenie na ziemie czasami powoduje bol ale bol tylko i wylacznie dla twojego dobra...nie warto brnac w cos co kompletnie nie ma przyszlosci..chyba ze ma sie wielka ochote na zycie w ciaglym leku czy aby przypadkiem naszemu playboyowi nie wpadnie po raz kolejny szatanski plan do glowki aby tak dla ,,korzystania z zycia,,i zmiany otoczenia zaliczyc inna laske...dziewczyny sa jeszcze fajni faceci na swiecie,nie dajcie soba manipulowac dla najgorszego typu facetow i badzcie szczesliwe z kims dla kogo bedziecie calym swiatem:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno tłamsić facetów
bo odchodzą i nie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kurza stopka wyszumieć, oszaleliście? tzn. pobyć ze mną, potem pójść do innej potem do jeszcze innej a potem jak mu brzuszydło uniemożliwi kolejne podboje to wrócić? To jest chore i faceta który by mi to zaproponował kopnęła bym w tę istotną dla \"wyszumienia\" się część anatomii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlamsic facetow??to oni moga bzykac sie na prawo i lewo z obcymi dupami w celu jakiegos chorego ,,wyszumienia sie,, a wlasna dziewczyna nie powinna miec nic do powiedzenia??nie moze ustalic jasnych zasad??to moze jeszcze powinna usmiechac sie i dziekowac za to ze facet prowadzi tak bujne i ciekawe zycie towarzyskie??...nie mozna dac sobie wejsc na glowe...kochac tez trzeba umiec madrze a nie naiwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to jestem wredna
i dlatego pozwoliłabym mu się wyszumiec, oczywiście dałabym do zrozumienia że będę czekała a jakby już wyraził chęć powrotu to po prostu ZABIłABYM GO śMIECHEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topikuu
powiedzial ze nie ma ochoty sie bawic w powazny zwiazek i chce sie bawic. zaproponowalam sam sex - ale wtedy nie tknie innych. zgodzil sie. powiedzial ze do powaznego zwiazku ejszcze nie dojrzal ale kocha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za idiotka
próbuje wiązać się z facetem, który jeszcze się nie wyszumiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ma robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×