Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ileeee

jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

Polecane posty

Gość Kukku
ja chadzam sobie raz na jakiś czas do mojego gabinetu. w dermamedzie mam wszystko tak na prawde w jednym miejscu także jak coś chce to po porstu umawiam się do nich:) sama w domu jednak nie wykonuję takich zabiegów bo mimo wszystko nie mam aż takiego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazzdziernikowa
słyszałam o nich... podobno fajny gabinet i wiele zabiegów robią. zabiegi na cellulit także? co prawda musiałabym do nich przejechac przez pół miasta ale moze warto, juz raz miałam nieprzyjemne zdarzenie w gabinecie więc teraz chce mieć sprawdzony gabinet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz chcecie naprawde przedłużyc włosy , ale w taki bardzo profesjonalny sposób to jest jeden pewny i odpowiedni salon w Szczecinie http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chodzę wcale, mam jakieś uprzedzenie nie dam sobie nikomu mojej twarzy dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oczyszczanie twarzy chodzę co 4-5 miesięcy, a na paznokcie raz w miesiącu. Na inne zabiegi jak na razie nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mero
raz w miesiacu poswięcam trochę kasy. Napewno 1-2 hybryda w miesiacu, oczyszczanie raz na 5 miesiecy. Polecam www.perfectskin.szczecin.pl miła obsługa, tanie zabiegi jak na szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, na jakie zabiegi. Generalny remont 2 razy w roku, henna i regulacja brwi co miesiąc- dwa, paznokcie raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stac mnie na to. Gdzieś mam swój wygląd bo nie stać mnie na ważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Wiesz co, ja się staram tak co półtora miesiąca podskoczyć do La Guel, bo jednak skóra wtedy wygląda zupełnie inaczej, a niestety po 40 trzeba już dbac o jej kondycję trochę bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×