Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agais

śmieszne słówka naszych dzieci

Polecane posty

moja coreczka(poltora roku) mowi na pilke i na kupke \"baba\" :-D na misia \"myś\" , na owady \"siś\" a czasem \"fru fru\":-D jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze. a Wasze szkrabki? co one powymyslaly fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, moja ma juz 3 lata a ciągle mowi \"kukam\" zamiast kocham, a przytul mnie u niej oznacza \"kukaj mnie\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko moja
dlaczego niektórym tak odbija? No dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja ma dwa latka
mało mówi i zamiast powiedzieć jajko mówi "kajko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAFACICIU - mowila tak do skonczenia 2 lat, bylo to brzydkie slowo i stosowala jak sie denerwowala :P PSIAPSIA zamiast babcia, dosc dlugo tak mowila bo chyba do 3 latek jak dobrze pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D jeszcze mowi \"mmmmmmmmmmmm\" na krowe i \" ijaaaa\" na konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" fafaciciu\"-super:-) moja tylko wzdycha \"ochch\" jak jej cos nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgv
o matko moja ...no właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais wzdechy i muczenie to mysle ze normalne myslalam ze ci chodzilo o jakies smieszne przeinaczanie raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja ma 20 miesiecy na pilke mowi PISIA, na leko MISI i tak samo jak chce na ręce, krowa to koma, żaba to JEBA, ptaszek to KAŚ, a wiewiórka to DZIUMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Klaudii
dużo tego by się uzbierało,ale ja wyjątkowo lubię jak mówi POPIS - czyli długopis,i jak chce zeby ktoś jej w czymś pomógł,to słogkim głosikiem mówi : Daj mi pomóc,plooosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, o przeinaczenia mi chodzi.tyle,ze moja jeszcze malutka i niewiele tego jest,wiec dopisalam i muczenie;-) moja w ogole niezbyt duzo mowi,bo uczy sie dwoch jezykow naraz(mieszkam poza Polska i jej niańka mowi po \"ichniemu\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaa- to jestesmy w jednym klubie - u nas zaba to tez \"jaba -c...\"bo maly akurat dodaje c albo s na koncu kazdego wyrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój mały kuzyn
na wiewiórkę mówi lew, na herbatę wawa, moje imię (magda) wymawia jako niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dzieciątko dopiero
urodzi się, więc napiszę coś o mnie. Moi rodzice do tej pory smieją się, że na muchę mówiłam ptapta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama agatki
a moja czteroletnia córcia ostatnio zabiła męża tekstem jak nie chciał jej czegoś kupić: Coś ty taki niekupowalski!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee
pusie - prosze obu sie - obudz sie kapuga - papuka niko - konik gi - samolot pasiam - przrpraszam kuje - dziekuje tulela - nutella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka (22 mies) tez zamiast przepraszam mówi pasiam :D te najśmieszniejsze to: Koduk - kogut (a kogut edług niej robi kiku-kiku) Pokoń - pociąg pido - pilot (taki w samolocie, krzyczy \"panie pido, duja w siamocie!\" czyli panie pilocie, dziura w samolocie) Porysowaj - narysuj Sioba - sowa Kumina - królewna A coś co mnie ostatnio bardzo rozczula - jak śpiewa łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach PEŚ KUJAPY :D Pozdrawiam wszystkie Mamy, zakręcone na punkcie swoich pociesznych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratmed
Mój bratanek kiedy miał 3latka na mizerie mówił abutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te wasze bachory
to durne są :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 13 mies
i na telefon mowi "haho" a na zwierzatka "ciaci" (cacy) a na wszystkie elektroniczne sprzety "tiku" (to od wciskania guzikow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczkaaaaaaaaaaaaa
Moj synek ma teraz cztrey latka ale jeszcze rok temu na traktor mowil TITATOR i za diabła nie umial powiedziec wata , jak go o to poprosilam to mowil hebata, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbąd
ciekawe kto zgadnie co to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
Samolono - samolot kaliki - truskawki dededa - telewizor abu - jabłko gluka - gruszka puka - kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłam mała, jak chciałam herbatę, to mówiłam, że chcę PICIULAPKI :D Mamy- podziwiam Was, że się domyślacie co chodzi po głowie tym waszym maluchom :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiahia
pusie - prosze obu sie - obudz sie kapuga - papuka niko - konik gi - samolot pasiam - przrpraszam kuje - dziekuje tulela - nutella teladiziol - telewizor taskowka - taksowka chelibum - chelikopter nie tykaj - nie dotykaj noko moki - konik morski prawie wszytskie slowka ktore do tej pory mi sie przypomilay ( mojego malego chlopczyka ktorym sie opiekuje (2.5 roku))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×