Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agais

śmieszne słówka naszych dzieci

Polecane posty

wynalazki slowne mojej siostrzenicy: gibzi-grzyby tetasiam-przepraszam zimbo-zimno hapsiu-isc spac pinoldowa-pomidorowa(zupa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *maskotka*
Moj kuzyn dlugo dlugo wymawial "jjj" zamiast "r". Brzydko wiec brzmialo gdy mowil chór lub rebus :D. Ja podobno szybko zaczelam mowic ale do PIATEGO roku zycia mialam problem z jednym wyrazem: "jelen" - lejen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzzzzZZZzzzzZZZzzz
hehe:D córka mojej znajowmej jak miała koło 2 lat to wołała na mnie BANGDANG czyli Magda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzzzzZZZzzzzZZZzzz
rybitwy - jebitwy cejwony - czerwony kombaj - kombajn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colera wóz nie chce mi zapalić
3 latek z podwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka8008
14 miesięcy kot - cici pies -kicia dziecko - dzidzi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synus /18mcy/ mówi w miare wyraźnie ale jakos dziwnie zapomina o \"e\" i np. spiewa - spiwa idziemy - idzimy amen - amin wieczor - wiciór itp.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze mamy polewkę w domu, gdy nasza mała ciagle nam powtarza, ze kciuk to nie kciuk tylko : kiciuk :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się przypomniało
ja na mojego brata mówiłam "głupi tytak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kuzynek Kacper jak był mały (teraz ma 8 lat) mówił : Przyczepa - CIPEPA Wielbłąd - BULDO BULDO Herbata - SIEBATKA Mucha - MUFA i zawsze dodawał U SUSITU (czyli na suficie) :P no i podłapał te wszystkie kurwy, spierdalaj itepe :P z przedszkola przyniósł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a do dzisiaj na kowboja mówi KOMBOJ a zamiast trafić mówi WTRAFIĆ ehehee i za chiny nie da się go tego oduczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks \"mówi\" tak: pół niami = chleb bumi niami = czekolada lidol = pomidor pinta = piłka pintin = pingwin kangun = kangur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj malenki
na muche mowi BUCIA a na babcie BACIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepki - skarpety wygopis (potem jeszcze długo dygopis) - długopis tuptul - kaptur Komam - Mikołaj pondzie - spodnie uges - wózek baboń - balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie jeszcze przypomniało: kapitki - skarpetki kofam - kocham libuś - chlebuś ciako - ciastko pliwa - plywa gowa - głowa zimby - zeby jak mial 10 miesiecy to mamamija - znaczyło moja mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej córci butabe oznaczało poprostu ze chce pic,, pomysłałybyscie zabawne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Moja na muchę mówi"fufa",na rybke - "ibka", kosiam- to jest kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyklinka-cytryna :P Djesiu- to inaczej Krzyś Tupimy-kupimy baw zabaw- plac zabaw :P hehiopter- helikopter wideło- wideo ( przy tym był zawsze polew :D ) tompać- kąpać :P Ale najlepsze to ma gadki okazyjne :P Kiedyś w sklepie siedziała w wózku i sie drze \"Mamoo boli\" ja się pytam co cie boli?? a ona Cipka :P:O Ludzie sie patrzyli na mnie jak na debila :P Co ja dziecko ucze a okazało się że jak z dziadkiem zostawała to dziadek przy niej klnął :O Miłej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały w maju skończy 3 lata i na potwora mówi pufut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój na zupę woła... no właśnie, na d... ;) A że zupki mu smakują, to często rozlega się na cały głos "Mamoooo chcę .d.upęęęęę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj starszy syn mówił: -polot-samolot -puszka-poduszka -pochód-samochód I wymyślił słowo"schowanko"czyli cos gdzie sie chowa rozne rzeczy.Tak nam to wpadlo,ze cala rodzina uzywa tego slowa i zastanawiamy sie jakiego słowa kiedyś używaliśmy. Młodszy dopiero zaczyna mówić,wiec wygląda to tak np. -Meme-tata(juz sie nauczyl tata) -Baba-starszy brat -chuj-stój Tez wymyślił słowo ABI,to sie tyczy wszystkiego co jest wspolnego z pisaniem czyli kredki,pisaki,długopisy ale też jak dostaje smsa,to mówi Mama abi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pindolowa na pomidorowa, pomyslilam sobie tak tj. pomyślałam :-) jak miała dwa latka chońć- ksiądz, kisia-kluseczki, mocianek-mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhh
Lokomotywa to kolemetyza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×