Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POLA RAKSA

CZY NIEMOWLę MOżE SPAć NA PODUSZCE?

Polecane posty

Gość zawsze korzystaj...
moja corka od poczatku spala na poduszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze korzystaj...
tobie bez poduszki byloby wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi mówila położna jak wychodziłam ze szpitala z dzieckiem, że na początku nie wolno układać dziecka na poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja do 2go miesiaca nie spalana poduszce, tak mowila polozna ze , wiesz-ryzyko uduszenia, krzywego kregoslupa...ale jak patrzylam jak spi tak dziwnie z glowa do tylu to dawalam jej taka płaską podusie, zeby wygodniej jej bylo. teraz spi normalnie na wygodnej podusi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noworodek powinien spac na rownym podlozu, tzn. jesli poduszka - to tylko plaska, podkladana troche nizej niz pod sama glowe. Mozna rowniez podlozyc walek z recznika pod materac, tak aby dziecko lezalo pod lekkim katem - glowka wyzej, ale wtedy trzeba od czasu do czasu zwracac uwage, czy wiercac sie nie zakopie sie pod koldre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg lekarzy pediatrów
Do 2 roku zycia dziecko powinno spać pałsko, bez poduszki. To sprzyja dobremu rozwojowi kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może
chyba że na bardzo plaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie spotkalam z opinia, ze dziecko do 1 roku nie powinno spac na poduszcze. Nie wiem czy ogladalyscie ale kiedys na TVN Style o tym bylo w programie podobnym do "Mamo juz jestem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinno spac
z poducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego synka klade w dzien spac na plaskiej poduszeczce, ale tylko w dzien i ona jest mikroskopijnie plaska :) dzis bylam na szczepieniu i pediatra powiedziala ze w dzien moge , ale w nocy na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta poduszka
ale ta poduszka do ktorej ktos wczesniej podał linka jest bardzo dobra, pediatra nam nawet polecał, to poduszka specjalna dla takich maciupkich dzieciaczkow :D I bezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno spać na poduszce do 1 roku życia. Tak zakładają pediatrzy i tak mnie uczono w szkole rodzenia. Poduszka źle wpływa na rozwój kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×