Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SeNiaaa

Moja połówka wyjechala... a ja tu sama z tesknota sie borykamŁaczmy sie

Polecane posty

chyba na rok...to nie jest pewne do konca, serio za duzo by opowiadac :D rok czy 8 miesiecy to w sumie zadna roznica, ale postanowilam ze ebde czekac chocby nie wiem co :D na szczescie tez niedlugo zaczynaja sie zajecia na uczelni, zycie studenckie ruszy i czas zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shorty - dokladnie ,pociesz sie,ze 1-wsze chwile po jego wyjezdzie maszza soba bp juz go nie ma 2 miechy, tlko najgorsze beda samotnie spedzone swieta,tzn.bea faceta i Sylwester.........wiem o czym pisze bo sama to przezylam, nikomu tego nie zycze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze na sylwestra byc moze przyjedzie, nic nie jest pewne. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech fajnie by bylo jak by przyjechal:) wlasnie moj men do mnie dzownil,spil sie zdeka,ale mnie to wkurwia,takiego mu eska napisalam przed chwila \"\"\"\"Pij sobie a na bank nie wyjdziesz na tym dobrze, albo picie albo ja!!!!! nie dawalam ci od matki te 100 zl,abys za nie pil !!!!!!skoro wolisz picie i kumpli i jakies pewnie kurewki ,ktore beda w holandii to juz twoj wybor.!!!Zadzwon pozniej :/ \"\"\"\", wiem,moze za ostro ale juz nie moglam wytrzymac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sadzice,ze jestem zalosna ale do konca nie wiecie jak to jest ............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw
sie.............ja wiem swoje.......oj facet jest za granica,2 di temu wyjechal,tez mialam takie przeczucia jak Ty..nadakl sie martwie ale trzeba byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i juz jest oki:) nie wolno myslec za duzo kobietki i pnaowie:) ide puniac i snic o............. ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj.....
mam tez taki problem, moje serce jest za granica,rzadko sie odzywa bo nie ma czasu i na to warunki mu nie pozwalaja ale co tam,weim,ze mnie kocha i jak moze to tylko leci do tel.:) jestem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont worry be happyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×