Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubss

Bezrobocie to jakaś ściema....

Polecane posty

Gość pytanie do Kubss
extra, może być, napisz mi ulice grunt, żebym wiedziała gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak z tym bezrobociem
jest coś nie tak......ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie znanej na rynku polskim i światowym, miało być 10 osób a wiecie ile przyszło............ 2 ....ja i jeszcze jedna dziewczyna. Śmiech na sali......a wszyscy biadolą, ze nie ma pracy. nie rozumie takich ludzi, bo skoro przeszli już pierwsze sito weryfikacji CV i LM to dlaczego nie przychodza na rozmowy, skoro firma zaprasza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiejska, Książęca, Nowogrodzka po lewej stronie od centrum, Matejki, Wilcza, Hoża (bliżej centrum te kawałki), Piękna i Książęca w Okolicach Placy Zbawiciela, Na Skarpie, Krucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kubss
ze szczecina bardzo Ci dziękuję nigdy nie byłam w warszawie, i stąd pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne odczucia
a ja właśnie chętnie przyjęłabym kobietę z dzieckiem.... dla mnie, po prostu osoba bardziej ustabilizowana.... a mnie zależy żeby chciał dlugo u mnie pracować..... więc lepsza matka z dzieckiem niż absolewnt, który w każdej chwili może zmienić zdanie.... a ja strace tylko czas na szkolenie.... szcególnie że praca jest na akod.... ważne są terminy, nie czas pracy.... spokojnie można wyjść odebrać dziecko czy coś wtym stylu.... godziny są dowolne, byleby robota była zrobiona na czas... pracujes sprawnie wystarczy i 5h dziennie do zrobienia limitu.... no chyba, że zależy ci kasie.... to możesz więcej. za to czasam trzeba przyjść , dodatkowo np w sobotę albo wieczorem (na 5 min , ale trzeba to zrobić)..... no i to już dla matek wielki problem i zdziwienie "jak to?" więc moim zdaniem... coś za coś.... masz pracę o dowolnych godzinach, możesz pracować ile chcesz, ale z to czasem trzeba poświęcić dodatkowo kilka chwil z poza ścisłego czasu pracy..... odnoszą że większość chciałaby "odbębnić" 8h i zapomnieć.... nawet z mniejszą kasę, byleby za dużo nie myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz mapkę http://mapawarszawy.ewarszawa.com/ I tak to co się otworzy: lekko w prawo przesuń i takie O czy () zrobione z ulic to plac zbawiciela, potem przechodzi to w Al. Ujazdowskie Centralnie na mapce skrzyżowanie Al. Jerozolimskich i marszałkowskiej to centrum warszawy, jakieś 400 metrów od Dworca Centralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kubss
dzięki!!! miłego popłudnia ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
No właśnie... to tak ludziom zależy? a nagorsze jest to, że jak ktoś chce to ma pecha, a ten co mu to wisi zakwalifikuje się i...olewka. Często jest tak, że ludzie wartościowi odpadają za "słabe" CV (brak doświadczenia lub jakieś inne braki) a mogliby oni być lepszymi pracownikami niż Ci z super kwalifikacjami ale zbyt wygórowanym ego na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kubss
acha, a jeżeli chodzi o Twój temat, to powiem tak, dużo ludzi choruje na lenia, a to się bardzo ciężko leczy, lenistwo jest jak nałóg wciąga i zatraca pracoholizm z resztą też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
Nie powinno się przeginać w żadną stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kubss
no niby nie powinno się przeginać, ale jak już się tak nam zdarzy, to tak jak mówiłam trudno jest z tego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino39
mam te same odczucia ------- a co to za praca i w jakim mieście - jeśli moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzikkk
No właśnie wszyscy narzekają na bezrobocie, a markety pekają w szwach ... od bezrobotnych zakupowiczów. Zgadzam się z tymi wszystkim, którzy napisali, że gro ludzi jest bez inwencji, czekają aż pis da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne odczucia
dość specyficzna obróbka grafiki i obrazu ruchomego ;) mam już uczennice.... w sumie po pół roku luźnych i miesiącu intensywnych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraa
no bylo to jego ogloszenie na kafe faceta do magazynu i 2 babki na kase przeslac CV i oczekiwania finansowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×