Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweet_23

Pomysł na obiado kolację za 10 PLN

Polecane posty

Witam! Pomóżcie!!!! Mam w portfelu 10 PLN a chciałabym dziś przygotować obiado-kolację dla 2 osób ( dla mnie i mojego faceta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polceam z trip hopu
gulasz wieprzowy z penne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penne = makaron rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo dobre danie. Makaron rigatomi z brokułem i czosnkiem. W 10 złotych smiało sie zmiescisz 1 opakowanie makaronu rigatomi/bardzo grube rury/ 1 brokuł 10 ząbów czosnku Kilka łyżek oliwy z oliwek Ugotować makaron aldente Ugotować brokuła/ok 5 minut/ Na dużej patelni /ja robię w woku /podgrzać oliwę, podsmażyć lekko czosnek pokrojony w plasterki, dodać do tego odcedzony makaron i brokuła podzielonego uprzednio na różyczki, wymieszać, chwilę wszystko podgrzać. Można położyć wiórki masła na wierzch i przykryć na chwilę pokrywką. Danie pyszne, a aromat na cały dom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć, że mój facet nie nawidzi mkaronów. Jeśli chodzi o składniki, to raczej muszę kupić ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może pieczone
ziemniaki z cebulą i przyprawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ziemniaczki brzmią pysznie - oczywiście poproszę o przepis A może coś z mięsem lub coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tortilla de patatas Jeszcze tańsze,ale juz nie tak eleganckie Kilka ziemniaków kilka cebul 3-4 jajka Ziemniaki obrać i pokroić w talarki cebula w talarki Smażyc na oliwie posolić , popieprzyć gdy wszystko miękkie Jajka ubijamy trzepaczką Ziemniaki z cebulką dzielimy na dwie porcja /najlepiej na dwóch jednakowych patelniach jednocześnie Każdą porcję zalewamy jajkiem .Kiedy jajko zgestnieje -gotowe Dania nie przewraca się na druga stronę. Zdejmuje się jak omlet ostrożnie. Można jeść na gorąco i na zimno Można polać keczupem. Można podać do piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj robilam sobie wedlug przepisu znalezionego na kafe mielone z kapusta biala ktore faktycznie smakuja jak golabki i podaje sie je z sosem pomidorowym i ziemniaczkami naprawde godne polecenia i spokojnie 10 zl starczy na ich wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiiii
Kup jajka , pomidory i cebulę. Cebule podduś, Wbij na nią jajka. Na jajkach ułóż pokrojone w plasterki pomidory (dość gesto). Zółtka jaj możesz lekko nakłuc widelcem aby sioę lekko rozlały.Posól. Przykryj i ogrzewaj aż jaja się zetna a pomidorki puszcza sok. W bogatsze wersji można na podduszobnej cebuli ułożyć plastry wędliny, na to jajka i pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kawalek kapusty
pare bulek do hot dogow,parowki,jakis sos do tego,pomidor i zafunduj facetowi hot doga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kawalek kapusty
albo zrob zapiekanke. poplastruj podgotowane kartofle,na to usmazone mieso mielone z cebula i czosnek,zalej to sosem srowo smietankowym,posyp serem i do pieca :) by ser sie stopil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy mam 10 zł , i nie wiem co zrobić , najczęściej kupuję ziemniaki i parówki usmażone w mące , pychotka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuje udka,ziemniaki i marchew albo kapuste kiszona na surowke i tez wystarczy 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jest mielone z ryzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jest mielone z ryzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fasola po bretońsku. Jeszcze na rano zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×