Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj światek

poród, krzyk i łzy?

Polecane posty

Gość oj światek

czy podczas porodu , jak sa bóle to nalerzy przeć? czy wtedy sie krzyczy w niebogłosy? i czy podczas tych bóli i krzyku i parcia jednoczesnie leca łzy z oczu?bardzo sie płacze przy tych krzykach? jak to jest w momencie tego parcia bólu?naciska sie głową w dół i gniecie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większych głupot nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123
Ty tylko przesz nie naciskasz na brzuch,ja nie krzyczałam tylko parłam,a łzy wogóle mi nie leciały,potem popłakałam się ze szczęścia,że mam dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipiska
zamiast się tu dziwic to powiedzcie jak jestescie takie mądre? a nie wysmiewacie się a same czekacie az ktos odpowie bo pewnie same nie macie o tym bladego ani zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123
Dziewczyny nie wyśmiewajcie się,dziewczyna po prostu pyta,nie wie jak to wygląda i już,chciała sie dowiedziec od tych co już rodziły.Czy każda z Was zawsze wszystko wiedziała?Kto pyta nie błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizanie dup
ja tez chetnie dowiem się jak to jest z tym darciem się i płaczem.Ja z bólu zawsze płacze a codopiero wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllla
ja nie plakalam, a krzyknelam i owszem 3 razy i to podczas parcia wbrew temu co uczyli na szkole rodzenia, tego sie chyba nie da zaplanowac, wszystko wyjdzie w praniu, ale sam porod wcale nie jest az taki straszny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie krzyczałam i nawet nie popłakałam się ze szczęścia ,a wydawało mi się prędzej że się popłaczę z emocji:( byłam bardzo ciekawa jaj wygląda moje dziecko i byłam szczęśliwa że mam poród już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuuuuuzka
Ja przy drugim porodzie byłam bardzo już zmęczona, nie miałam siły krzyczeć, a już na pewno plakać, poza tym nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja plakalam :( 😭 i darlam sie ale to po oksytocynie, bez niej jakos szlo mi lepiej a meczylam sie 23 godziny, chyba moj 😭 byl uzasadniony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×