Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HeatherL.

Serial LAX - oglądacie?

Polecane posty

Gość HeatherL.

Odkryłam niedawno ten właśnie serial i dzięki niemu dowiedziałam się, że Heather Lockleal jeszcze żyje!!!! A tek serio, LAX to ciekawy pomysł - życie na lotnisku albo jak żyje lotnisko? Przystojni aktorzy.zwłaszcza ten, któy gra Kevina, szybka akcja i piękne zdjęcia.... Kto jeszcze ogląda LAX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeatherL.
... chyba nikt nie ogląda.... Czyżby wszyscy juz spali w porze wyświetlania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAX
Ja oglądałam, był fajny ale niestety już się skończył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżejk
no, skończył się... ale! czywiecie, że LAX to lotnisko docelowe, na które mieli przylecieć osobnicy z lotu 815 Oceanic Airlines (znani z serialu LOST, najwspanialszego podsłońcem, najcudowniejszego, bijącego na łeb wszystkie brazylijskie trlenowele). Nie wiedzieliście tego... i nikt nie zwrócił uwagi na to, ze na lotnisku LAX, w jednej z ostatnich scen ostatniego odcinka, za plecami tego murzynka głownego (całkiem niezłytyłek) wisiał plakat Oceanic Airlines!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejka
No ja ogladałam ale wyjechałam na wakacje i naprawde sie juz skonczył:( Buuuuu!!! Kocham tego aktora - Blair Underwood, takie ciachoooo:D Grał jeszcze w filmie Desperatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemozliwe
LAX się skończył??!!!! chyba popełnię..... harakiri! to mój ukochany punkt programu.... był... kap..kap...płyna łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×