Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

BÓL

Polecane posty

Mam taki problem natury seksualno -zdrowotnej.Dziewczyny może macie takie same objawy. Kiedy jestem bardzo podniecona i potem przeżywam silny orgazm to po kilku godzinach mam bóle w dole brzucha,nie zawsze tak się dzieje i nie są one duze ale czasami tak jest i trochę się niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u i ż
ja tez tak czasem mam zalezy jaka pozycja i czy bardzo ucierpiała szyjka macicy - przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...
...ja też tak miałam ale już po problemie:)))to jest raczej problem natury psychologicnej:)))jak nie miałam jeszce doświadczenia seksualnego to właśnie bałam się że bedie bolało itd.....no i bolało....ale potem juz starałam sie wyluzować (no i czywiście to też zasługa partnera:)))i problem sie skończył.....na wszelki wypadek prebadaj sie u ginekologa. i yce powodenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chodzi o to,że mam tak nawet jak były tylko pieszczoty językiem,albo ręką taka zależność,im silniejszy orgazm tym większy potem ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...
ja tez tak miałam...wystarczyło że sie podnieciłam bardzo i pomyslałam o sexie i bolało mnie tam w srodku...teraz jak reką odjął...ale doradzam przebadanie sie u gina. moze to jakas infekcja....pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×