Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa_mama

objawy zblizajacego sie porodu

Polecane posty

Gość nowa_mama

czy mozna jakos sprawdzic, ze zbliza sie porod jestem 5 dni przed terminem i zaczynam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dwa dni przed porodem odszedł czop (poniedziałek wieczór), we wtorek czułam bóle w podbrzuszu jak w okres. W nocy z wtorku na środę skurcze były na tyle odczuwalne, że trudno było usnąć (ale udało się troszkę przespać). W środę wieczorem urodziłam synka :))) Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mialam tak, ze w nocy zaczely sie skorcze, czesto mnie lapaly, wiec myslalam ze przejda, ale one nasilily sie, do tego doszedl bol kregoslupa promieniujacy do brzucha zaczelam nerwowo chodzic po kuchni i po okolo 3 godzinach, jak juz ledwo co chodzilam pojechalam do szpitala tam stwierdzili rozwarcie na 4 cm, szyjka skrocona, ktg pokazalo skorcze, zaczelam juz krwawic i wody odeszly zostawili mnie i urodzilam -37 tydzien dodam ze wieczororem nie czulam synka :( wogole! mialam b twardy brzuszek polozna mowila ze tak sie zdarza b czesto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze..ja wlasnie mam takie bole okresowe....i brzuch mi ciągnie bardzo w dol..ciekawe kiedy mnie weźmie na dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_mama
czy te bole pojawiaja sie nagle chodzi mi o te przypominajace bol w czasie miesiaczki. Nigdy nie mialam takich objawow bo @ u mnie byl zawsze bez boli. Jak poznac ze to wlasnie ten bol czy to boli na dole brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może zadam troszkę inne pytanie ale właśnie parę razy przeczytałam o czopie ... co to właściwie jest ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bóle przypominające miesiączkowe nie pojawiły się nagle, narastały stopniowo, powoli i nie były zbyt bolesne. Kiara, u mnie czop to była rązowa lekko podkrawiona galaretka.Objętościowo coś około małej łyżeczki czyli kilka ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czop byl wygladal jak kulka sluzu z domieszka krwi, dokladnie czulam jak wyplywa :-P - przy skurczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latttttttttttt
Evi_20 mam pytanie czy poród jest strasznie bolesny??? bo podobno w tym wieku jest inaczej niz jest sie straszy a jesteśmy w tm samym wieku ja sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
kurczę, ja też zaczynam się bać porodu i tego czy bedę wiedziała, że to już........jestem w 34t.c. Myślićie, że już powinnam naszykować sobie torbę do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleotiopa
Ja od kilku dni mam biegunke znacznie wiecej wydzieliny zalwazam na bieliznie jest bardzo lepiaca ale czop jeszcze mi nie odszedl.bole mam jak przed okresem skurcze i twardnienie brzucha juz mam od jakiegos czasu obecnie zaczynam 38 tydz ciekawe ile ejszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni wcześniej miałam bóle podbrzusza jak przed okresem, 5 dni przed porządnie się wypróżniłam i nic poza tym. Nie czułam, że to już, urodziłam 10 dni przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzilam 5 dni po terminie, nic nie wskazywalo, w dzien tzn w noc jak sie zaczelo odszedl czop- galaretka przezroczysta i zaczal sie bol jak przy okresie, kazdy prod jest inny moj trwal 21h mialam bole tylko na brzuch przeokropne, nie mialam krzyzowych ale i tak podali mi na moja prosbe epidural..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneti
ja probowalam i maliny, i homeopatie na rozszerzenie szyjki macicy, i porzadki domwe, byl tez sex i nic, przenosilam podobno stymulowanie, podraznianie brodawek wplywa na wydzielanie oxytocyny co moze spowodowac skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×