Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Eveline

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Co sądzicie o kosmetykach firmy Eveline?Ja zaczełam używać cieni do powiek i lakierów do paznokci i jestem zadowola. Chciałabym poznać Wasza opinie co do innych produktów tej firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam błyszczyk do ust tej firmy, abrdzo go lubie, bo ma duzo brokaciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stosował ktoś krem antycellulit Evelin, bo zaczęłam go stosować i nie wiem czy spodziewać się efektów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam to forum i widze, ze kosmetyki eveline maja bardzo wiele pochlebnych opinii. myslalam zeby cos wyprobowac ale jakos odrzuca mnie cena. nie wiem jak za tak niska cene mozna wyprodukowac cos co ma byc bardzo skuteczne. pewnie kiedys sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattta
ja mialam serum, czy jest dobre super poprawy nie zauważyłam,ale polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta firma jest super! Bo tania i dobra. Ja mialam kremy i serum wyszczuplajace, na cellulit i zadzialalo rewelacyjnie! Juz po pierwszym stosowaniu skora gladka jak pupa niemowlaka, znacznie zmniejszyl mi sie cellulit! Odrzuca mnie tylko to ze ma efekt chlodzacy, a ja jestem zmarzluchem. ale w upaly jak znalazl.(tylko ze teraz ich nie ma) Ja osobiscie polecam! Nie mialam kosmetykow do twarzy czy lakierow do paznokci, wiec nie wiem czy sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywalam
serii na trądzik... fatalne... :( pieniądze na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również muszę zachwalić tą firmę! mają swietny krem do depilacji i kosmetyk (krem ) na cellulit Slim EXTREME 3D świetnie chłodi skórę i jest w przystępnej cenie! Do produktów EVELINE podchodzę bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianka :) dla mnie to chłodzenie jest zaletą, czuję że działa :D Tak czy siak jesteśmy zgodne co do tego że jest ŚWIETNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam/używałam: -żelu do mycia twarzy i kremu do cery trądzikowej -pomadki do ust -trzech rodzajów błyszczyków -cieni -pogrubiającego tuszu do rzęs, niestety tego już nie ma w sprzedaży, a szkoda, bo bardzo go lubiłam -lakierów i odżywek do paznokci wśród wymienionych przeze mnie kosmetyków bubla ŻADNEGO nie stwierdziłam. nie wiem jak jest z podkładami, pudrami i bardziej \'zaawansowanymi\' kosmetykami pielęgnacyjnymi. ogólnie firma BARDZO dobra jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne i poprawna w kwestii kolorówki. błyszczyki zwłaszcza są rewelacyjne, doskonale nawilżają, pachną, chronią przed mrozem i są trwałe. jedyne \"ale\" w kwestii kolorówki to dla mnie opakowania... są nieładne, z daleka widać, że \"tanie\" .. ale zawartość mi bardzo odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, opakowania mogłyby być bardziej kolorowe, ale w sumie liczy się zawartość a nie opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeena________
też sie pozytywnie wypowiem:)mam serum antcelultowe i do biustu jak dal mnie są oki,zmniejszenia celulutu jakoś bardzo nie widze ale fakt,skóra gładka na u niemowlaka nawet nie wiedziałam że maja kosmetyki kolorowe,dobrze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawiodłam się na tej firmie... kupiłam tonik i krem na trądzik... :(... kompletna kicha... nie zadziałało tak jak należy, a wręcz przeciwnie: zaszkodziło... bo miałam wysyp pryszczy. Z kolorowych kosmetyków to miałam jakąś szminkę, też niezadowalająca... Lubię tanie firmy, ale na tej strasznie się zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamierzam kupić błyszczyk tej firmy, tylko boje się żeby nie był jakiś okropny w smaku, bo takich nie nawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonga Bonga ---> to chlodzenie to ponoc efekt DZIALANIA :-) a to jest najwazniejsze!:-) To chlodzenie w upaly bylo super ale teraz w te zimniejsze dni to nie bardzo, w zimie to juz w ogole...Dlatego ten produkt lezy mi na polce...a szkoda bo cellulit okropny! Ale mam zamiar zrzuci pare kg wiec ten krem moze mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszczowa smuga
Ja miałam kilka lakierów z tej firmy- były średnie, musiałam malować nimi paznokcie co niecałe dwa dni :(... ale kolory nawet nawet Lip gloss też miałam, początkowo byłam zadowolona, ale później... sklejał usta, rozmazywał się, trzymał się niecałą godzinę... Miałam też z tej firmy kilka kremów, ale nie pamiętam, jakie były, wiem, że jeden wyrzuciłam po pierwszym użyciu a dwa jeszcze stoją na półce. Jeden był chyba bardzo dobry. Nie lubię tej firmy :(:(, kiepściutkie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i badz tu madra :D ale opakowania maja rzeczywiscie wybitnie tandeciarskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianka Wporzo nie ma problemu :) Mnie też się cholera cellulit zrobił na tyłku ale po tym kremie jest widocznie lepiej... :) hm,mmm a w zimie w sumie to nie wiem czy będę zadowolona z tego chłodzenia... :D ale nie rezygnujemy chyba co? :D Cwiczysz coś czy tylko kremik na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszczowa smuga
Tak, opakowania są straszne... niektóre takie nieporęczne i w ogóle takie jakieś zwyczajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie każdy ma inną skórę... zdarzało mi się słyszeć że kosmetyki Vischy są złe... a one mają renomę na rynku przecież... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...ja juz od paru dni mowie sobie koniec z jedzeniem i brakiem ruchu! A jak na razie kupa :-( Kiedys stosowalam tylko ten kremik i pare centow ubylo! Mam nadzieje ze bede miala w sobie tyle zaparcia ze zaczne w domu cwiczyc, chodzic na basen lub areobik i jezdzic na rowerze. Musi mi schudnac pupa, uda ogolnie nogi i brzuch! a tak to jestem szczupla. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
miałam lakier i trzymał się do 6 dni nawet :)reszty nei próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artianka ja mam tak samo :D skłądam sobie obietnice a potem się obżeram i siedzę na necie :( Ale zamierzam iść na fitnes... :D co najlepsze też jestem szczupła 165 wzrost 52 waga a tu cellulit i mnie nie ominął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×