Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

Ankieterzy!

Polecane posty

czy ktoś pracuje jako ankieter???Podzielcie się doświadczeniami ,bo chciałabym pracować w takim charakterze na ostatnim roku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja jestem socjologiem, ankiety robiłam na studiach w ramach działalnosci szkolnej ;) za darmo :o praca mhm.... jak duzo zarobisz to masz motywacje... ludzie rózni, musisz sie liczyc z tym, ze to jest ciezki chleb, bo ludzie nie lubia wypełniac ankiet, zależy też jaki temat, ale jest trudno! jezeli bedziesz wypełniać na ulicy... licz sie z pogodą (ja kiedyś robiłam zimą brrrr...) zimno, deszcz -odstrasza! jeżeli bedziesz chodzic po domach... zastanów się, czy sie nie boisz, gdy wejdziesz, a ktoś zamknie za Tobą drzwi. Praca nie wdzieczna... też o tym myślałam, ale mam doświadczenie i nie mam juz checi. Musisz mieć duzo odwagi, smiałosci, musisz łatwo nawiazywać kontakt z innymi. Tobie życzę powodzenia, sprawdź czy sie nadasz, moze Tobie to sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra
ja tez pracuję jako ankieterka... zaletą są na pewno zarobki - ok. 20 zł od poprawnie wypełnionej ankiety...w ciągu 1 dnia można zarobić około 100 zł. praca jest jednak dosyć męcząca - zwykle zamykają ci drzwi przed nosem zanim zdazysz sie przedstawic i powiedziec po co przyszlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammigos03
Witam! Ja takze chcialbym podjac prace w tym charakterze ale mam wiele obaw. Ile czasu trzeba poswiecic na zrobienie jednej ankiety? I w jakich firmach pracowaliscie? chcecie pracowac? Prosze bardzo o odp. Z gory wiele dzieki. Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×