Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca Ania

Dobry ENDOKRYNOLOG we WROCŁAWIU

Polecane posty

Gość poszukująca Ania

Szukam dobrego endokrynologa we wrocławiu. Możecie kogos polecić? a moze ktoś wie, gdzie można sie zapisać na wizytę "niepłatną" (chciałam napisać na kasę chorych, ale już sama nie wiem, czy kasy jeszcze są, czy nie)? z góry dziekuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
nikt nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca Ania
a ja dalej nie dam za wygraną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ania *
Ja leczę się u endokrynologa w tej dużej przychodni na Dobrzyńskiej , jest ich tam kilku , więc któryś na pewno Ci pomoże :) Możesz napisać ile masz lat i jaki masz problem zdrowotny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
no wreszcie> dziękuję Aniu* za odpowiedź. Mam problem z trądzikiem i brakiem okresu -jak go nie wywołam, to nie mam okresu (najdłużej nie miałam ponad pół roku, potem sztucznie wywołałam) i tak w kółko. Tabletki anty nie są rozwiązaniem -brałm parę lat, ale jak odstawiłam, to znów powrócił tradzik, i okres zniknął. Zmiany trądzikowe mam najbardziej rozsiane k. brody i w dolnej części twarzy.Ginekolodzy rozkładają ręce...i odsyłają do endokrynologa. Mam już wyniki badań krwi na hormony, ale potrzebuje teraz jakiegoś ukierunkowanego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
mam 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
ah, dodam jeszcze, że kiedyś (na początku tego roku) leczył mnie endokrynolog prywatnie: wyrzuciłam mnóstwo kasy w błoto - w przychodni diabetologicznej na Karola Miarki. Niby taka polecana pani endokrynolog-diabetolog, a tu figa-nic nie zdziałała....szkoda czasu i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
a na Dobrzynskiej jest bezplatnie???? ja mam taki sam problem jak Ty Poszukująca Aniu. tylko moj tradzik jest inaczej umiejscowiony. tez koniecznie musze sie przebadac, ale wolalabbym bezplatnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
a bezplatny endokrynolog w warszawie?znacie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
tak, na Dobrzynskiej jest Endokrynolog z NFZ, więc bezpłatnie. muszę zdobyc tylko skierowanie i niedługo udam się do tego endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
Ania>>> skierowanie od rodzinnego ogolnego bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca Ania
tak, od ogólnego (internisty). ale ginekolog też moze Ci dać skierowanie, dermatolog też-tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca Ania
tiaaaa. no i sie wybrałam do endokrynologa. limity wyczerpane do grudnia!!! i tak jest w wielu ośrodkach, które refundują badania!!no nic -trzeba iść prywatnie, tylko po co było tyle zachodu o skierowanie? i jeszcze sie musiałam strasznie płaszczyć u internistki, bo jej zdaniem to, ze od ponad pół roku nie mam okresu i mam trądzik w dolnej części twarzy -to jeszcze nie powód, żeby dawać skierowanie. mówiła, ze przez to, że tak "szastają skierowaniami, to się tylko ośmieszają u tych specjalistów". no baba porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca Ania
tiaaaa. no i sie wybrałam do endokrynologa. limity wyczerpane do grudnia!!! i tak jest w wielu ośrodkach, które refundują badania!!no nic -trzeba iść prywatnie, tylko po co było tyle zachodu o skierowanie? i jeszcze sie musiałam strasznie płaszczyć u internistki, bo jej zdaniem to, ze od ponad pół roku nie mam okresu i mam trądzik w dolnej części twarzy -to jeszcze nie powód, żeby dawać skierowanie. mówiła, ze przez to, że tak "szastają skierowaniami, to się tylko ośmieszają u tych specjalistów". no baba porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikośka12
byłam na badaniu krwi i tsh wyszło mi ponad 5. Szukam dobrego endokrynologa we Wrocławiu lub okolicach. Ktoś może korzysta z usług endo i jest zadowolony? patrzyłam tutaj ale nie wiem kto jest dobry https://ranking.abczdrowie.pl/s/endokrynolog/wroc%C5%82aw Pilnie potrzbeuję pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×