Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *rumianek*

NIVEA-CO SĄDZICIE??

Polecane posty

Gość *rumianek*

Moim zdaniem jest to totalnie przereklamowana firma :/ Zwłaszcza dezodoranty i żele do mycia twarzy.Dziś rano wzięłam prysznic i użyłam nivea fresh czy jak mu tam,nie minęło kilka minut,a już się spociłam,chociaż nic nie robiłam!I nie mówcie,że to przez moją skórę,bo takie rzeczy nigdy nie mają miejsca w przypadku innych dezodorantów! A jakie są Wasze doświadczenia związane z nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhy
zgadzam się co do dezodorantów nivea w sprayu :O O wiele lepsza reksona :) oczywiście pod antidral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala
Ja uwielbiam mleczko do ciała nivea, olejek pod prysznic i różową pomadkę! Rewelacja. Z tego co zauważyłam to nienajlepsze mają kosmetyki do pielegnacji twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
Ja lubię kosmetyki Nivea, dezodorant Pure jest super, ma fajny delikatny zapach...no właśnie dezodoranty te są delikatne, fakt procesu pocenia jako takiego nie powstrzymują, ale już rozkładanie bakterii pewnie tak. Nie wiem, mi wystarcza, nigdy nie miałam problemu z nadmierną potliwoscią. Używam tylko tych w kulce, spray to żenada...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię szamponów i żeli do mycia. Ale za to Nivea Soft jest totalnie świetny. Zawsze go mam w dużym pudełku. NIezłe są też balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
nivea soft zawsze mam w domu - świetny nivea balance w kulce bardzo dobry pachnie od rana do wieczora i to wszystko niczego więcej nivea nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za i przeciw też
mi po niektórych artykułach nivea dopada jakies podrażnienie i wysypka: - po żelach pod prysznic - po szamponach - po balsamach - żele do mycia twarzy - toniki natomiast kremy są w miarę dobrze przeze mnie tolerowane podobnie jak dezodoranty tej firmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×