Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alveo

ALVEO!!!!!!!!!!! kto stosowal? ????????????????????!!!!!!!

Polecane posty

Gość Robaczek87
Zapraszam do mojego sklepu, jestem dystrybutorem alveo, w razie pytan prosze pisac www.poteganatury.pdg.pl CHCESZ PIC ALVEO ZA DARMO PROSZE SKONTAKTUJ SIE ZE MNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczek87
Zapraszam do mojego sklepu, jestem dystrybutorem alveo, w razie pytan prosze pisac www.poteganatury.pdg.pl CHCESZ PIC ALVEO ZA DARMO PROSZE SKONTAKTUJ SIE ZE MNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijnazdrowie.pl
Widzę, że ostatnio pojawiło sie sporo dystrybutorów na forum :) Zbliżają się Święta to dobry czas, aby podarować bliskim prawdziwy prezent od serca. Teraz Alveo w specjalnym, świątecznym, upominkowym wydaniu. zobacz na http://www.pijnazdrowie.pl Jeżeli myślisz, że Alveo jest drogie to tak jest. Jeżeli chcsz jednak pić je taniej, powiemy Ci jak pić Alveo najtaniej lub z kosztem zerowym. Zobacz na http://www.pijnazdrowie.pl/ziola_alveo/kupuj_alveo_najtaniej/ Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa
Witam, Dobra informacja dla tych wszystkich, którzy są zainteresowani naturalnymi suplementami diety. Na naszym rynku dostepne są już dwa nowe preparaty witaminowe Akuna Health Products, Inc. Mastervit dla dorosłych i Pinky dla najmłodszych. Odpowiednio zbilansowane ze względu na potrzeby organizmu w różnym wieku, w 100% naturalne (łatwo przyswajalne, bez sztucznej chemii) i w formie płynnej czyli bez problemu z aplikacją dla tych którzy maja wstręt do tabletek. Informacje na temat składu, stosowania i dawkowania znajdziecie na http://www.pijnazdrowie.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glogar
Ciesze sie ze tak duzo ludzi mi zaufało i teraz moga pic Alveo darmo i cieszyc sie zdrowiem. Zawsze mozecie na mnie liczyc i sami widzicie,ze pieniadze które przy okazji zarabiacie sa uczciwe i wcale nie male! Prawda? Mirek ,stasiu,panie Adamie,pani Łucjo razem dojdziemy do nizależności finansowej. Do zobaczenia na Gali w Sali Kongresowej! ps. jezeli juz stosujesz Alveo badz chcesz zaczac stosowac a przy okazji interesuje cie dodatkowy dochód ,mozesz pisac lub dzwon 500006109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklarz
Kurde. A jak Alveo ma sie do PhytoChi ? Ponoć też skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaz
Moj mały na skazę glutenową. Nie mogłam w necie znaleźć informacji o tym czy może pić Alveo. Sporo ciekawych informacji znalazłam w końcu na www.pijnazdrowie.pl Szereg moich wątpliwości rozwiały wywiady z lekarzami. Dodatkowo kontatkowałam się z infolinią Alveo gdzie udzielono mi wyczerpujących informacji, umówiono na prezentację i teraz pijemy Alveo w systemie zniżek. Mój mały pije Alveo już 2 miesiąc, na razie nie zwalczylismy alergii to chyba za wcześnie ale co zauważyłam, ma wiekszy apetyt, a był z tym problem, jest spokojniejszy, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierek..
a w aptece mozna dostac bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
W niektórych aptekach Alveo jest dostępne. Ogólnie firma Akuna wydała zakaz dystrybucji swoich preparatów w sieciach sprzedaży detalicznej (apteki, sklepy zielarskie itp.) z powodu nieprzestrzegania przez sprzedawców cen. Alveo, gdy Akuna zezwalała na ww sprzedaż, było również na liście leków polskich nie będąc lekiem(!). Pozdrawiam! Piotr www.mdjw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdoły
Jedna wielka ściema! 99% opinii o alveo, to kryptoreklama dystrybutorów tego preparatu. LUDZIE!!! Nie dajcie się na to nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
>pierdołyrrracjonakistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
pierdoły, jaką firmę reprezentujesz? Oferującą inny suplement czy lobby farmaceutyczne? rrracjonakistka, a jakiej Ty jesteś narodowości? Jeśli jesteś jednak Polką, to napisz, jakie "durnoty" Ty sama kupujesz, bo rozumiem, że powyższy post napisałaś na własnym przykładzie. Alveo jest na rynku od 200o roku, posiada stosowne zezwolenia dopuszczające je do obrotu, certyfikaty, badania, nagrody i rekomendacje. Jednak największym wskaźnikiem jego skuteczności jest stale rosnący na nie popyt :) Pozdrawiam! Piotr Brożek www.mdjw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaa
Oststnio obejrzałam film: Jedzenie ma zanczenie. Powinien go zobaczyc każdy. Nie ma w nim słowa o alveo ale po jego obejrzeniu wie się wiele więcej na temat tego, jak funkcjonuje nasz organizm, jak detoksykuje się. Film robi wrażenie, piorunujace. Polecam i sceptykom i zwolennikom. Tu link do niego http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leberr
na wstępie zaznaczam że nie jestem związany z Akuną Mam 55 lat jestem emerytem po 30 latach pracy w kopalni, w 04.2005 roku miałem zawał i udar mózgu (prawa półkula uszkodzona i w związku z tym lewa strona niedowład i nie chodzę)o Alveo dowiedziałem się od kolegi i z początku jako sceptyk też tego nie kupiłem, ale gdy nie było poprawy mimo rehabilitacji i zażywaniu leków w styczniu 2007 r kupiłem to i biorę do dzisiaj jedną miarkę rano na czczo( tu piszą że drogie a gdy porównać z lekami wychodzi mi że jest tańsze i wygodne w stosowaniu a wyniki badań mam jak młody chłopak bo ciśnienie ok 120/75 a cukier poniżej 100( no na razie jeszcze nie chodzę, ale mam nadzieje że i to bedzie z czasem) aha od roku Alveo pije i żona(51 lat) która miała kłopoty z tarczycą, menopauzą i nadciśnieniem a teraz te problemy poznikały. Ja tylko jednego żałuje że Alveo nie zacząłem pić od razu ( jeszcze o cenie Alveo otóż jestem w dobrej sytuacji że u nas w sklepie zielarskim żona ustaliła z nimi cenę na 120 zł i tam kupuje, z początku kupowałem na Allegro ale tam niepewne bo nigdy niewiadomo kiedy i co przyjdzie. Na koniec napiszę do tych co kupują jedną butelkę i by chcieli oczyścić organizm z syfu który sie gromadził kilkadziesiąt lat to są po prostu śmieszni, na to czasu trzeba jak i na wszystko Ludzie dano nam świetną rzecz w postaci Alveo i pijcie to a z czasem poznikają takie dolegliwości że doktorom sie nie śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasylwia
Witam Jeśli ktoś z państwa chce , to wprowadze w struktury - AKUNA- ALVEO- jestem dystrybutorem preparatu jestem liderem grupy i będzie kupywał ALVEO w cenie 105zł. tel 0 42 211 34 31 lasylwia@wp.pl suplement diety - ALVEO- ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
lasylwia, jako Niezależny Dystrybutor, a tym bardziej Lider powinnaś wiedzieć, że od 1 maja cena wszystkie preparatów firmy Akuna wzrosła o 20%. Tak więc cena Alveo wynosi aktualnie: - w detalu 210,00 zł - z 40% zniżką 126,00 zł Pozdrawiam! Piotr www.mdjw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasylwia
WITAM PREPARAT ALVEO CENY AKUNA POLSKA 210, ZŁDETALICZNA KUPUJĄC KARTĘ RABATOWĄ CENA 60, ZŁ.IMIENA NA CAŁE ŻYCIE , DOSTAJE SIĘ RABAT NA PRODUKTY AKUNY 1 - 3 BUTELKI ALVEO 10% 189, ZŁ. 4 - 11 BUTELEK 20% 168, ZŁ 12- 31 BUTELEK 25% 157,50 ZŁ. 32 I WIĘCEJ BUTELEK 30% 147, ZŁ. PO WYRZEJ 60 BUTEK 40% CENA 126, ZŁ. POZYCJA LIDERA ZAKUPY SAMODZIELNE W FIRMIE AKUNA PO CENIE 126, ZŁ WIĘCEJ INFORMACJI NA EMAIL . lasylwia@wp.pl ŻYCZĘ DUZO ZDROWIA ŻYJ DLA SIEBIE , DLA RODZINY , DLA ZNAJOMYCH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo.pijnazdrowie.pl
Witam, Kolejne sprostowanie do wiadomości podanych przez lasylwia. Kartę rabatową możesz otrzymać od dystrybutora bezpłatnie i umożliwia ona dokonywanie zakupów z rabatem od 5 do 15%. Natomiast podpisanie deklaracji przystąpienia do systemu zniżek umożliwia uzyskanie rabatów do 40%. Jednorazowy koszt rejestracji w systemie wiąże się z wniesieniem opłaty rejestracyjnej w wysokości 60 zł. Uprawnia on do zakupów ze zniżkami, o których wspominała poprzedniczka. Więcej informacji na temat systemu zniżek firmy Akuna odnajdziecie na stronie hhtp://www.pijnazdrowie.pl. Od maja można również dokonywać w większości krajów świata, w których działa Akuna, samodzielnych zakupów bezpośrednio w sklepie Akuna ze stałym rabatem 20%. Wystarczy się zarejestrować w sklepie Akuna i podać numer umow,y lub adres e-mail dystrybutora, który przekazał Wam wiedze na ten temat. Szczegóły i bezpośrednie odnośniki do sklepów Akuna na świecie znajdziecie na stronie http://www.pijnazdrowie.pl/ziola_alveo/kupuj_alveo_onyx_najtaniej/ W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numer infolini +48 22 389 50 40 lub mailowego: alveo@pijnazdrowie.pl. Sprawdź, gdzie kupić oryginalne zioła Alveo, preparaty Onyx Plus, Pinky i Mastervit najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
Hej ja też na początku niewierzyłem ale piłem Alveo razem z innymi produktami firmy akuna i szczerze polecam wszystkim ten preparat stosowałem go ja i zanotowałem spadek wagi a mojej mamie polepszyło sie krążenie, jestem w Akunie 3 rok naprawde fajni ludzie i preparaty jakbyście chcieli piszcie na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
jesli byłby ktos zainteresowany z okolic Gdyni zakupieniem orginalnych ziół ALVEO,ONYX PLUS, MASTERVIT, PINKY ZAPRASZAM PISZCIE NA MAILA pozdrawiam wszystkich odwiedzających serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
fajnie że lasylwia podałas\es nowe ceny bo Akuna od maja 2009 zmieniła ceny preparatów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
hętnych zapraszam również na gg 7648821 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy/
wydawało mi się że to miało być pytanie czy pomaga czy nie, a nie reklamowanie się dystrybutorów;/ Ja Alveo piłam przez jakiś czas i nietsety żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy/
cracer - ja nie twierdze nie że nie pomaga - na niektórych działa lepiej, na innych nie, tak jak z innymi lekami/farmaceutykami/ziołami, ogólnie różnymi specyfikami.... Mnie wkurza po prostu fakt, że zamiast subiektywnych opinii ludzi, którzy będą pisać na co pomogło jak długo pili albo że nie pomogło i jak długo pili, opisywac swoje przypadki itp, to zaczną swoje gadki dystrybutorzy którzy w dupie mają zdrowie innych i zaczną wypisywać że cała rodzina u niego to pije i jest super wszyscy nagle ozdrowieli bla bla bla a na końcu adres sklepu, mail albo telefon:/ Gdyby to na prawde na wszystko pomagało to ludzie nie umierali by na raka....A niestety tak nie jest:( i w ogóle by nie chorowali....Srali muchy będzie wiosna. Wiadomo, że ten, kto rozprowadza będzie zachwalać i mówić jakie to super i wszyscy zdrowi w rodzinie dzięki temu. a tak na prawdę gówno prawda - być może nawet tego nie spróbował nawet. I jeszce raz mówie - nie jestem do tego nastawiona totalnie anty, bo wiem że niektórym na prawdę pomogło, możliwe że ja po prostu piłam za krótko, kilka butelek wypiłam, ale żeby nie było najmniejszej poprawy chociażby po takim czasie w jakimkolwiek aspekcie ( bo wiadomo są też mniejsze problemy zdrowotne które też były wymienione) i nic....Więc moja osobista wypowiedź - ja już raczej tego nie kupie, no chyba że za darmo by mi ktoś dał:) Ogólnie jest dużo specyfików w tańszej cenie i też o właściwościach "super" jak Alveo.... Mnie po prostu wkurza fakt opisany powyzej.....zamiast wymiany opinii itp wypowiadają sie sami dystrybutprzy...co można zauważyć chociażby na ost. str, ktoś pisał że super pomaga a na końcu nr tel....więc ludzie na prawdę uważajccie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy tylko
I do ostatniego Twojego zdania się przyczepie...."jest tyle firm reklamujących.......bla bla bla, jak reklamują tzn że działa". No po prostu koń by się uśmiał hahah. Człowieku na jakim świecie Ty żyjesz!!!! Ludzie nie dajcie się zwariować:/ W dzisiejszych czasach WSZYSTKO reklamują że jest super zdrowe itp, głupie słodycze że zdrowe bo mleko przecież mają. Mleko potzrebne bo wapń ma . Super pasty do zębów ile super rodzajów itp. I co - i dupa ludzie dalej mają ogromne problemy z zębami. Super środki nawet bez recepty i ziołowe i chemiczne i srali muchy wszystko super. Gdyby to wszystko reklamowane było takie super jak mówisz to ludzie by w ogóle nie chorowali, nie mówiąc już o umieraniu na straszne choroby i w męczarniach:/ Na prawdę zastanów się co piszesz:/ Bo po przeczytaniu tego ostatniego zdania już po wysłaniu tamtej wiadomości na prawdę mnie to bardzo wkurzyło;/ Jak można pisać takie pierdoły typu że jak jest tak zachwalane to jest super - -przecież to jest zwykłe omamianie i zwykły marketing po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy/
Nawet dziecko wie że to co reklamują to jest zachęcianier i często nie ma nic wspólnego z prawdą nawet głupie proszki do prania, chociaż to juz nie ma nic wspólnego z lekami, ale nie ważne, w każdym razie wstyd żeby dorosły facet takie pierdoły wypisywał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
ok. zgodze sie tylko niech nikt niekrytykuje i niemówi ze niedziała po jednej butelce i mówi wszystkim ze to jest do niczego skoro producent mówi o 4 bute, kuracjka 4 miesiące a jeśli ktos ci powie ze ta płyta jest dobra to skąd mozesz wiedziec czy jest jak jej nieposłuchasz a wiąze sie to z kupnem jej wiem mozna mnożyć przykłady ale grunt to niekrytykowac innych i nie iśc po trupach do celu ja jestem dystrybutorem zarejestrowanym ale pije narazie tylko sam preparat i zzamawiam czasem dla mamy ale nie latam i niewypisuje dzwońcie do mnie oto numer kupujcie super tanio tak jak niektórzy napisałem tyko ze jest taka mozliwosc zainteresowanych wiec jeśli kogoś to interesuje napisze tyle tylko chce dac mozliwosc ludziom informacji o tym preparacie tym którzy nie mają mozliwosci chodzenia po stronach firmowych a napewno ssą tacy a to ze sa środki tańsze oczywiście ze są tak jak w kazdej branży bo dorgo niezawsze znaczy dobre ale czasem wrecz droższe jest bardziej trwale i lepszej jakosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy
ok ja też nie mówie że jest złe, jednym pomoże innym nie....mówie że mi nie pomogło a 4 butelki wypiłam na pewno albo więcej.... Zgadzam się ze stw, że jak się nie spróbuje czegoś to się nie dowie, ale to nie ma nic wspólnego z wciskaniem kitu że na pewno jest super i pomoże;) Co do przykładu płyty oraz również innych przykł. też by się pare znalazło....zgadza się że dopóki nie kupie/nie pzresłucham to się nie dowiem, ale raczej nie kupie płyty boysów których nie lubie tylko swojego ulubionego zespołu więc nie kupuje czegoś całkiem w ciemno....tak jak tutaj...jeśli będą same opinie dystrybutorów to temat do dupy bo wiadomo co napiszą.....chodzi o subiektywne opinie poszczególnych osób które piły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×