Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alveo

ALVEO!!!!!!!!!!! kto stosowal? ????????????????????!!!!!!!

Polecane posty

Gość cracker
no tak tylko to musiałby byc opinie klientów detalicznych bo każdy kto wykupi program zniżek jest dystrybutorem moze byc nie musi pozdrawiam niema dokońca obiektywnych opini zobacz na racjonalista tam sa same negatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
polecam wszystkim też kupowanie preparatu od dystrybutorów bo to pewnośc ze dostajecie orginalne zioła bo są podruby preparatu dlatego najlepiej zamawiac od kogoś kto ma je prosto z firmy odradzam alveo z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dystrybutorzy tylko
ja właśnie chce poznać subiektywne opinie...bo pseudo "obiektywów" jest niestey bardzo wiele.....na prawdę trzeba uważać na wszystko i nie dac się naciągnąć bo prawda jest taka że nie ma konkretnych badań co do tego......niestety tego nie wiemy czy czasem nie ma takiego samego działania jak codziennie wypite inne ziółka które kosztują 3 zł np....Jest wiele alternatywnych dróg leczenia różnych chorób tylko najgorsze jest to, że gdy człowiek jest w ciężkim stanie chwyta się tego, co mu szybciej wcisną, a np mogłoby mu pomóc coś innego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
prawda drugim błędem jaki popełniają ludzie to to ze najpierw niedbają o swoje zdrowie a potem chwytają sie wszystkiego co moze pomóc i jeszcze narzekają że te rzeczy sa drogie a wizyta u prywatnego lekarza nie? Są artykuły o alveo w czasopiśmie Lekarz polski, w której są subiektywne opinie lekarzy a badania są na działanie alveo Bo sam producent Sohrad Koshbin (twórca) mówi ze produkt ten powstał z myśla o poprawie zdrowia jego żony i mówi o tym otwarcie w wywiadach. Spotkaelm sie nawet w jednej gazecie cAkuny "Zdrowie i sukces" z opinią pani doktor z mojej przychodni która mie leczyła dosc długo nieużywała antybiotyków i to było dosć pozytywne i skuteczne. podaje tam sposoby jak najproście pozbyc sie wielu dolegliwosci nie używając leków farmakologicznych. Pozatym jest jedna prawda" że na chorobe pracujemy całe życie a wiec długo trzeba pracować na zdrowie. mam kumpele która ma problemy z kręgosłupem i wydala na sprzęty nowinki welnes z 10000 lub lepiej ale niezałuje bo wie że zrobiła wszystko co w jej mocy i czuje sie dobrze a lekarz powiedział ze nie ma szans na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
chyba o blenda med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
Jeszcze jedna odpowiedz oczywiście człowiek moze sie leczyć innymi sposobami i jest pełno innych lekarstw ale jak spojrzymy na ich cene no i oczywiście nie mamy pewnosci ze akurat dzisiaj potrzebujemy tej witaminy albp tej wiec dlatego warto czasem zdecydować się na suplementacje jest wiele wykładów lekarzy na ten temat jest w internecie fiolmik Twórcy preparatu cały czas dostaje jakieś nagrodu wsród lekarzy dostał pierwsze miejsce na Targach Medycyny Naturalnej w skład komisji tez wchodzą lekarze wiec mozna uwierzyć pozatym sa ludzie którzy nie stosowali preparatu a mówią ze to nic nie daje ale jak ma dac np. po jednej butelce jak firma mówi ze efekty widac po 2 , 3 butelkach tylko najfajniejsze w firmie jest to ze niemusisz zamawiać co miesiąc obowiązkowo tylko wtedy kiedy potrzebujesz i to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczony
Mi także pomogło - zrozumieć ile znaczy nie być naiwnym . Policzcie sobie , ile rodzajów ziół czy innych suplementów ziołowych wyprodukowanych przez inne niż Akuna firmy kupicie za 175 złotych. Alveo nie jest żadnym cudownym preparatem a sposobem na zarabianie. MLM - to jest klucz , to jest haczyk , to jest cała tajemnica. Gdyby to był taki cudowny środek , to jego autor śmieszny doktor niewiadomo jakiej uczelni dostałby nagrodę Nobla. za mniej istotne rzeczy ludzie dostają Nobla. Używanie Alveo nie szkodzi (ponieważ nie jest to trucizna ) ale pomaga tylko tym którzy uwierzą w jego działanie. Dodatkowa ciekawostka - poszukajcie wyników badań nad tym preparatem , wykonanych w niezależnych laboratoriach , podobno są , tylko gdzie ? jak ktoś znajdzie proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
a człowiek który używa środków przeciwbólowych i na wątrobe i inne reklamowane o to nie prosi o przeprowadzane badania tylko od razu kupuje ale to jest tak jak z u braniami jakosć ma wysoką cenę a czasem sie płaci tylko za samą firme. MLm to legalna gałąź sprzedaży bezpośredniej sposób dystrybucji poza tym jakby ludzie się dawali nabierać bez niczego to byli by głupi a wierzą ze krem przywróci im młodość albo inne tam wiec.poza tym wyniki mówią same za siebie w innych krajach mlm stanowi 30% całej sprzedaży a u nas niestety ludzie jeszcze tego nie znają. a skoro to doktor nie wiadomo skąd to skąd jest każdy inny lekarz czemu ludzie im ufają? nie wiadomo w woli zartu Obama nie zrobił jeszcze nic i dostał nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_Wolska
A ja polecam Wam zapoznanie się z badaniami porónawczymi preparatów tomizujących (Alveo, PhytoChi, Intra stara i nowa) ze zwykłymi sokami owocowymi (jabłkowy, gruszkowy, winogronowy). Bardzo ciekawe, warto sprawdzić co pijecie! Badanie zostało wykonane metodą chromatografii gazowej cienkowarstwowej bez zastosowania markerów. Tu macie prezentację wyników: http://www.ziolaPhytoChi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
Maju, napisałaś tak, jakby już dzieci w szkole podstawowej były uczone odczytu badań chromatografii gazowej. Ja na chromatografii się nie znam, pewnie jak większość osób na tym forum. A patrząc na grafikę na podanej przez Ciebie stronie to, jak dla mnie, najbardziej "świeci się" tam (ma najjaśniejszy wykres) "old Intra", czyli chyba to byłby najskuteczniejszy preparat? Szkoda, że nie ma tam również podanej nazwy laboratorium, które to badanie wykonało... :/ Poza tym sposób w jaki "reklamujesz" Phyto Chi jest, delikatnie to ujmując, bardzo NIEPROFESJONALNY. Alveo używam od ponad 6 lat, jednak nigdy nie ośmielę się powiedzieć, że inne suplementy są "do bani", tak jak Ty to robisz pod płaszczykiem badań naukowych. Każdy może bowiem wybrać suplementy, które mu odpowiadają, a ja taki wybór szanuję. Podejrzewam, że strona którą podałaś należy do Ciebie, choć ciężko to zweryfikować, ponieważ jej właściciel boi się ujawnić swoich danych lub danych firmy. Dlaczego? - tego nie rozumie :/ Jak moich danych (telefon, adres itp.) nie boję się podać, każdy może się ze mną skontaktować, a jeśli ma ochotę nawet przyjechać na kawę. Może to dlatego, że w stosunku do moich klientów i rozmówców jestem uczciwy i nie boję się im spojrzeć w oczy odpowiadając na ich pytania. Piotr Brożek www.mdjw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Cierpiał
Oryginalne ALVEO zawsze do kupienia bezpośrednio na: www.cierpial.akunapolska.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
Cieszę się, że Darek dodał swoją stronę dystrybutorską. To podsunęło mi pomysł, by wyjaśnić kiedy opłaca się podpisać Deklarację Członkowską, a kiedy robić zakupy w Akuna Shop (np. www.sylwia.akunapolska.pl) ze stałą 20% zniżką . ZAKUPY W CENACH DETALICZNYCH Nie polecam!!! Po prostu się nie opłacają :) ZAKUPY W AKUNA SHOP (STAŁA 20% ZNIŻKA) Jeżeli dopiero masz zamiar używać produktów Akuna i chcesz sprawdzić/spróbować czy będą Ci odpowiadały skorzystaj z zakupu przez Akuna Shop (www.sylwia.akunapolska.pl). Każdy Twój zakup poprzez Akuna Shop jest premiowany 20% zniżką. Produkty wysyłane są firmą kurierską DPD bezpośrednio z firmy Akuna. Koszt transportu 1-3 produktów to tylko 10 zł. O tym ile zaoszczędzisz w stosunku do zakupów detalicznych możesz przeczytać na stronie www.mdjw.com.pl/zamawiam,akuna-shop.php Jeżeli już wiesz, że produkty Akuna Ci odpowiadają i będziesz je stosować przez dłuży okres czasu (dłużej niż 4 miesiące), być może razem z bliskimi, koniecznie wypełnij Deklarację Członkowską by korzystać jeszcze z większych zniżek. POSIADANIE DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ Deklaracja Członkowska (jednorazowy koszt rejestracji 60 zł) daje Ci prawo do korzystania ze zniżek na produkty Akuny od 10% do 40% (raz uzyskana zniżka jest trwała i może być tylko wyższa). Nie ma również przymusu dokonywania systematycznych zakupów, czyli kupujesz kiedy i ile chcesz. Deklaracja Członkowska jest bardzo korzystna, gdy chcesz używać produktów przez dłuższy okres czasu (moja rodzina stosuje je już ponad 6,5 roku) oraz gdy wraz z Tobą będą ich używać Twoi najbliżsi. Ile zaoszczędzisz posiadając Deklarację Członkowską przeczytasz na stronie www.mdjw.com.pl/zamawiam,znizki.php Posiadając Deklarację, również produkty, który z Twojego polecenia używają Twoi znajomi, wpływaj na szybsze uzyskanie większej zniżki. Deklarację Członkowską możesz wypełnić: - on-line na stronie www.sylwia.akunapolska.pl klikając "Zostań Konsultantem" - wypełniając formularz na stronie www.mdjw.com.pl/zamawiam.php - kontaktując się ze mną osobiście www.mdjw.com.pl/kontakt.php Życzę tanich zakupów! :) Piotr Brożek www.mdjw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta lat 55
Piłam Alveo ponad rok, nie zauważając żadnej różnicy, no może poza „stratą 15x168zł czyli około 2500zł oraz zawiedzionymi nadziejami, może efekt byłby gdyby kilkakrotnie zwiększyć dawki ale nie było mnie na to stać. Około pół roku temu czytając informacje dla córki na stronie http://zaplanuj-dziecko.marzyciel.pl na podstronie znalazłam informacje o nowym i do tego tańszym (127zł) i jak się potem okazało smaczniejszym toniku. Postanowiłam zmienić suplement i od razu z tej podstrony zamówiłam 2 butelki. Mam 55 lat, jestem matką trójki dorosłych już dzieci i tego co zrobił zemną ten nowy tonik nie da się opisać, mogę jedynie stwierdzić, że jego działanie pozytywnie mnie i mojego męża zaskoczyło. Po 3 miesiącach stosowania efekty były tak rewelacyjne, że szczęśliwa wysłałam do właściciela strony swoją opinię dołączając zdjęcia. Pracuję fizycznie, bez przerwy bolały mnie ramiona na co nie pomagały ani tabletki przeciwbólowe ani różne maści, a zmęczona byłam tak, że na sex całkowicie przeszła mi ochota. Nagle gdzieś po 2 miesiącach zauważyłam, że ramiona jakby mniej bolą a po następnych dwóch to już o bólu zapomniałam. Chroniczne zmęczenie zastąpił przypływ energii, z powrotem zajęłam się pracą w ogródku a wieczorem z ochotą przytulam się do męża i robimy swoje małe co nie co jak za młodych lat. Myślałam, że zmarszczek to już będzie mi tylko przybywać a tu również miłe zaskoczenie, bez żadnej szczególnej kuracji, zauważyłam, że skóra jakby się ściągnęła i wygładziła. Najbardziej to widzę, po piersiach, które dosłownie z powrotem unoszą się do góry, tak jak to miałam wcześniej kilkanaście a może więcej lat temu (zdjęcia po 3 miesiącach załączone do opinii na stronie http://zaplanuj-dziecko.marzyciel.pl/opinie3.html ). Po 5 miesiącach stosowania obwód w biuście powiększył się z 87,5 cm do 93,0 cm i to nie poprzez jego powiększenie a jedynie ujędrnienie skóry przez co piersi nie zwisają. Ten nowy tonik to rewelacja a o innych korzystnych efektach o których już przestawałam marzyć nie wspomnę, a jednak czuję w duchu, że dzięki niemu młodość powraca. To moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, wystarczy, że ja odkryłam tego nowego tonika tajemnicę i oby mi go nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicjapia
Opinie na temat Alveo i innych produktów firmy Akuna można przeczytać tutaj http://www.zdrowieziola.pl . Ja stosuję Alveo od 2 lat i jestem zadowolona. Teraz śpię spokojnie. Pozdrawiam. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magick
Każdy używa to co lubi. Mi Alveo pasuje, a teraz zaczynam "sprawdzać" ich batony energetyczne (te czerwone). Może i te zioła nie są najtańsze, jednak przekonałem się, że działają. No przynajmniej na mnie :) A jak ktoś chce mieć taniej to niech sie trochę wysili i poszuka na necie bo czasami można znaleźć fajne promocje na Alveo (np.: http://tnij.org/pbzp) i kupić 4 Alveo za 530 zł razem z transportem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direnka
piję alveo od 5 lat m-c temu dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy, lekarka zabroniła mi pić alveo z Euthyrox 50 czy są jakieś przeciwskazania w łączeniu tego hormonu z alveo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Brożek
@direnka Przede wszystkim należało by zapytać się lekarki dlaczego zabroniła Ci pić Alveo, oczywiście zakładając, że faktycznie zna ona preparat i wie jak działa. I tu oczekiwał bym z jej strony bardzo konkretnej odpowiedzi z uzasadnieniem. Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że Alveo nie jest lekiem tylko suplementem diety. Dlatego jego wpływ na organizm powinien być postrzegany przez poprawę i wzmocnienie działania jego naturalnych funkcji, a nie przez pryzmat leczenia (choć mój tata ma na ten temat inne zdanie), a więc i ewentualnych interakcji składników, jak ma to miejsce w przypadku leków. A stosując Alveo już taki okres czasu z pewnością doskonale wiesz jak działa :) Jeśli więc nie masz dodatkowo zaleconej przez Twoją lekarkę bardzo rygorystycznej diety, bo Alveo jako suplement można porównać do... bardzo dobrego jakościowo jedzenia, to osobiście nie widzę przeszkód do dalszego korzystania z niego. Pamiętaj, że to Twoje zdrowie i tak naprawdę to Ty decydujesz jak chcesz o nie dbać. Dodatkowo zawsze możesz przedzwonić na Infolinię Akuna by skonsultować się na temat Alveo z innym lekarzem :) Pozdrawiam! Piotr Brożek www.piotrbrozek.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukka90
czy ktoś z was kupował już Alveo w tych promocyjnych czteropakach zestaw powitalny bo znalazłem info o czymś takim http://zestaw-powitalny.pl/zamawiam i chcialbym wiedzieć czy faktycznie to jest tak jak tam piszą i wysyłka jest faktycznie za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabić w butelkę !
jakby ktos nie wiedzial o co chodzi wklejam link http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5158 zanim sięgniesz po portfel przeczytaj i zastanów się czy warto wydawać pieniądze na tego typu "cudowne panacea"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYMOTEUSZ
dzięki za link , artykuł potwierdza tylko się moje wątpliwości co do tego specyfiku , jeśli dodać do tego "entuzjazm z obłędem w oczach " pewnego znajomego ,który natrętnie mnie na to cudo nagabywał i roztaczał bajeczne wizje bogactwa jak dam się zwerbować do grona akwizytorów rada jest jedna -obchodzić szerokim łukiem takie rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w najbliższy wtorek, 9 kwietnia o godzinie 21:00, podczas telekonferencji "Akuna. Czuję się dobrze!" o produktach Alveo Family i roli suplementacji w sporcie opowiedzą nam na żywo gwiazdy polskiego sportu w tym doskonale znany wszystkim fanom skoków narciarskich Apoloniusz Tajner oraz młody olimpijczyk i chodziarz Łukasz Nowak. Adres strony telekonferencji: http://akuna.transmisjeonline.pl/akuna (Telekonferencja jest prowadzona przez Akuna Polska Sp. z o.o., udział NIE WYMAGA wcześniejszego zapisywanie się oraz podawania jakichkolwiek danych). Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piliśmy przez 2 miesiące. Kupę kasy to kosztuje, a okazuje się ... najdroższym kompotem świata. Nam nie pomogło - jak chorowaliśmy, tak nadal chorujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna78
Troszkę odświeżę temat bo z mężem pijemy ten tonik ziołowy. może nie bardzo długo bo dopiero 3 miesiące ale mamy już pozytywne efekty jego używania, a głownie mąz. Pewnie to dlatego że pije go dwa razy wiecej niz ja :) Na pana u którego zioła zamawiamy http://www.alveofamily.pl/produkty/suplementy/alveo też złego słowa nie powiem bo zapytał się czy już kiedyś je używaliśmy, powiedział jak najlepiej używać i uprzedził, że możemy sie troche gorzej poczuć na początku. U mnie się to akurat sprawdziło ale nie było to coś co było bardzo męczące. My jesteśmy zadowoleni i możemy spokojnie polecić choć faktycznie na początku cena nas trochę przeraziła. Ale te zioła są jej warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googlowicz
każdy może sobie kupić pakiet startowy z Akuny i cieszyć się działaniem soku gruszkowego… albo lepiej niech kupi sobie sok gruszkowy - na jedno wyjdzie i jeszcze trochę reszty w portfelu zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby w encyklopedii było hasło „jak zostać bogatym sprzedając ludziom kłamstwo o tym, jak stałeś się bogatym”, pod tym hasłem znaleźlibyśmy zdjęcie Roberta Kiyosaki guru wyznawców pseudobiznesu MLM , prawda panie Brożek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketing sieciowy / wielopoziomowy, czyli w skrócie MLM, to jeden z wielu kanałów dystrybucji towarów i usług. Nie musi Ci się on podobać i nie musisz z niego korzystać, ale firmy coraz chętniej po taką formę sprzedaży sięgają. Natomiast zwrot "biznes MLM" jest skrótem myślowym, tak jak "biznes tradycyjny" czy "biznes internetowy". I jak każda działalność gospodarcza biznesem jest :) A co do wspomnianego przez Ciebie hasła, to naprawdę ciężko mi się w tej kwestii wypowiedzieć, bo odnoszę wrażenie, że posiadasz w tym temacie o wiele, wiele większe doświadczenie niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce niech pije, według mnie nie działa, ale co najlepsze, to powoduje uczulenia na słońce, uważajcie latem, jak widzę magiczne Alveo, to wrzyg i to och naganienie, gadanie w kółko, alveo na kurzajki, na włosy, na paznokcie, detoks na alveo, odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×