Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisienkaaa

czy buty z czubkami beda jeszcze modne tej zimy?

Polecane posty

Gość monisienkaaa

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisienkaaa
nikt nic nie wie na ten temat? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passse
już dawno czuby są niemodne, okrągłe czubki- retro i przypuszczam że wysokie kozacxzki z zaokrąglanym czubkiem i mocnym obcasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubek...
Czubki nadal sie nasi i nosic bedzie. Teraz moze mniej sie je nosi bo królują zaokrąglone, ale szybko wrócą do łask. One sa bardziej seksowne i eleganckie. Dzisiaj nawet widziałam w jednym z fajniejszych butików dostawe towaru i tez było kilka par naprawde fajnych butów z czubkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZUBKI to są niemodne
już kolejny sezon, a Ty jeszcze nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozakowa
zalezy o jakich czubach mowicie..czubki takie proste, przylegające normalnie do ziemi i nie wydluzone(tzw. lekki szpic) zawsze i wszędzie są modne, ponadczasowe,natomiast te z wywijanymi czubami,wydluzonymi przesadnie nigdy modne nie bedą(choc byly przez krotki okres ostatniej czy przedostatniej zimy-dobrze ze ich nie kupowalam bo to takie ochydne jest ze....ze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucha kruszyna
miejmy nadzieje, ze nie będą modne, zresztą czy kiedykolwiek były modne... poza tym moim zdaniem wiocha totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cds
A co twoim zdaniem nie jest wiochą??? Mam kuzynke z wiochy i jakos nigdy nie widziałam zeby na wiosce dziewczyny ubierały buty w szpic...za to po miescie wiele w nich smigało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cds
Mi osobiscie muty w szpic (ale nie jakis przesadny) zawsze sie podobały i bedą podobać bo jak ktos wyzej zauwazył są ponadczasowe. Natomiast te z zaokraglonymi czubkami nie podobaja mi sie wcale są strasznie niekobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnieee
sami jestescie czubki :D nosi sie to co sie podoba a nie to co modne :P nie we wszystkim co modne kazdemu ladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassskaaa
wydaje mi sie ze buty z czubkami dlatego sa jeszcze w sklepach..bo sprzedajacy chca sie ich pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
:)) zwoleniczka czubów .. jestem na TAK!!! eleganckie kozaczki tylko z czubami ... niewielkimi i raczej scietymi po bokach , nie mniej zawsze to czuby. Idelane do eleganckich spodni badź sexownej spodniczki. Buty z okragłymi przodami owszem ...ale tylko sportowe ich wersje:)) typowe ocieplane kozaczki na masywnej koturence i najlepiej z zamszu . Skay odpada !! to obrzudliwość :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubek...
do kaski... własnie o to chodzi ze to była nowa dostawa butów z czubkami bankowo nie z zeszłego sezonu. Sama byłam zdziwiona jak je zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupie pindy
dobrze ktos wyzej zauwazyl- buty z okraglymi noskami, tzw "balerinki" (hehehe,smieszna nazwa) są niekobiece,za bardzo takie..dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilki z lekko wydluzanym noskiem naleza juz do klasyki i modne beda zawsze, uwazam, ze warto jest miec jedna, klasyczna pare z dobrej jakosciowo skory. Natomiast odnosnie balerinek nie zgadzam sie, ze sa one niekobiece. Wszystko zalezy od fasonu butow i ubioru. Sama mam bardzo dziewczece balerinki, sa sliczne i kobiece, wiele osob zaczepia mnie na ulicy i pyta gdzie je kupilam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinki są śliczne mam chyba 3 pary takich wiosenno - jesiennych i planuję kupićjeszcze ze dwie pary, jedne może takie bardziej kryte i jedne takie już za kostke, chodzi oczywiście o takie z zaokrąglonymi czubkami. Butó w szpic nie mam żadnych, za to moja siostra kupuje w szpic :O Ale teraz zamierza kupić też ze dwie pary balerinek - jedne pantofelki i jakieś takie na płąskiej podeszwie - do smigania tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki zwykłe smukłe czubki
tak, ale nie te makabrycznie wydłużane, które do tej pory mozna kupic po różnych halach i ryneczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o booszeeeeeeee
a ja mam w nosie to czy czuby są modne czy nie!! Mi sie podobają czuby,sama mam czarne klapeczki właśnie z czubem i są super!!Uwielbiam je i wyglądam w nich super i czuje sie w nich super i bede je nosić! Leje na to co jest a co nie jest modne!! Gdybym sugerowała sie modą to musiałabym miec fure kasy a takowej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie mozna zalozyc
cokolwiek i nie przejmowac sie czy to modne czy nie bo i tak niekogo nie zdziwi, mozecie np zalozyc sobei pantofelki z XIX wieku i nawet nikt sie nie zorietuje wiec nie rozumiem czym sie przejmujecie:) nosi sie to co sie podoba i jest wygodne (dla mnie to 2 jest szczegolnie wazne;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z czubem nie są modne
a mi się nie podobają. Ale teraz zakochałam się w butach kowbojsko-kozackich:P takich fajnych i cudownych i one mają czubiaste przody, ale ni8e takie długie i straszne, tylko takie jak kowbojki, no i bardzo mi się podobają:) Mimo czubów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaaa
moda, nie moda... ja uważam, że każdy powinien nosić to w czym najlepiej wyglada - balerinki na grubych nóżkach wygladają - jak ktoś trafnie określił - jak świńska noga w galarecie natomiast szpic bardzo ładnie je optycznie wyszczupla. Natomiast balerinka na drobnej stópce wyglada uroczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadija-madziia
hej! ja tam nie przepadam za okraglymi czubkami!!! jak pieknie wyglada noga w kozaczkach z czubeczkiem obcasik ... moj facet jets fetyszysta i jak przymiezylam okragle to sie okropnie wykrzywil... akurat w tej kwestii mu ufam:) dziewczyny ale musimy pamietac,ze kazdy lubi co innego ja jestem za czubeczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty z czubkami są niemodne a do sklepów trafiają, bo jest na nie popyt. Zawsze jest grupa, która \"przestawia się\" później.:P Na grubych nogach buty za szpilce i z długim czubem wyglądają dużo gorzej, niż buty z zaokrąglonym czubkiem i mocnym obcasem. Analogicznie, fatalnie wyglądają chude nóżki przyodziane w masywne koturny lub klockowate obcasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna
buty retro, najprawdopodobniej takie kowbojskie:) albo takie duuze, ciepłe jak noszą eskimosi czyli troche zmieniony mukluk:). Aaa i oczywiscie zaokraglone czubki a na gorze marszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna
a buty z czubkiem nie beda modne:P po za tym one sa niezdrowe! ktos wyzej napisal ze jej facet jest fetyszysta. Zobaczymy jak za pare lat bedzie patrzyl na twoje stopy z powykrzywianymi paluchami i haluksami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale takie buty kowbojskie też
mają często czuby. Z tym, że takie umierkowane, nie cienki i długie, ale zwężają się w szpic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie modne są czubki typu \"buty alladyna\", takie mocno wywinięte do góry....pozostałe są nadal modne łącznie z czubkami typu \"balerinki\". Jeśli ktos nie lubi balerinek to wybiera z czubkami i na odwrót :) Ja osobiście mam i balerinki i z czubkami i noszę w zależności od ubioru....ale czubki zostawiam na specjalne okazje, np. do wieczorowej spódnicy lub garnituru...są bardziej eleganckie i noga wygląda na smuklejszą. Ale to oczywiście kwestia gustu, to co podoba się mi niekoniecznie spodoba się innej osobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×