Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x-eska

Dobry dentysta w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
Ortoprotex polecam, moim zdaniem najlepszy lekarz Ewa Białas zajmuje się endodoncją mikroskopową i protetyką też. Zprotetyki nie kożystałam na szczeście, bo potrafiła uratować mi trzy zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na http://spislekarzy.pl . Na pewno uda ci się trafić na kogoś zaufanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam JMC na Złotnie, elegancko, nowocześnie i wszystko jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, jak przedmówcy chodzę do Bamedu i do Dr Beaty Kosowskiej. Moim zdaniem jest super, nie tylko jeśli chodzi o jej umiejętności, ale też podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mógłby polecić dobrego dentystę dla dziecka, ale ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę was tu się wypowiedziało na temat dobrego dentysty do którego można się udać w Łodzi. Ja osobiście potwierdzam dobrą opinię gabinetu Ortoptorex z Przybyszewskiego! Stomatolog pierwsza klasa, wnętrze bardzo przyjazne zatem nic tylko iść i samemu się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie polecam odwiedzenie kliniki stomatologicznej na Ulicy Panieńskiej "Froe" ( froe.pl ). Ja chodzę tam z całą rodziną i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxssd
Jestem na świeżo po leczeniu kanałowym w Smile Dent na Żeligowskiego i wrażenie mam pozytywne. Sympatyczna atmosfera, pani doktor ma dobre podejście, no i przede wszystkim – pewną rękę. Wbrew pozorom leczenie tak nie boli, jak wszyscy mnie straszyli. Na stronie smiledent.com.pl jest dokładny adres gabinetu i numer kontaktowy do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Zofia Plak-Kaja, przyjmuje wprawdzie w Zgierzu, ale ma bardzo nowoczesny gabinet, pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli endodoncja to tylko mikroskopowa. Polecam konsultacje z problemami kanałowego leczenia do naszego rodzinnego gabinetu http://www.ortoprotex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego dentysty w Łodzi niż gabinet stomatologiczny http://www.mddental.pl/zakres-uslug/. Miesiąc temu zmuszony byłem wyrwać ósemki, które zaczęły mnie cholernie boleć. Umówiłem się na wizytę, poszedłem ale samo wyrywanie właściwie mnie nie bolało. Myślę, że to zasługa dobrego znieczulenia. Wróciłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Łodzi ale do dentystki chodzę w Pabianicach a dokładnie do www.stomatologiaraszewska.pl i jestem bardzo zadowolona. Teraz już głównie tylko na kontrole ale wcześniej miałam tam przeprowadzane kompleksowe leczenie w tym zakładane dwie korony. Dostałam namiary od koleżanki i po raz kolejny potwierdza się że jednak z polecenia najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkaaa
Ja się ostatnio przeprowadziłam z łodzi do Trzebnicy i musiałam sobie znaleźć nowego stomatologa. Poszłam tu na bezpłatne konsultacje http://trzebnica.dentonica.pl/ żeby sprawdzić, jak jest i jestem zadowolona. Dentonica ma filie w całym województwie dolnośląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co dokładnie dla Ciebie znaczy dobry dentysta, ale w moim przypadku, kiedy muszę udać sie do gabinetu stomatologicznego, świetnie sprawdza się www.mddental.pl/zakres-uslug/ - nigdy nie miałem problemów z przyjęciem a leczyłem już naprawdę różne przypadki. Od wyrywania ósemek po borowanie. Za każdym razem było naprawdę zadowalająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn sobie na podwórku w niedzielę uszkodził zęba. Wiadomo, że był ból i potrzeba pilnej wizyty u dentysty. Po telefonie do www.smiledent.com.pl przyjęto nas praktycznie od ręki. Syn otrzymał nakładkę na uszkodzony ząb, ból wyeliminowano właściwie natychmiast, doradzono nam w kwestiach dalszej ochrony i postępowania. Bardzo dziękuję i polecam, wszędzie gdzie się da. Jeszcze są w Łodzi dentyści z prawdziwym powołaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
w łodzi to np masz trident http://www.trident-lodz.pl/ sporo osób do nich chodzi i możesz o nich poczytać w necie. ja sama chcę się wybrać na wyrywanie ósemek do nich bo ostatnio mi strasznie dokuczają. panicznie boję się narkozy więc chyba wezmę w znieczuleniu miejscowym tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki jest najlepszy dentysta w Łodzi, ale mogę polecić mojego stomatologa z gabinetu stomatologicznego Ortoprotex :) Zwłaszcza dr Ewę Nalewajko, która specjalizuje się leczeniu kanałowym, endodoncja mikroskopowa. Pelecam mojemu chłopakowi uratowała ząb, które u innego dentysty kwalifikował się do czegoś innego niż leczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem dość długo nieleczony stan zapalny dziąseł i przyznam, że żaden stomatolog mnie o tym nie uprzedził (o ewentualnych powikłaniach). Byłem na podstawowych zabiegach higienicznych w smiledent.com.pl w Łodzi i dentysta dokładnie mi wytłumaczył, abym podjął się szybkiego leczenia dziąseł, ponieważ grozi mi realna utrata uzębienia. Trochę się wystraszyłem, ale informacja faktycznie się potwierdziła. Wykonałem u nich pełną terapię i obecnie mam idealnie zdrowe dziąsła. Cenowo niezwykle przystępny gabinet dentystyczny. Działają w centrum Łodzi, jest parking, więc komunikacja perfekcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dość niedawno pojawiły się czarne plamki na zębach. Myślę, że to już odpowiednia pora, aby znowu zaczać regularnie chodzić do dentysty. W Łodzi jak podpytałam znajomych o to gdzie warto to część z nich poleciła mi gabinet stomatologiczny http://www.mddental.pl/ - nie miałam okazji jeszcze tam być, ale z pewnością skorzystam i chętny powiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że w www.smiledent.com.pl możesz zrobić zdjęcie wszystkich zębów za ok. 65 złotych i od razu przejść pełne leczenie stomatologiczne, nawet w niedzielę lub w sobotę. Byłem u nich w nagłym przypadku kiedyś. Chodziło o leczenie kanałowe zęba, coś mi się nagle z nim stało :P Straszny ból, ale przyjęli mnie natychmiast. Błyskawiczne wskazówki, a i cenowo niezwykle przystępny gabinet. Wskazuję stronę, bo warto obserwować ich promocje. Naprawdę duże rabaty, raz trafiłem na 30% przy usługach higienicznych. Tanio, dobrze, pilne przypadki obsługują, parking jest, gabinet działa w centrum. Nie ma się do czego przyczepić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś ok 30km od Łodzi, jest nowoczesny gabinet stomatologiczny www.hollywoodsmile.com.pl do którego ja zawsze jeżdżę bo tylko do nich mam pełne zaufanie, a pochodzę z Pabianic :) Bardzo polecam, mają dobry cennik a swoje usługi wykonują nad wyraz starannie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prywatny to polecam najlepszy moim zdaniem gabinet Ortoprotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobrego dentystę w Bełchatowie , obok Piotrkowa Trybunalskiego. Dzięki http://www.platinumdental.pl leczenie kanałowe w pełni przyniosło skutki a ja w pełni mogę się cieszyć ze spożywania wszelkich pokarmów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Ortoprotex ma dobry sprzęt i komponenty. Przynajmniej plomby się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ważne żeby gabinet był dobrze wyposażony i nie było problemów z umówieniem wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleeenka123
A myśleliście o tym, żeby może spróbować gdzieś pod Łodzią? Ja już od kilku lat leczę się z córką w gabinecie: http://stomatologiaraszewska.pl w Pabianicach - moim zdaniem o wiele lepsza opieka... Świetne usługi, a sama Pani Małgorzata ma bardzo dobre podejście do dzieci - bardzo polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kieruj się tym na jakich aparatach pracuje twój stomatolog i czy jest cały czas gabinet otwarty. To ważne w razie nagłych wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Geniusz
Doktor Rafał Łaszkiewicz z Ultimed. Mają placówkę na Zagajnikowej 24 w Łodzi. Jest naprawdę dobrym lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię dentystów którzy dotykają narządów płciowych. Jeden macał mnie po wardze sromowej. Ocierał się też swoim wawrzonem o moją rękę kiedy siedziałam na fotelu. Kiedy usuwałam rękę to ocierał się o mój bark stojąc za mną. Kiedy zaprotestowałam to przeprosił i przekazał że bardzo swędzą go jądra i czy mogłabym go podrapać. Zgodziłam się ale on rozpiął rozporek i wyskoczył jego Filip jak z konopi i trysnął prosto do moich otwartych ust. Jakie macie rady dla zdesperowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×