Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x-eska

Dobry dentysta w Łodzi

Polecane posty

Gość gośćszczerbol
Na Kalonce za targowiskiem Zjazdowa jest dobry kowal który bez znieczulenia kleszczami usuwa nawet zdrowe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się bardzo przywiązałam do dr Kosowskiej. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. To co mówicie dla mnie też jest ważne, żeby było dobrze zrobione, żeby było bez bólu i dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też do niej chodzę. Bardzo dobra specjalistka, miła osoba. W ogóle gabinet jest przyjemny, co sprawia, że się u nich dobrze czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest w ogóle bardzo fajny gabinet, też tam lubię zaglądać. Szczególnie mnie przyciąga bardzo fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaraswiata
Od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić do neo dentici i na razie tam zostanę :) Moim nowym postanowieniem noworocznym jest zadbadnie lepiej o zęby, chcę je wybielić, a tam jest bardzo dużo dobrych specjalistów, więc nie chcę już niczego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam przez długi czas dobrego dentysty i przez długi czas nie znalazłam dobrego, raczej wychodziłam rozczarowana z wizyty, bo byłam na przykład niemiło potraktowana albo bardzo nieprofesjonalnie. Więc odpuściłam sobie szukanie, aż pewnego dnia wracając z Manufaktury natrafiłam na gabinet stomatologiczny, zachęcił mnie i postanowiłam dać im szansę i pierwszy raz był to traf w 10. Gabinet nazywa się Kadent, podsyłam linka https://www.facebook.com/Kadentlodz Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał Kulawiec. Na szczęście nie mam często doczynienia z dentystami bo jeśli wszyscy są jak ten koleś (tak użyłem tego słowa) to serdeczne współczucia dla tych którzy muszą odwiedzać stomatologa. Podejście do pacjenta na najniższym z możliwych poziomów, RYNSZTOKOWE SŁOWNICTWO!!!, zatruł zęba i odmówił dalszego leczenia. Poinformowany wcześniej o tym że pacjent ma "problemy" z dentystami nie zrobił NIC aby pacjenta uspokoić czy zmienić jego podejście, może właśnie poza niecenzuralnym słownictwem i strzeleniem focha, że pacjentowi zamykają się usta i przełyka śline. Załosne zachowanie jak na czasy kiedy gabinetów jest w koło pełno i robią wszystko aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, łącznie z ekstremalnymi przypadkami narkozy kiedy ktoś wpada w panike. Tutaj widać kultura pracy zatrzymała się na latach 90. Gorąco nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego najlepiej pierwszy raz iść do stomatologa z polecenia, który jest już przez kogoś sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda najlepiej, jak ktoś znajomy już gdzieś chodzi wtedy można się wybrać do danego gabinetu. Mnie koleżanka poleciła Bamed i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Mam świetną opiekę, panuje tam super atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę z polecenia do gabinetu stomatologicznego w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 12 nazywa sie Ortoprotex. Mają szeroką ofertę i świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego stomatologa polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też moge polecić z okolic Dąbrowy Ortoprotex, bo uratowali mi tam trzy zęby, ktore w innym gabinecie były już na staty. Mają profesjonalny sprzęt i dobre podejście do pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_S
Ja od lat chodzę do kliniki Królewska Stomatologia. Mam tam swoją dentystkę i w zasadzie cała moja rodzina tam chodzi. Lekarzy do wyboru do koloru, w zasadzie o żadnym złego słowa nie słyszałam. Jak ktoś jest zainteresowany, to mogę podać bezpośrednie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jak moi poprzednicy do Bamedu, już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jakości leczenia, jaką tam mam i z atmosfery, jaka tam panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka zębów i kanałowe robiłam na al. Kościuszki w klinice Avantex. Od pierwszej wizyty minął już jakiś czas i jest wszystko ok. Kanałowe też przetrwałam bezboleśnie. Nie zamierzam zmienić dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaMalecka
Ja od dłuższego czasu korzystam z usług gabinetu http://www.rpdent.pl/ na Legionów 61. Bywałam już u wielu różnych dentystów, ale z RP Dent jestem najbardziej zadowolona. Stawki są do przyjęcia, zawsze jestem przyjmowana o godzinie na którą się umówiłam, a poza tym czuję się tam komfortowo i nie boję się tam chodzić :D To chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do gabinetu Ortoprotex z Przybyszewskiego. Teraz to już tylko na przeglądy :) Stomatolog pełna profeska moim zdaniem. Pierwszy raz u nich spotkałam się z tym, że za pomocą mikroskopu stomatolog zagląda do wnętrza korzenia i precyzyjnie lokalizuje przyczynę i szybko diagnozuje i leczy. W moim przypadku wizyty przebiegały szybko i bezbolesnie. Zostawiam zainteresowanym kontakt 042 640-22-10. Gnialny stomatolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Centrum Medyczne Bamed81. Dobrzy specjaliści, nowoczesny sprzed miła obsługa na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miał ktoś może zakładany aparat w Ortoprotex? Jakie opinie macie o tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj leczy mój lekarz, ortodoncja, wyrywanie, i wypełnienia na światło. Coś dzisiaj strona nie do końca działa http://www.dobry-stomatolog-lodz.pl ale to wspaniały lekarz i fachowiec. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi polecić dobrego chirurga stomatologa z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka093
Ja jakiś czas temu wyrywałam ósemkę. Okazało sie,ze nie jest to taka prosta sprawa bo rośnie w nieodpowiednim kierunku oraz prześwietlenie wykazało,ze będzie musiała zostać usunięta chirurgicznie bo w inny sposób się tego nie da zrobić. Usuwałam w gabinecie na ulicy Złotno: http://www.medycynaistomatologia.pl/chirurgia_stomatologiczna_lodz.html ( JMC medycyna i stomatologia). Jestem zadowolona. Trochę zwlekałam z wizytą bo normalnie w świecie się bałam ale obecnie widzę, że strach ma wielkie oczy bo zabieg nie był tak bolesny jak się spodziewałam. Wszystko zrobili szybko oraz zanim się obejrzałam. Ceny również są na dobrym poziomie. NIe należę do bogatych osób tak więc miało to dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza345
Każdy będzie miał innego ulubionego lekarza, bo każdy zwraca uwagę na inne aspekty jego pracy. Ze swojej strony mogę doradzić, by wybierać gabinety, które świadczą kompleksową obsługę. Jeśli zaopatrują się w dobrych sklepach dla stomatologów jak np. http://dentis24.pl/ to mają u siebie najlepsze materiały i mogą wykonywać wiele zabiegów, bez odsyłania do innych gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ktoś naprawdę szuka dentysty, to lepiej samemu porównać na sprawdzonym rankingu: https://ranking.abczdrowie.pl/c/9,stomatolog,1711,lodz Jest to skuteczniejsza opcja niż czytanie spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaX0X0
Ja zdecydowanie polecam wspomnianą już klinikę JMC Medycyna i Stomatologia na Złotnie. Zapisałam się tam z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo mają pełny zakres usług (rtg i pantomografia na miejscu), elegancka, ładna klinika, do tego markowy sprzęt i doświadczeni lekarze. Robiłam tam licówki i efekt wyszedł naprawdę świetny, jeden z tamtejszych stomatologów ma wyczucie estetyki i spory fach w tym co robi. Widziałam, że teraz udostępnili na stronie metamorfozy - zdjęcia przed i po, warto rzucić okiem - znajdziecie i moje licówki, tutaj link: http://www.medycynaistomatologia.pl/metamorfozy.html Dodam jeszcze, że mój mąż przymierza się teraz do implantów, bo ponoć dr Cynkier jest w tym dobry i warto u Niego to zrobić. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×