Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

Zwariowałam

Polecane posty

temat może mało erotyczny,ale na innych już noc głucha.Właśnie robię sobie kanapkę,ktoś dołączy do nocnego małego co nieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też,a z czym byś chciał,mam pełną lodówkę,a żeby było weselej to ktoś mi śpiewa pod oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a co Ci spiewa??serenade??:D:D:D:D nie wiem z czym.napisz co masz to wybiore;) tylko ze: -nie lubie sera,pomidora,masla,margaryny,jogurtow,jajek na miekko,majonezu i jeszcze wielu innych rzeczy napisalem tylko to co mi przyszlo do glowy wiec chyba musisz napisac co masz wtedy bedzie krocej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego;-)Ja nietety nie dolączę do nocnego jedzenia bo zaraz lecę spać ale nie uważam abyś zwariowała,też niejednokrotnie robię sobie przekąski w środku nocy,szczególnie jak pomieszkuję u swojego faceta,wtedy to w nocy tętni życie w jego mieszkaniu;-) A jak narazie miłej nocki i smacznych kanapek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie lubie owoce, ryby,mieso i jeszcze pare rzeczy;);) natomias nie lubie produktow mlecznych za wyjatkiem lodow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewa jakiś pijaczek,może i serenadę,niewiele mogę zrozumieć. Hm.to pomidorek i serek odpada,nie wiesz co dobre:) no to jeszcze mam dobrą szyneczkę,paprykę,nawet kotlety...piwo...ogórki kiszone,sałatę,udka kurczaka...po krótce tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zdecydowanie ogórki kiszone rezerwuje:):):) ale mi zrobilas smaka jak bylem w sklepie to mialem wielka ochote wlasnei na ogorki ale nie chcialo mi sie ich w beczce lowic i teraz zaluje ze nie kupilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salaty rowniez nie lubie:) p.s. nie sadze abys byla bardziej wybredna:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze on nie jest szczesliwy tylko zakochany i ta serenada ktorej nie rozumiesz to wlasnei do Ciebie:):):):) p.s. mam nadzieje,ze On nie chce zjesc tych \"moich\" ogorkow:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na powaznie to rowniez przez ta rozmowe nabralem ochoty na jedzenie ale nie chce mi sie isc do lodowki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybredność miałam na myśli w szerszym kontekście niż jedzenie;) to naprawdę niełatwo Cię nakarmić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę niełatwo Cię nakarmić!----->dobre:D:D:D:D p.s.opbawiam sie ze w innych rzeczach rowniez jestem podobnie wybredny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochani To mi przysyłają serenady smsowe!------->moze ten jest romantykiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie-jesli moge zapytac-ta stopka to \"tylko\" tekst utworu czy jednak ma drugie dno i kogos szukasz??;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfhdsosrckv
Innesia=============> Kolegę interesujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już znalazłam tylko On nic o tym nie wie,nie może sie odnaleźć w tym tłumie śpiewających serenady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już znalazłam tylko On nic o tym nie wie----->to chyba trzeba mu jakos \"pomoc\" w koncu jestes kobieta(chyba;) ) wiec powinnas wiedziec jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wygladnij przez okno moze to ta serenada na ktora czekasz tylko byla zakrapiana w celu poprawy odwagi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×