Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

Zwariowałam

Polecane posty

wydaje mi się,że daję zbyt subtelne sygnały...Ty jako facet miał byś coś przeciwko gdyby kobieta delikatnie dawała Ci do zrozumienia,że ją interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli delikatnie to oczywiscie,ze nie;) gorzej jesli by sie narzucala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy się nie narzucam i niejednokrotnie na tym tracę,ale nie zmienię taktyki,wolę zachować klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie klasa to podstawa - to rzecz ktora najbardziej pociaga facetow wbrew pozora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innesia------>powiem Ci cos na ucho;) ktos nas inwigiluje i chce sie dobrac do Twojej lodowki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek09
jak sie narzucasz to wiele różnych dziwnych rzeczy może przyjść facetowi do głowy - zależy jeszcze na jakiego faceta trafisz! mówię w swoim imieniu - ja jak najbardziej jestem za KLASĄ! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek09
bezsenność .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę go troszkę chwalić,bo jestem specjalistką od wynajdywania niebanalnych cech do chwalenia i moi znajomi to lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz mi sie zjewnelo wiec bezsenna noc przeloze na jutro:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek09
wiem też jedno - tylko ten co ma klase docieni tego/tą z klasą, nie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem specjalistką od wynajdywania niebanalnych cech do chwalenia------>jakis przyklad mozesz podac tej niebanalnej cechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykład cechy/zachowania:mówię komuś,że wnikliwie słucha i odnosi sie do wypowiedzi rozmówcy-jeżeli tak jest....np.że potrafi ładnie ubrać w słowa swoje myśli i spostrzeżena...to mi przychodzi w tej chwili do głowy...chociaż to nie takie niebanalne...może niezbyt powszechne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek09
mało masz przykładów dookoła sebaa? jakoś tak mi sie nie chce spać! a tak przynajmniej sobie pogadam... PS. tak na marginesie całkiem przypadkiem trafiłem na tą stronę! niezłe forum... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek09
to ja to troszke inaczej zrozumiałem: podszedłem do tematu od strony pokazania komuś klasy przede wszystkim w zachowaniu/wychowaniu! tylko niestety najczęściej pokazuję tą klasę komuś kto i tak tego nie załapie bo nie wyłchwyci spojrzenia na sprawę/sytuację z mojej strony... nie wiem czy zrozumiale to napisałem, ale spaliłem conieco więc wybaczcie..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×