Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam tak sobie

czy uprawialiscie seks bez milosci???

Polecane posty

Nie będę oryginalny, ale dla żartu powiem, że jedną z liczb z szyfru do serca faceta jest 69... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tak dla żartu. Poza tym mówiłem, że to tylko jedna z wielu liczb szyfru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczam nie będąc w pełni władz umysłowych(jak to miłość), że z żadną z osób, które wpisały się na tym topiku nie uprawiałem seksu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iowhroih
a wracając do tematu sam seks to może mogłabym z każdym bez uczucia, gdyby to mieściło się w moich zasadach, ale co zrobić z sytuacją "po"? nie umiem sobie wyobrazić jak nie usłyszeć wtedy "kocham cię" i nie wtulić w ukochanego wobec tego seks bez miłości byłby dla mnie.. karą, najgorszym koszmarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
fakt, ze najepiekniejszy seks jest wtedy gdy dwoje ludzi łączy jakieś uczucie. Ale co zrobić jeśli jest się singlem? Jeśli nie ma się ochoty angażować? Jeśli nie ma kogoś interesujacego do zakochania, a nie chce sie być z kims tylko po to by być? Jeśli spotka się dwoje ludzi, którym to pasuje to dlaczego nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
a czy tp prawda, że miłość jet ślepa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość ma Pani Sygrydo doskonałą pamięć więc jest pewna! plotki o wadzie wzroku miłości są kompletnie nieprawdziwe! i pamiętajcie miłość Wam wszystko wybaczy😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiaaaaaaaa
jesli ktos mnie pociaga i dobrze sie czuje w jego towarzystwie i ta cala chemia bierze nade mna gore, dlaczego nie ? sex to cud natury i trzeba z niego korzystac :P ale facet musi na mnie bezapelacyjnie mocno odzdziaływac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×