Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waleczny jeż

a coz cukrzyca mandaryny

Polecane posty

Gość Waleczny jeż

codziennie pewnie bierze insuline bo dostała cukrzycy przy porodzie oj biedna , tak się zaliała, a alimenty od męza na dzieci pozwalaja jej kupowac insuline i ubrac dzieci i nakarmic i zotaje na zycie jeszcze. Za zarobione pieniązki ze szkoły tańca opłaca pewnie kredyt na dom, opłaty robi, media, komórki, wczasy, podróze , kosmetyki, ubrania za wydanie płyt i za zysk pewnie utrzymuje całą rodzine isamochód oraz wpłąca na książeczkę dziecim. i taka biedna jest myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
jakos se radzi ale przynajmniej wychowuje dzieciaki i pracuje a nie łajdaczy sie jak jej były czerwony mężuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest naprawde fajną kobitka, nie wiem czemu wszyscy sie do niej przyczepili... Nie zrobila nic zlego ale przeszla wiele przez ostatnie miesiace i nie jest jej latwo... Ona tez jest czlowiekiem i ma uczucia tylko ze niektorzy o tym zapominaja, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na niej
jaka by nie była to is eprzyczepią. jeden buty stare sprzedaje na ulicy a ona działa -zarabia i to sie sprzedaje. Tylko popatrzcie na nia i jej ex....ona nie jest agresywna, nie jest mściwa, zła i złosliwa, jest delikatna, czuła i ciepła.to wisniak winny, stworzył ją i ma pretensje,i zdradził i zaraz bedzie miał córkę bo juz żonę ma . i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłam jej fanką
ale ujęła mnie właśnie cechami swego charakteru:ciepłem, serdecznościa, troską o dzieci, tym, że pozbyła się złości wobec wstrętnego Michałka, pracowitościa i hartem ducha...... Podoba mi sie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzicie
jaka cwaniara, tak was ujela... gdybyscie same wszystko mezusiowi zawdzieczaqly i odrobine przyzwoitosci w was bylo to byscie sie podobnie zachowywaly, pomyslcie kobiety czasami, oj pomyslcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na niej
ona bez michała nie była by sławna, znana, nie miała by domu wielkiego, auta, płyty, nie była by "piosenkarka",wczasów by nie było, nic. Zdobyła to wszystko i postawiła na siebie a michał ma zal ze wykorzystała to i uciekła, no tak tylkoze on pozwolił jej na to. W sumie nie powinna była uciekac no ale skoro pozwolił jej na kariere?..........smutno mu było bez niej to pocieszał się przy swiatczxak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie byłam jej fanką
no widzicie>>>>>> OJ niezły z ciebie szowinista....... Pewnie żonka bez ciebie umarłaby z głodu...... Oj syndrom ,,pana władcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaja
wg mnie to bardzo fajna babka ma jakies wartosci nie to co ten zakichany michal feeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×