Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

🌼 Monia..jedyne pocieszenie w tey naszrej czerwcowej obronie, ze bedziemy mogly s ie sobie pozalic:O chociaz mam nadzieje, ze nie ebdzie tak..zle....hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa, no to super, nie będę sama:) Wiem, ze pisałaś o obronie w czerwcu, ale ja jeszcze nie byłam pewna czy dam radę......podobno brzuchate magisterki są w modzie, hihihi, widziałam 3 przed gabinetem promotora, ja byłam czwarta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu - buntownik i przekornik w jednym - niezłą mieszanka charaktrku. Ale damy rade.:) W końcu rodzice niekltórych dzieci nie z takimi problemami się zmagaja i nie kłopoty mają ze swoimi dziećmi. takze musze być zadowolona ze moje dziecko takie a nie inne.....w końcu mogłaby zachowywac sie brutalniej i w oóle nic nierobić sobie z rodziców, i straszych - a ona jednak ma dobre serce i chętna jest do innych prac i pomagania mi - tylko czasem ma odchyły od normy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko znowu błędy nawaliłam:P miało być nie robi.........i jeszcze pare innych sorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pewno:) hihihi..... Ale po tacie tez ma troszku - nie ch mu będzie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie odzywałam sie od ranka bo tak jakos dzis znowu podupadłam na humorku i w ogóle zle sie czuje:-O Elcia---mysle ze podjęliscie sluszna decyzje w związku ze zmianą wychowania Sary:) bo im wiecej dzieciak bedzie miał nakazów i zakazów czesciej bedzie sie buntował, oszukiwał, kombinował. A tak to sama juz widziałas ku Twojemu zaskoczeniu reakcje Sary jak jej powiedziałas ze moze sobie isc z kolezankami jesli uwaza ze powinna i zasluzyła. 👄 dla Ciebie i córci Monia---cóż....ja nadal chodze z zolądkiem w gardle. Dzis w pracy kolega przywiozl tosty z miasta a ja jak poczułam ten zapach od razu odpadłam:-O czym predzej uciekłam na góre i wróciłam kiedy zapach wywietrzał:-O niby smieszne, ale cholernie uciążliwe. od 2 dni nic nie jem, dopiero dzis troche zjadłam, jakis serek homogenizowany, jabłko i banana. a jak u Ciebie? 🌼 a jesli chodzi o moja siostre to milczymy. Nie dzwoniłam do niej wczoraj. Jakos nie chce mi sie z nia gadac. Mama mowiła ze do niej tez nie zadzwoniła. Nie to nie. Chce powtórki z rozrywki.....ok. Szkoda tylko ze zapomniała tak szybko ze byl juz taki okres ze pol roku nie odzywała sie do rodziców i nagle Tata zginął.:-( teraz znowu prowokuje, zeby z najblizszymi zatracic kontakt. A niech robi. Kiedys zycie sie na niej zemsci. A ja juz do niej reki nie wyciągne:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się do domku za chwilke. Jedziemy dzisja do castoramy - pooglądać ceny. Trzeba od czegos zacząć remont. Cholender głowa mnie boli dzisja jakoś tak ciśnienie peno idzie do góry - ja to jestem klayczny przykład meteopatki:P normalnie wiem kiedy ciśnienie jest wysokie, kiedy jest zmiana pogody i w ogóle. Normalnie pogodynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - i to chyba rzeczywiście była obra decyzja. zakazany owoc smakuje najlepiej - a tak nie poczuje się dorosła - w końcu kiedyś i tak trze będzie popuścić matczyną uwięź i puścić dzieci wolno - już si tego boje. normalnie ja o jestem typową matka kurą....To jest straszne ale tak jest. I chyba musze dużo pracowac nad soba. Widze że twoje mdłości i inne doleliwości trzymaja cię nadal - ja tak miałam do 4 miesiąca - ale tylko z Sarą, z Julia już nie było tak źle takze pociesz się ze przy drugiej ciąży będzie lepiej:D. Ale na powaznie - mnie pomagało jedzenie w malutkich ilościach ale często. Tez nieraz musiałm sie zmuszać do jedzenia bo mi wsz\\ystko stawało kołkiem w gardle ale potem przechodziło na jakiś czas. Trzymaj się skarbie i uważaj na siebie i malucha 😘 dla ciebie i perełki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do jasnej anielki co się z tymi literkami dzieje - chyba mam za długie paznokcie i uciekają :P chciałam powiedzieć NIECH się poczuje dorosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELcia, ja tez mam za długie i byli walę, już przestałam się przejmować. Yasmin, święta to dobry czas, żeby \"po normalnemu pogadać\", daj jej czas do świąt. Twój Tata na pewno chciałby widzieć Was razem. Choć różnicie się od siebie bardzo charakterami, przecież nie mieszkacie razem, nie musicie się \"znosić\" na co dzień. Daj jej trochę czasu, niech to przemyśli.... Co do Twojego samopoczucia, to przy następnej wizycie porozmawiaj z lekarzem o swoich dolegliwościach (nie przejmuj się, w pierwszym trymestrze kobiety zwykle chudną). Mnie też zapachy przeszkadzają, węch mam dużo bardziej wyczulony i czuję coś, opowiadam meżowi, a on na to- ja nic nie czuję, a za chwilkę- oooo, już czuję.....:) W pierwszym trymestrze też bardziej jesteśmy wyczulone na dotyk, nie wiem jak TY, ale ja bardzo. Do tego wcale nie mam ochoty na sex. Myślę, ze to podświadomość. Wydaje mi się, ze każde zblizenie zrobi krzywdę mojej kruszynce.....choć lekarz powiedział, ze możemy....muszę się przemóc, bo mąż to tylko facet, no nie??? HIHIHI Wczoraj weszłam do księgarni \"Swiat ksiązki\" i kupiłam \"Będziemy rodzicami\"- bardzo dobrze napisana...dziś sobie przeczytam pierwszy trymestr..... Co do jedzenia Yasmin, ja nie wychodzę z domu bez śniadania, bo bym chyba nie dojechała.....poza tym wzięłam sobie pewną maksymę do serca: \"Głodząc siebie, głodzisz swoje dziecko...\". Prawdziwe... Za 30 minut zmiatam do domku, ale najpierw do szewca odebrac butki moje i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam do domciu. szybki obadek i potem lecimy do sklepu - to znaczy jedziemy bo samolotu nie mamy:P. Wpadne do was wieczorkiem słoneczka moje:)) buziale dla was papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 yasmin moze to fakt, ze powinnyscie dac sobie czas do swiat i ochlonąć.. Monia chyba ma racje, ze i tak w tym całym złym, dobre jest to, ze nie mieszkacie razem i nie jestescie na siebie skazane..:O 🌼 Monia 🌼 tez dzisiaj odbieralam buty od szewca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia - w charakterach każdy numer poświecają innej problematyce, często piszą o miłości o rodzinie, o dzieciach alkoholików, to jest naprawde fajne pismo wiec polecam. Musisz pytać w kioskach nie wszędzie mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie przeciągi?? hello gzdie wyście sie podziały wszystkie.Ja włąśnie wóciłam z moim J z naszych sklepowych wijarzy i niespodziewanie wylądowaliśmy u znajomych:) Na kapusniaczku i winku:)) i mam humorka dobrego:D Teraz ide dzieciaki połozyc spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) chyba jestem zmeczona:(od 8 rano sie uczylam od 11 bylam na uczelni wrocilam pare minut temu, chyba zalicze bo wszystko napisalam...:), widze ze troche stron przybylo:)poczytam jutro i napisze wiecej:) pozdrawiam przyszle mamusie i caluje was wszystkie db nocki ppapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Skarbeńki Ja już na swoim \"posterunku\", zwarta i gotowa:) Wczoraj wieczorem miałam takiego powera, ze zykorzystałam mojego męża jak wrócił z pracy, hihihi- ale był zdziwiony...trochę popościł, to omało się nie zachłysnął. Myślałam wczoraj duuuużo o WAs:) Fajnie, że jesteście, normalnie gdyby nie Wy, to bym sie pewnie juz 100 razy zalamała, a tak dajecie mi duuużą dawkę optymizmu. Chciałam zapytać jak tam Gawit??? Jestes już po USG....daj znać! Bling- Jak siostra??? Kropelka, jak się czujesz??? Ten nerwoból przeszedł??? Kuleczka- a jak przygotowania do ślubu??? Ejmi, dzis zobaczysz już swojego Księcia:) Spędzcie owocnie ten weekend. Elcia, pochwal się co wczoraj upatrzyłaś w tych marketach:) Buziaki dla Was Wisniowa, Yasmin, KInia- pogłaskać się po brzuszkach od cioci Moniki:) Miłego dnia \\M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) heh...Monia....ja od 2 dni jestem sama więc wykorzystac mogę co najwyżej przystojnego kolegę z pracy:-D ale dzis M wraca i chyba wybierzemy sie do kina na NORBITA. Zapowiedzi były kuszące wiec skoro dzis piąteczek to nie zamierzam sie nudzic. No ale zobaczymy najpierw o której Misiek wróci. U nas dzis przepiękna pogoda, az odżyłam! :-) dzis na 17 lece jeszcze do lekarza zeby mnie skierowała do laboratorium zebym mogła zrobic sobie wszystkie badania do ginekologa. Mam nadzieje ze sie uda. dzis na sniadanie wzięłam sobie do pracy calą torbę bananów i jabłek. Zdrowe odżywianie górą:-D Monia, poklepałam się po brzuszku od Ciebie:-) a jak Ty sie czujesz? wymiotujesz jeszcze? no ja to dzis naprawde fajnie sie czuje (odpukac) i oby tak zostalo. Chyba to słonce tak na mnie działa, no i to ze dzis tak długo wyczekiwany piątek:-) M dzis wraca ale co z tego jak pewnie caly week spędzi w szkole. Cóż...bede musiała sobie ten czas jakos sama zorganizowac:-) od czasu do czasu lubie sobie sama ze sobą pobyc:-) wtedy nadrabiam zaległosci w czytaniu babskich gazet, książek, oglądam TV lub siedze z Wami na kafe:-) buziaki dla całego Babińca!! 👄!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas tez zapowiada sie ladna pogoda.Wczoraj maz miał wolne wiec nadrabialismy zaległości. Zakupy udane.Dokupilismy lodowke turystyczna.Taka za niecałe 40 zl.Niedroga była więc wzielismy.No i śpiworek.Ale tylko jeden ,bo w tej cenie tylko 1 został.Tez byl niedrogi.Za 22 zl,ale taki cieplejszy. No i jeszcze pare drobiazgów.Prawie juz jestesmy gotowi do biwakowania. Z mim bolem juz ok.Jka zrobie większy wy silek i cos mnie zmartwi to cos tam czuje,ale nic złego sie nie dzieje. Musze isc do lekarza zrobić sobie wyniki,żeby czegos nie przegapic. Pozdrawaiam was cieplutko i życze udanego dnia. Prosze poglaskac ode mnie maleństwa.Ale tak cieplusko i z miloscia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminku- ja nie wymiotuję. KIlka razy \"ulało\" mi się śniadanie idąc do pracy, ale poza tym nie wymiotuję. Odruchy wymiotne i mdłosci:) Dbaj o siebie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U mnie pogoda paskudna do tego niskie ciśnienie i ja już od rana nie mam humoru boli mnie głowa i jestem przymulona na maxa. Chyba musze jakaś kawe strzelić bo inaczej będzie kiepsko. Monia - mój ksiaze przyjeżdza a już zdąrzyliśmy się popsioczyć rano, on też dzisiaj ma kiepski humor. o 17 musze wyjechać po niego na dworzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:)) U nas pogoda paskudna. Zimno, deszczowo i okropnie brrr. Zrobiłąm ogien więc mam nadzieję zę zaraz będzie w domciu cieplej. Jade do sklepu i biore sie za jakieś sprzatanie. I od rana u nas nie ma wody - dopiero o 15 mają włączyc - straszna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌼 brzuchatki [kwiatek niebrzuchatki🌼 🌼 Moonia..no przegiecie...ktorys raz sie lapie na tym, ze w pewnych momentach robimy to samo...juz pomijam tą obrone czerwcową..i te odebranne buty... ale z tym wczorajszym atakiem na męża tto pzresadzilas:D:D ja tez wczoraj atakowalam:D:D...i tez po malej przerwie:D 🌼 u moich rodzicow dosc czesto nie ma wody..wystarczy, ze mocneiej zawije... to prad wylaczaja...bo linie pozrywane..czy cos..a to automatycznie wpływa i na wode:D no i ode mnie rowniez poglaskac swoje 🌼 [perełki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wysłałam Wam moje aktualne zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi----dziękuje za zdjęcie:) dołączam do kolekcji. Masz bardzo ładne włosy, podobają mi sie.🌼 alez ja sie dzis nudze w pracy, ogarnelo mnie takie nieróbstwo ze jakby dyrektor mnie na tym zlapał to nie byloby fajnie:-D dzis piątek i wszyscy mają lenia. Tylko czekają do 16 jak na zbawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi nie poznałam Cię, coś zrobiłaś z włosami??? Dzięki za foteczkę. Poproszę mojego osobistego fotografa, żeby dziś zadziałał;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×