Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Heh Teorka - ja z tego zdjęcia to tylko widze łapy i nos a reszta to kłaczki:D Cudną masz tą gwiazdeczkę:) Jejku dziewczynki ale wypoczywam, dziś prawie cały dzień spędziłam na podwórku, piękne słoneczko dawało, czuje sie dotleniona az mi się spać chce:) Właśnie byłam z koleżanką u gina, odbierała sobie wyniki cytologii i cholerka nie pomyślałam bo mogłam zrobić sobie usg - ale nie byłam przygotowana więc stwierdziłam ze trudno. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie pomyliłam okienka i napisałam nie tu gdzie trzeba.. wszystko z roztargnienia:) Sorki:)... kiedyś napisałam cały elaborat do Was i też wysłałam gdzie indziej..ale przypał:D sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam bardzo nostalgiczny dzień- byliśmy na mszy za ciocię (siostrę mamy) w 10 rocznicę smerci- zbiegło się z rocznicą Papieża...msza byla jeszcze za moich dziadków i 2 ciocię (żonę mojego chrzestnego).... Wybaczcie, ale juz teraz bede zyczyc Wam slodkich snów....DOBRANOCKI:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczynki jestem padnięta!Tylko się Wam przypominam i spadam spać!Dziś byłam pierwszy dzień w pracy i ciutkę zmęczona jestem :( Ściskam Was wszystkie bardzo mocno! PS. Elciu gratuluję :) PS 2. Też jestem ciekawa co u yasminki i czekam tu na nią z niecierpliwością!Sakrbeńku co u Ciebie? PS 3. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey...witam Was cieplutko.. Miałam dzisiaj isc na pobranie krwi..i zaniesc mocz do badania, ale oczywiście..wysikałam sie do sedesu..:D Mam nadzieje, ze samopoczucie u Was swietne.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam z rana....dziś jestem trochę śpiąca, a to dziwne jak na mnie o tej porze- w powietrzu wisi mgła- może jak opadnie, to mi przejdzie? Wiśniowa, to stary numer, ale ja opatentowałam na to sposób- wieczorem przygotuj sobie pojemnik, do którego nasikasz i połóż go na desce sedesowej- na pewno nie zapomnisz:) Buziaki dla Was, miłego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny A co tu tak pusto i cicho? Czyżby nie było humorku do gadania? A może wszyscy są zapracowani przed świetami? Mi dziś zapowiada się miły dzień. Popołudniem jadę do Radomia gdzie połaże po sklepach z nadzieją kupna butów i może jakiegoś ciuszka. A potem jestem umówiona z koleżankami ze studiów. Nie ma to jak zakupy i plotki z koleżankami:D Cieszę się że wreszcie zrobię sobię jakąś przyjemność. Po tych wszystkich stresach należy mi się:D Gawit - gdzie udało Ci sięznależć pracę? Szybka jesteś:) Cieszę się że masz zajęcie.. przynajmniej nie myślisz:) Yasminko - odezwij się do nas bo tęsknimy:) Monia - Ty też ostatnio opuściłaś sie w pisaniu.. czyżby przesilenie wiosenne? Wiśniowa - jak tam Twoja pestunia w brzuszku? Pewnie jest już spora.. widać w końcu brzuszek?? Dziewczyny pozdrawiam Was i życzę miłego dnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Miałam do Was częściej zaglądać jak za starych dobrych czasów, a tu znowu nie ma kiedy. Tak w ogóle to od soboty po południa mam męża w szpitalu. Na szczęście jutro juz wychodzi. No a w czwartek będziemy chyba pomgli pojechac do rodzinki. Tak więc życzę wszystkim miłego, cipełego i słonecznego dnia. Może uda mi sie zajrzec wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant- pisałaś o swoim mężu, to cos poważnego??? Dobrze, ze juz wychodzi. Ja juz nie mogę sie doczekać świąt, dłuższy weekend o 1 dzień, to dla mnie bardzo dużo:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia..no chyba nie bede miala wyjscia..:D hehs... tylkoznowu..hmm.. jak zapamietac aby polozyc wieczorem pojemnik na klapie??:D hihi..a D mi doradził, ze mam sobie na szyji powiesić:D:D Gawit..pochwal sie co to za praca:) Ejmi..nio pestunia rośniei kopie..brzuszek widac...ale jak sie rozbiore:O ..waga caly czas 52, 53... a w czwartek ide do ginki...o ile zdaze badania zrobic...Po takim kuciu to rzeczywiscie odpoczynek sie należy.. :) Thaulant..pamietam jak pisałaś ze Twoj mężczyzna jest w szpitalu, ale to podobno nic poważnego..?? Zycze Wam ciepłych chwil..po opuszczeniu szpitalnych murow:D:D Kropelka..wpadła jak sxzalona:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa - jakie to uczucie jak się dziecko wierci w brzuszku? Moja siostra mówiła mi że czuła się jakby w jelitach miała rewolucje:D heh cieżko to sobie wyobrazić nawet:) BYć może potem nabierzesz kg niektóre babki tak maja że są płaskie a potem nagle bębenek im rośnie z dnia na dzień:) Ja jestem ciekawa jak nasza Kinia.. kiedy termin porodu? Chyba jakoś niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ..no fajne:D:D Hmm.. Ja mam wrażenie, że coś tam puka do mnie od srodka... kilka takich krotkich uderzen...bardzo delikatnych.. Gdzies kiedys czytałam...\"że to tak jakby miało się motyla w brzuszku\" ..i cos w tym chyab jest... Zawsze jak czuje to nie moge powstrzymać się od uśmiechu:) Ciekawe co będzie jak podrośnie..pewnie zacznie mi łokcie wbijać:DA KInia..hmm ciekawe.. ona juz niedlugo rodzi, tak?? Oj..to dopiero ciekawe jakie uczucie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki! Co do mojego R to w sumie nie wiem sama czy to cos powaznego czy nie? Ma i będzie miał ubytek na słuchu. To wynika z jego pracy, a że pracuje już w tym zawodzie 15 rok, no to cóż. Dziś będę w szpitalu to może dowiem się coś więcej. wisniowa dodałam Cię na gg to na pewno się odezwę. Jesteś z Bydgoszczy? Mam do tego miasta sentymęt bo się tam urodziłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ta praca to taka dorywcza!Jutro już się kończy, ale dobre i tyle!W sumie szkoda, że koniec, bo robota fajna!Siedzę sobie przy komputerku i wklepuje różne dane do systemu :) Jest jeden minus!ta praca trwa 12 godzin :( od 8.00 do 20.00!Mój kręgosłup (mimo, ze to praca siedząca) to nie wyrabia :( A jak ją znalazłam?To dopiero przypadek!hihi :D. Mój angielski jest taki sobie :(, ale jak trzeba to się dogadam!Tylko, że ja się wstydzę i ogólnie mało mówię :(, no, ale poszliśmy do agencji pośrednictwa prac (ja, mój mąż i kolega :) - mąż dla towarzystwa i tłumaczenia w razie co:) ) Wchodzimy, zaraz przy wejsćiu przy biurku siedział anglik no to ja zaczynam nawijać do faceta :) Pawła i kolegę zatkało :D Potem mi powiedzieli, że nie wiedzieli, że ja tak nawijam po angielsku :D, a ja poprostu byłam pewna, że i tak nas nie zatrudnią, więc weszłam tam na luzaka i język mi się rozwiązał :) W sumie fajnie, bo to dobra agnecja i gość powiedział, że troszkę musimy się pomęczyć na part time (to właśnie takie dorywcze roboty), a później da nam jakiś fuul time :)Dobrze by było :) Życzę Wam dobrej nocki!Ja już uciekam, bo nie wyrabiam na ból kręgosłupa :( Papapapapapapapapa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wam, chciałam życzyć Wam cudnych snów.... Dowiedziałam sie dziś dlaczego tak naprawde nie chcą Wojtka puścić na ta komunię- córka włścicieli ma komunię w tym samym dniu, a oni polegają na Wojtku.....no to pozamiatane- a ja cały czas sie stresuję- wolałabym wiedzieć jaką decyzje podejmie mój maż.....Mam juz zdjecia- tak właśnie wygladam po pracy- wykamana:) Kto chce, niech sie zgłosi, bo ja nie mam Waszych wszystkich adresów.... Dobrej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dziś miałam milusi dzień. Spotkanie z koleżankami bardzo się udało, fajnie spotkać się po sporej przerwie, każda miała mnóstwo do opowiadania:) Poza tym udało mi się kupić butki, bardzo wygodne wiec jestem na prawdę happy:D jakby szcześcia było mało dziś dowiedziałam się że zaczynamy remont mieszkania tuż po świętach! Okazało się że nasi fachowcy wcześniej skończyli prace u kogoś i mogą już zacząć po świętach. Więc w tym tygodniu załatwiamy wszystkie formalności meldunkowe i w piatek dostajemy klucze. Po świętach załatwiam przyłącze prądu i majstry mogą działać! Jestem w szoku że to wszystko tak nabrało tempa! Ale to dobrze prędziej się wprowadzimy:) Jutro pędze do naszego gniazdka.. musze też powoli zacząć myśleć o pakowaniu rzeczy..ehh czeka mnie znowu kocioł:) Gawit - dobrze że znalazłaś jakieś zajęcie - bardzo męczące ale widze że jesteś zadowolona:) Mam nadzieje że niedługo znajdziesz coś bardziej stabilnego i mniej męczącego! I cieszę się bardzo że powoli dochodzisz do siebie:) 👄 Thahluant - dobrze że bedziesz miała męża na święta w domu. Z tym słuchem to nie zaciekawa sprawa, mężowi należy się szkodliwe za taką pracę.. ale czy pieniądze zrekompensują ubytek na zdrowiu?:O Monia jak masz fotki to rzuć mi je prosze na skrzynkę, chętnie Cię pooglądam:) Życzę wszystkim dobrej nocy 🖐️ Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka moje :) Jak ja za wami tęsknie - ale mam taki zajob ze nie mam czasu popisac. Jutro znowu do szpitala do siostry jade - dzisiaj w pracy. Szkoda gadać. teraz ;lece spac bp zmęczenia daje się we znaki ... wpadne zaraz jak tylko będę miała chwile wytchnienia;)) pozdrowionka i buziaki... Prosze pogłaskać brzuchatki od Cioci Eli .Troche nieskłądna jestem dzisja ale wypilismy z miskim winko całe - jedno razem i jestem troche na fali:) Przepraszam hihihi. Ale jaja - ale ktoś musiał oblac moje 50 cm szczęścia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌼 Miłego dnia życzę:) 🌼 Elcia 🌼 z tą nieskłądnością przynajmniej sama nie jestem:D 🌼 Gawit 🌼 najwązniejsze, że jesteś zadowolona z pracy pomimi, że zmęczona) 🌼 Monia 🌼 też coś dostane na poczte?? 🌼 Ejmi 🌼, parapetówka się szykuje:D:D 🌼 thahluant 🌼 życzę dużo zdrówka b.ona, yasmin, bling gdzie sie podziewacie:) A jamostatnio popsulam drukarke w pracy:P szef kupił nową, a ja ja popsułam tego samego dnia..hi..jeszcze nawet gwarancja była podbita:O Ta przyjemność bedzie mnie kosztowała ok 60 zł...Jak popsułam to powiedziałam, że zapłacę...;) ale szef powiedział, że nie weźmie... ciekawe.. Byłam odebrać wcoraj buty od szewca i...: Wchodze..daje karteczke, a on mi się pyta co to miało być(kozaki, półbuty, zielone, czy czarne), a ja co odpowiadam?? Otóż odpowiadam, że buty na korku:D:D..ale miał ze mnie polewe... (no bo co można odebrać od szewca..chyba tylko buty). Jestem strasznie głodna..nie śpie od 5 :O nic nie mogejeść, ponieważ idę na pobranie krwi.. To chyba na tyle..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 😘 Witam z samego rana - ostatnio wpadam jak po ogień ale mam nadzieję że to już nie długo potrwa:) Ejmi - cieszę się razem z Tobą że remoncik zaczynacie wcześniej - życzę powodzenia i cierpliwości bo tego chyba potrzeba w pracy z fachowcami:). Monia - to ze szefowa chce Wojtka miec na komunii swojego dziecka - to znaczy ze moze na nim polegac i ze on jej nie zawiedzie:) W sumie to dobrze o im świadczy - tylko ciekawe co teraz z Wsza komunią?? Wiśniowa - buziaki dla dzidziula:) na kiedy ty masz termin?? thahuland - 😘 gawitku - cieszę sie że doszłaś do formy - moja szwagiera tez ma takie dorywcze prace w agencjii, ale nawet sobie to chwali. Wazne ze jest czym zabić czas a i pare groszy zawsez więcej w domciu:). Powodzonka 😘 A gdzie sa kuleczka i kropelka i Kinia - moze juz urodziła, bo ona miała jakoś tak na kwiecień termin chyba?? Dzisiaj jade zobaczyć moje 50 cm szczęścia:) Wiecie jak to fanie jak ciocia przyjdzie , potuli, ponosi, rozbawi a potem jak się coś niepodoba dzidziusiowi to da mamusi i moze iść do domu:P Normalnie ta beztroska jest superowa:). Włąsnie przytupało do mnie moje 98 cm szczęścia - obudziłą się:). Lece ją ubrac i dać śniadanko bo zaraz jdziemy do babci:)) Buziaki i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^######^^^^^^######^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^######^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^^######^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ MILEGO DNIA I NIEPOWTARZALNEGO HUMORKU WAM ZYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku ze zbliżającymi się świętami Ślę moc uśmiechów z uściskami Święconka niech dobra będzie By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni Niech się w życiu dobrze Wam powodzi Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi Życie niech się Wam dobrze układa Kinga te życzenia wam składa! Wesołych światek 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×