Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizu

Hula hop daje cuda!! D

Polecane posty

Gość borty
U mnie bańki nie działają. Myślę, że to zależy od osoby, u jednej dają efekt u innej nie. W moim przypadku trening na hula hop jest bardziej skuteczny. Ćwiczę na takim z wypustkami http://www.asport.pl/p/22635,990/hula-hop-skladany--z-masujacymi-kulkami-bb-6420-100cm-body-sculpture/ . Z początku większy wysiłek, ale też szybszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaRybnik
Hejka :) Ja już tak dawno nie kręciłam że chyba zapomniałam jak to się robi :P Chyba pora znów zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, godzine dziennie. Czasem 90 lub 120 to zależy. Tyle minut od pażdziernika wykręciłam, nie żeby w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to bolą stopy od spodu, gdyby nie to, to mogłabym więcej kręcić. Boczki zleciały ale jeszcze trochę mi brakuje, żeby ich w ogóle nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiasysia
Ja ćwiczę hula-hopem z wypustkami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czy znacie może jakieś szkoły hula hop w Warszawie? Szukam wszędzie i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podekscytowana
Hej, dołączam do kobiet krecacych hula hop zamowilam to cacko na allegro na pewno do poniedziałku dojdzie, jestem ciekawa efektów. Trochę mi się przybyło na wadze od dwóch dni zaczęłam ćwiczenia z Mel B i ograniczylam jedzenie. Jem 5razy dziennie ale w malych ilosciach powiem szczerze, że czuję się rewelacyjnie. Do tego dojdzie hula hop. Już się nie mogę doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa. Można nawet robić zawody wśród znajomych :) Ja mam takie z wypustkami - mam nadzieję, że pomoże mi z cellulitem :) Do tego zakładam zawsze super opaskę Ivybands - i kucyk mi nie lata na każdą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jak koleżanka z siłowni się popisywała akrobacjami z hula hoop. To było coś niesamowitego no ale zaczęła trenować w Saturn Fitness dwa lata temu i od tamtej pory bardzo często trenuje z hula hoop bo to dla niej świetna zabawa której nauczyła się na dodatkowych zajęciach które są za darmo w każdym karnecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczki Justyny
Ja też zaczynam ćwiczyć:) potrafie krecić godzine albo i dluzej ale brak mi regularności:( musze się wziąść w garść. Jest ktoś z Kalisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×