Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

sluchaj----> co do fajnych chlopakow. U nas w sklepie jest taki ochroniarz i wiesz co sie pierwsze rzuca w oczy?? Jego blekitne oczy i jest calkiem calkiem ;) Powedzialam mojemu misiowi ze tam jest taki ochroniarz z takimi wybitnie blekitnymi oczami i okazalo sie ...ze to jego kumpel :D ale jaja dobrze ze mowilam mu to przez telefon bo pewnie strzelilabym buraka :D ale i tak wole mojego misia ;) i tak ogolnie od czasu jak jestem z moim misiem to nie ogladam sie za innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra - no ale ty masz swojego Misia :) A ja musze jakos poznac tego przystojniaka...Znajde jakiś sposób ;) Hmm...On gra w piłke a ja sama mam kolegów którzy w tę piłkę grają wiec może może ;).... Ogólnie podobaja mi sie chłopacy umiejący grac w noge ;) No i tacy którzy dodatkowo to lubią :D Własnie ten ostatnio łamiący me serce ;) gra w noge...Może to mnie tak do niego przyciagło...A wszystkie qmpele ostrzegały mnie żebym przed nim uważała, bo ma opinie podrywacza i łamacz serc...No ale cóż..I tak bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom. to co moge spytac?? ale to taki jakby troche intymne pytanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymaj ;) a co do pytanka... te starsze dziewczyny to na pewno mialy jakies takie bardziej erotyczne zblizenie z chlopakiem a jak tam u tych w moim mniej wiecej wieku??;) wiecie pieszczoty itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja to jestem starej daty :) Dobre słówka i tyle..Nic wiecej nie było :) I tak jeszcze nie spotkałam tego fajnego i udanego dla mnie :) Ja juz będe zmykała...Rodzinka wróciła i pewnie zaraz mnie z kompa zrzuca...Miłego wieczorka 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu nie taka stara,ale mam w tych sparwach dosc duze doswiadczenie,jak co to pytac ;) Wiecie 4 lata z jednym,a na dodatek od roku razem mieszkamy.....byloby co opowiadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak masz jeszcze 14 latek a inne?? milego wieczorka zajrzyj tu jesscze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... to bede pytac po kolei... po pierwsze ile mialas latek jak mialas takie zblizenie z nim. 2.jak zaczynaliscie sie piescic?? po jakim czasie mu pozwolilas? 3.czy on cie pytal czy moze? 4.czy wczesniej o tym gadaliscie czy to tak spontanicznie bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka...mam pytanko nie zwiazane z temetem. Czy zeby widziec co inni napisali musze ciagle wracac do strony temetow a potem znowu wchodzic na ten topic? I czy musze nonstop to haslo podawac? Bo juz mnie to denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam 16 lat.....bylismy ze soba jakies 3 miesiace...sms sie dziwilam ze tak szybko sie zdecydowalam, bo wczesniej juz milam 2 chlopakow ktorzy tez chcieli,ale ja im odmawialam.A z ROBACZKIEM nie...bardzo chcialam sie z nim kocha Na poczatku wiadomo tylko pocalunki,przytulanie i nic poza tym....I tak przez 2 miesiace.Dopiero poznie zaczynal mnie dotykac w bardziej intymne miejsca,na poczatku zabralam mu reke...ale potem pozwolilam mu mnie troszke popiescic.Trwalao to miesiac,i pytal przy kazdym spotkaniu czy juz tego chce...ja tylko kiwalam glowa. No i pozniej to juz jakos samo wyszlo...chcesz wiedziec jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla sobota...pojechalismy na pzejazdzke autem...tak zupelnie niewinnie.Zatrzymalismy sie w lesie i mieslismy isc troszke pospacerowac.Wyszlismy z samochodu...on zaczal mnie calowac,robilo sie coraz bardziej goraco...wtedy juz wiedzialam ze tego chce.On otworzyl dzwi samochodu,posadzil mnie na siedzeniu i zaczal powoli rozbierac....reszte juz zostawie dla siebie. Bylo milo,ale wiadomo...jak pierwszy raz...nie zeby bolalo(tylko troszke),ale jednak bylam przestraszona i wogole... Potem wrocilismy do domu...zostal u mnie troche dluzej niz zawsze...mama poszla spac...a my kochalismy sie 2 raz...no i bylo cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wiesz ja ttaj akurat pytalam o pieszczoty ;) a nie juz o seksie hehe. u mnie narazie seksu nie bylo bo mamy jeszcze czas ;) a co do pieszczot to ... zaczelam troszke szybciej od ciebie hihi ;) mialam 15 lat ;) a najdziwniejsze jest to ze ja wczesniej nie dawalam sie nawet chlopakom przytulac,a co dopiero pieszczoty czesci intymnych hehe ;) widac czulam ze to ten ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm......pieszczoty,co tu duzo mowic....moze powiedz dokladnie co chcesz wiedziec,zebym znowu nie palnela gafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a moze byc gdzie pokolei zaczal?? czyli od czego sie zabral na poczatku ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.Oczywiscie u mnie bylo tak ze nic na sile.Nawet gdy pierwszy raz sie calowalismy(to byl moj pierwszy raz) on wczesniej mnie zawsze pytal czy jestem juz gotowa czy juz tego chce. No i pewnego dnia to sie wydarzylo oczywiscie spytal.hehe prawie na lekcje nie zdazylam :D oczywiscie jak raczej wiekszosc par pisalismy sobie scenki z nami w roli glownej ;) i dzieki tym scenkom wiedzialam jak beda te nasze pieszczoty wygladac... Raz jak sie spotkalismy wlozyl mi reke pod bluzke, potem odpial stanik. Oczywiscie najpierw spytal ;) No a nastepnie byl rozporek od spodni hihi i wtedy piescil mnie tam ;) a 30 lipca bylo juz cos wiecej jak tylko pieszczoty raczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego zaczal......tak szczeze to sama nie wiem...bo on przez 2 miesiace przyjezdzal do mnie i jeszcze nie bylismy razem....i juz wtedy probowal(ale tak delikatnie)przytulic mnie,leciutko cmoknac...takie niewinne co nieco.... A jak juz bylismy razem to dopiero,delikatnie mnie laskotal,lizal po szyjce i uszkach (wogole strasznie go uszy podniecaja,i podobno szczegolnie moje).....wkladal reke pod bluzke i gladzil moj brzuszek,ja raczej go nie dotykalam...jakos sie wstydzilam...Calowal mnie po calym ciele i szeptal mile slowka....to takie pieszczoty poczatkowe,potem to wkladal reke pod spodnie......no i cala reszta :P Mam nadzieje ze o to ci chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no te czule slowka... normalnie dam sie zabic dla nich :P jemu szczegolnie upodobal sie moj tyleczek ;) mowi ze piersi mam boskie ale nie wiem czemu bardziej kreci go moj tyleczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiesz oczywiscie wczesniej byly tylko przytulanki, glaskanie brzuszka, gilganie po szyi i brzuszku a potem te wszystki odwarzniejsze pieszczoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×