Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Współczuje. Mój brat też jest oczkiem w głowie rodziców (szczególnie ojca, który mnie nienawidzi :o)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ma rodzenstwa :) Znaczy mam przyrodne, ale nie mieszkaja ze mna....a nawet jakby to ma na tyle lat ze cale szcescie mi nikt nie rozkazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka ja ogolnie nie nazekam ale na tego brata tak i wolalabym czasami zeby go nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. Ciężka sytuację mam w domu, ojciec rządzi i trzęsie domem, nie ma szans, na żadne postawieie sie, matka jest uległa i wystraszona, brat bezkarny, bo ukochany tatusia.... Tylko czekam, aż sie stąd wyprowadze... W sumie to tylko tak w skrócie, ale nie bede sie użalać ;) Za dużo przepłakałam i przecierpialam przez tą '"rodzinkę" żeby sie teraz przejmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak to jest :| ...chociaz mowia ze bez rodzenstwa nie zbyt milo jest Teraz jestem juz za stara na rodzenstwo...chociaz moja przyrodnia siostra(dziecko mojego taty i jego nowej zony) ma 2 miesiace...jakby mieszkala ze mna to chyba bym nie znoisla tego,w koncu moglabym juz sama miec 2miecieczne dziecko...a tu siostra mialaby mi plakac za sciana...dzieki juz wole jak jest pare km dalej ;) :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no bez rodzenstwa to jest zle ale z glupim rodzenstwem jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka my jestesmy z toba ;) wazne ze jestes szczesliwa a twoj ukochany wroci i bedziecie mieli mnooooostwo czasu dla siebie ;) no dobra a mozecie mi powiedziec jak na was mowia wasze misie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brata(23lata) jakos nie narzekam na niego,mimo że mieszkamy w jedym pokoju.jakoś sie przyzwyczaiłam....nie wchodzimy sobie w droge...jakos tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój jest pełen inwencji w wymyslaniu coraz to nowszych Pysiaczków, Miłych, Kwiatuszków, Gwiazdeczek, Perełek, itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duzo takich.......jestem: * najczesciej: MORDKA I DZIÓBEK * czasami: KOCHANIE I SKARBEK * rzadko,ale tez sie zdarza: SŁONECZKO i KOTUŚ :) :) :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest Aniolek.Pysiaczek,Ptys, Slonko,Kotek,Kwiatuszek,Serduszko,Skarbus A ja na niego mowie misiek, Kotek, Skarbus,Tygrysek,Slonko, Pysiaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubone dla niego to Misiek ;) a pozwolisz ze Robaczka zwale od ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jeszcze raz :D. Animia - dziwnowaty twór o dziwnowatych reakcjach aktualnie zasmucony nieuchonnie zbliżającym się powrotem do liceum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej tego jest bardzo duzo.....nono stop cos wymysłamy wiec mówi do mnie tak: słoneczko skarbie myszko tygrysku księzniczko królowo ślicznotko jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie tez mowi slicznotka i ksziezniczka. Animia---> nie trafilas czy nie chcesz na niego trafic? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D. Hmmmm... Takie Cosiki to inny stna duha, który w sumie jak kazdy inny ma swoje wady i zalety. Się jakoś nie złożyło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×