Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Mowilam ze na erotycznym sie wyzywaja i ze tu sa lepsi ludzie dlatego juz tam nie wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to podobnie jak u mnie przyjezdzal i prosil i pital czy chce z nim byc...a ja nie chcialam az sie w koncu zakochalam...I kocham kocham mocno do teraz..... No slub.....ale date dokladna bedziemy ustalac dopiero jak wroci...mial byc kwiecien....ale jakos tak sie zastanawiam tez nad wrzesniem....bo w sumie to jemu wszystko jedno...ja wybieram sama.Ale jak teraz wroci to idziemy zaradz,bo to w sumie juz ostatni termin....potem zas wyjedzie....a moze byc problem z sala...juz mi napisal w zeszlym tygodniu w smsie ze mam szukac...a to nie tak latwo znalezc...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra,no i napisałam smsa.Teraz tylko oczekuję na odpowiedź. Moje Kochanie w styczniu skończyło 18-lat. Marusia, nie przejmuj się..Większość z tych osób na topicu to pewnie jacyś starsi, samotni panowie z wielką chcicą..nie mogący znależć żadnej \"chętnej\".Kurcze..ale ja nie miła się zrobiłam. To pewnie dlatego, że jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, tylko pozazdrościć, że masz już tego jedynego..i ślub..piękna suknia..Wy już zawsze razem..jakie to bajkowe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> ale prosze nie denerwuj sie na niego bo wiemco sie potem dzieje jesli my odstawiamy fochy za byle co... przechodzilam przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> mozesz wierzyc czy nie ale ja tez wiem ze u mnie to jest ten jedyny ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostałam odpowiedź..Pojechał sobie na mecz z kumplami..myślał, że zdąży wrócić, jest już niedaleko, no i na zakończenie pyta się czy może jeszcze wpaść choć na chwilkę, dać mi buziaka na dobranoc..Myśle, że powinnam się nie zgodzić..Ale za słaba jestem na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, to super, chociaż ja mam plan wziąć slub (jeżeli już) dopiero po studiach, kiedy sie ustatkuje, bede miała prace, i w ogóle - co nie oznacza, że nie życze Ci szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, ja też myślę..a raczej WIEM, że Ten to ten:) Oby tylko On nie przestał tego wiedzieć;) Ale ślub..jakoś tak zawsze mnie rusza..ale narazie to ja marzę o zaręczynach..i nie chodzi mi tu wcale o to, że muszę mieć pewność, że moje Kochanie chce być ze mną już zawsze..tylko poprostu o samą chwilę..Musi być piękna..aż się rozmarzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> no super chce chociaz na chwilke wpasc i czego tu sie bronic.Przyznal sie i super. Niech przychodzi i caluje hihi ja tez bym chciala zeby moj mogl przychodzic chociaz z buziakiem na dobranoc. Kobieto pisz ze ma przyjsc jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka---> ty marzysz o zareczynach... a ja o takiej prawdziwej randce... Niestety nie mialam jeszcze okazji takiej przezyc ale poczekam na te chwile jak bede mogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałam słodkiego smsa znienacka :) Wiecie co, może to przewrotne twierdzenie na koniec wakacji, ale ja chce, żeby czas szybciej leciał, bo nie moge sie Go doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, już załatwione..teraz tylko czekam..:) ale muszę przyznać, że humorek mam od razu lepszy:D już się sama do siebie uśmiecham:D Zastanawia mnie dlaczego nie przeżyłaś ze swoim Misiem jeszcze prawdziwej randki..hmm..może było coś wcześniej o tym na forum..ale musiało mi umknąć.. Marusia, nie ma to jak smsik-niespodzianka od ukochanej osóbki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> bylo to na forum i powiem ci w skrocie a potem sobie dokladnie przeczytasz w topicu .Bo ja narazie musze sie jeszcze ukrywac wiesz?? Bo niby jestem jeszcze za mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala buziaczka na dobranoc.....jabym tam powiedziala ze ma przyjsc sie troszke potulic. No ja jestem zareczona........nawet zrobil to przyjecie(zaprosil swoja mame,braci moich dzidkow) dal mojej mamie kwiaty ukleknal i poprosil mnie o reke ...oczywiscie nie powiedzial \"czy wyjdziesz za mnie\" tylko \"powiedz tak,prosze\"...ja tez dostalam duzy bukiet roz no i pierscioneczek...calkiem spory( w sumie to nigdy nie chcialam zeby kupowal mi pierscionek sam,bo myslalam ze jak on wybierze to mi sie nie bedzie podobac,ale sie pomylilam....jest sliczniutki...jak dla mnie) A nie przypuszcalam ze bedzie sie w taki sposob oswiadczac,ale u nich w rodzinie jest taka tradycja...bez zareczyn przy rodznie nie ma slubu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro mowa o buziakach... Ja calowalam sie tylko z jedna osoba i nie zaluje ze tlye czekalam choc mialam okazje wczesniej ;) A on caluje po prostu BOSKO !! ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia, jak się nie ma co się lubi...:P Ja na szczęście zaraz uściskam moje Kochanie..ale najpierw się trochę podroczę za to spóźnienie:P Unitra..aż się muszę zagłębić w to forum jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> polecam ciekawych rzeczy sie dowiesz;) I nie mecz tak swojego Misiaczka hihi duzo dalabym zeby on mogl tak do mnie na calusa przychodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was obserwuję, żeby nie było :P. Ja też szczerze to się mocno w niego nie zagłębiłam bo już tu troszkę natworzyłyście :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animia----->my tu jestesmy od poczatku i zauwazylas pewnie ze czasami sam sie gubimy hihi jak marusia np. z moim wikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia kolejna rzecz ktora nas laczy hihi. JA tez pierwszy raz z Marcinem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja zas musze bys do przodu...bo sie calowalam...zaraz niech policze...duzo ich nie bylo...tylko 3...robaczek jest 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×