Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

......tylko ze ja wlasnie nie wiem czy chce zeby do mnie wracal.........znaczy kocham go...ale...mam poprostu tego wszystkiego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 62latek
mam 62 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co Ci poradzić... Ale i tak go kochasz, więc w głebi duszy chcesz zeby wrócił :) Ja na razie musze uciekać, ale wieczorkiem sie pojawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoras??? Blagam nie zostawiajcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88 -------> rozpoczęcie roku szkolnego jest 4 wrzesnia:) dziewczyny wiecie co.. moze to co teraz napisze jest głupie .. ale zazdroszcze Wam ze macie takie problemy z chlopakami ... ja nie miałam w życiu faceta i nie wiem jak to jest:( oj tam zdarzały się jakieś przygody miłosne, ale to nie to samo co mieć chłopaka... Unitra ---------> co sie stało? czemu tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA Czasem lepiej byc cicho......i sie nie odzywac....bo potem jest jeszcze gorzej Ale dobry sposob na faceta......udac smutna...i taka troszke obojetna....wtedy nie bedzie wiedzial o co chodzi.....bron boze nie zloscic sie...bo to wkurza facetow...i wtedy oni tez sie zloszcza Obrazil sie i to tak nie na zarty:(:(:(:(:(:( NIe chcialybyscie przeczytac tego esa ktorego dostalam :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Zabije sie :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra a jakiego smsa Ci wysłał? w ogole o co poszło? przepraszam ale nie mialam czasu tak dokladnie przeczytać Twoich postów? wez mi to jakoś streść ok?? nie pisz tak że sie zabijesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
to ja tez sie wpisuje,mam 17 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
milo mi:D wszystkiego niestety nie czytalam jeszcze bo to az 22 strony...heh :P dobra wiec co tam u was? niestety za tydzien szkola:/ a ja niestety nie moge zaliczyc do udanych wakacji bo chlopak mnie zostawil:( a bylam z nim 2.5 roku. i nadal nie moge sie pozbierac a juz minelo 20 dnii ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nudy, szkoła zacyzna sie niedlugo ale co zrobic:( w sumie ja tez nie mialam ciekawych wakacji, szczerze mówiac to były najgorsze wakacje jakie kiedykolwiek miałam.. uu a czemu Cie chlopak zostawił?:( głowa do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ja do tej pory, zanim M. mnie zdobył :D nie miałam nikogo, praktycznie zawsze sama - jakieś tam moje zafascynowania nieodwzajemnione sie nie licza, wiec wiem jak to jest z i bez ;) ale niekoniecznie ejst czego zazdrościć... Unitra, współczuje Ci, jak chcesz, to moge z Tobą zawsze pogadać, podaj tylko gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
no walsnie zostawil mnie bo ja musze wyjechac na rok za granice a on nie chce nawet sprobowac jak to bybylo w taki zwiazku na odleglosci nie chce na mnie poczekac chociaz zawsze tak mi mowil ze mnie kocha:( jak ma sie odkochac? znacie jakies rady? jak to bardzo boli ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichosza - witaj :) A w moim życiu te wakacje były zdecydowanie najlepszymi, tfu, jeszcze trwają, więc są - pierwsze z kimś, kto kocha i kogo kocham :) Unitra, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichosza - a znasz pisoenke SDMu czas płynie i zabija rany? Jak nie to koniecznie ją Ci musze wysłać, powanie, to jest piękna pisoenka, nie taka płytka, ale wartościowa i pomaga zrozumieć pewne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
no walsnie sciagam piosenke .,zaraz poslucham ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
do marusia88 : masz moze jeszcze jakies piosenki sdm'u ? jak tak to mglabysmy to przeslac jakos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo dużo, bardzo, są naprawde swietne, jak chcesz, moge Ci powrzucać kilka najlepszych na serwer, ale to potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×