Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto używa

proszek do prania z LIDLA

Polecane posty

Gość kto używa

bardzo dużo osób chwali proszki do prania z Lidla , ale które? Byłam dziś w Lidlu i jest ich kilka przynajmniej 3 - Lel -5 kg. 10 zł - jakiś inny 2,5 kg za około 7,5 - i jeszcze jakiś Napiszcie który jest dobry. Bardzo mi na tym zależy, na "zakupach " niestety nikt na razie nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam do kolorów takiego w różowym opakowaniu.Doussy chyba.Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amita
dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nikt więcej nie używa
tego proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używam
Lel do kolorów. Pachnie ładnie i pierze jak inne. NIe zauważyłam żadnych szokujących różnic.Przedtem prałam w Arielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uzywałam tych proszków, teraz nie pamiętam których, ale pamiętam, że byłam zadowolona nie widac różnicy to po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
moje dzieci strasznie się brudzą , podworkowe zabawy w kurzu nie sprzyjają zachowaniu czystosci . kiedyś skończył mi się proszek i skorzystałam z owego lidlowskiego< kupuję go do moczenia parcianych chodniczków>. Niestety w moim przypadku się nie sprawdził . Nie korzystam z prania wstepnego dlatego od lat wierna jestem persilowi, nie tylko za jako.śc prania ale i za zapach jaki pozostawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persilla
Do pralek automatycznych najlepszy jest proszek Persil do 90stopni. "Persil color" nie dopiera! Lepiej nasypać mniej droższego Persila niż więcej tańszego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną miarkę do wszystkich proszków.Więc nie sypię więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihi
U mnie persil zawsze zostaje za dozownikiem proszku. I nie są to śladowe ilości :-(. Dlatego nie używam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persilla
Bo za dużo sypiesz. Może być też za słabe ciśnienie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie
juz od lat wsypuja proszek bezposrednio do bebna.. sprobuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używam proszków
ale wyłącznie płynów. Leję prosto do bębna. Te z Lidla są wporzon nazw nie pamiętam a nie piszę z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kupiłam
kupiłam na wypróbowanie w Lidlu ten proszek z serii W5 w kartonie 5kg za 17,99 , nie widzę różnicy między tym a wynalazkami typu wizir, persil itp, dość dobrze dopiera i nie łudzmy się niektórych plam to nawet markowe proszki nie dopierają, więc po co przepłacać, dodatkowym plusem wg mnie jest to że proszek ma bardzo małe granulki, dzięki czemu nic nie zostaje w dozowniku, łatwiej się rozpuszcza i nie zatyka przewodów w pralce. może zapach mógłby być lepszy ale mi to nie przeszkadza, kupiłam sobie ten płyn 4 litrowy Lel chyba czy jakoś tak ale napewno nie W5 i pranie bardzo ładnie i długo pachnie jest mięciutkie. polecam, szczególnie całą serię W5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze piore w plynie
(czy zelu) czy ktos moize polecic dobry tani (i wydajny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszki z Lidla śmierdza to ra
To raz a dwa ich cena nie jest brana z kosmosu NISZCZA UBRANIA spieraja kolor Mi naprawdę jest szkoda ciuchów po kilku praniach te kolor jest wypłowiały . Aler ,jak sie ma ciuchy ze szmaciaki to naprawde nie widać róznicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karacistka
Masz rację, ciuchy ze szmateksu mają tę zaletę, że nie tracą kolorów, bo co miały stracić, to już straciły. A przed chińskimi nówkami jeszcze dużo do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karacistka,dobry odzew:) Śmieszne pieniądze?Owszem,bo nie płacą za reklamę żeby takim \"co to boso,ale w ostrogach\"wielkie gie wcisnąć za kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn214
zdecydowanie polecam proszek W5 Universal 5 kg. Wcześniej korzystałam tylko z persilu lub ariela, ale kiedyś kupiłam w lidlu i od tamtego czasu używam tylko jego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
ale z jakiego lidla polskiego czy niemieckiego.Bo z niemieckiego widzę różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi trat z lidla
do białego jest w miarę ale do kolorów kiszka bo spiera kolory , kupiłam teraz ten LEL do kolorów i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam to samo. A oto
W tej chwili w Lidlu sa na promocji oryginalne polularne niemieckie proszki Weisser Riese do bieli i kolorow po okolo 25 zl.. czy cos kolo tego. Duze kartonowe opakowania. Kobieta za ktora stalam do kasy bardzo zachwalala plyny do prania lidlowej marki wlasnej Fornil, czy jakos tak. Tych ostatnich osobiscie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam to samo. A oto
Formil *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki plyn do prania z lidla nie pamietam nazwy ale kosztuje ok 11zl litrowa niebieska butla slicznie pachnie i nie trzeba lac plynu do plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest ariel
usuwa plamy bez odplamiacza . opakowanie granatowe z zielonym napisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgMarcia
ariel????????????? jak dla mnie to lipa moja mam prowadziła 15 lat pralnię i ariel się nie sprawdzał, no chyba że we FRANI. chemia z Lidla jest ok. bardzo dobry jest E i tani w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kiedyś ten z lidla zachęcona pozytywnymi opiniami ale bardzo szybko wróciłam do swojego niemieckiego proszku ze http://sklepzproszkami.pl/, świetną mają tą chemię tam i nawet jak u nas jest coś niezłe całkiem to jednak ich jakości nie przebija i cenowo się bardziej opłaca bo zdecydowanie na dłużej starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś OMO z lidla używa? dobrze pierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel z UK
Używam do prania kolorów Persil płyn 2,1 litra w cenie 7 funtów (5.5 funta ) jak znajdę voucher, czyli ok. 22 zł za 60 pran, najlepszy do prania białych jest Formil Biological za 2.15 funta 1.5 kg - produkt z Lidla. Dane z magazynu konsumenckiego Which? Na zachodzie proszki i płyny dozuje się wg. wytycznych producenta a nie liczy się na litry i kilogramy, pewnie dlatego musicie taszczyć do domów dodatkowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×