Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona w myślach

dwóch facetów w moim życiu....i niewiem którego wybrać...pomocy

Polecane posty

faceci sa kretaczami i klamcami ,i wielkimi leniami.a gdzie byl ten pierwszy jak poznawalas tego drugiego? zeby poznac kogos nowego trzeba ciut ciut czasu na to poswiecic.musialas miec troche czasu zeby poznac tego drugiego.wiec wniosek nasuwa sie sam ten pierwszy nie interesowal sie toba tak bardzo.moje skromne zdanie .jak masz dzis dylemat ktorego wybrac to znaczy ze nie kochasz naprade.wez sie w garsc i zacznij nowev zycie z czystym kontem i z kims innym.troche sie pomadrowalam ,a sama nie potrafie mojego zycia poukladac,ale zawsze tak jest ze na czyjes problemy ma sie bardziej wyostrzony wzrok. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno .dam sobie rece i nogi poobcinac ze jak wrocisz do pierwszego to wczesniej czy pozniej wypomni ci tego faceta po nim.on nie wypomni on cie zeszmaci jak ty jego milosc moglas mu to zrobic i isc z innym facetem do lozka.a jeszcze ci wmowi ze w tym czasie co nie byliscie razem on nie byl z zadna inna kobieta,tylko myslal o tobie tak cie mocno kochal.i nie bedzie chcial pamietac dlaczego wtedy od niego odeszlas .dzisiaj jak ciebie jeszcze nie ma moze czuc sie troche winny ,ale na milion % dziewczyno zapomni po czasie.faceci za zony chca miec niewinne kobitki nieskalane ,a ty dla niego w pozniejszym rozumowaniu to tak bys zrobila mu skok w bok.i nigdy ci tego nie zapomni bo tak bedzie mu wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno .dam sobie rece i nogi poobcinac ze jak wrocisz do pierwszego to wczesniej czy pozniej wypomni ci tego faceta po nim.on nie wypomni on cie zeszmaci jak ty jego milosc moglas mu to zrobic i isc z innym facetem do lozka.a jeszcze ci wmowi ze w tym czasie co nie byliscie razem on nie byl z zadna inna kobieta,tylko myslal o tobie tak cie mocno kochal.i nie bedzie chcial pamietac dlaczego wtedy od niego odeszlas .dzisiaj jak ciebie jeszcze nie ma moze czuc sie troche winny ,ale na milion % dziewczyno zapomni po czasie.faceci za zony chca miec niewinne kobitki nieskalane ,a ty dla niego w pozniejszym rozumowaniu to tak bys zrobila mu skok w bok.i nigdy ci tego nie zapomni bo tak bedzie mu wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz trzeciego :D żartuję:P a tak poważnie: miałam taką sytaucję i wybrałam pierwszego :D zastanów się czy warto dla tego CZARODZIEJA - drugiego:D rezygnować z tego co masz i rzucać się w jego ramiona?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że nie raz zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam :P widać - może nie umiem kochac naprawdę:P tylko co to znaczy naprawdę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equinox
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki dziewczyno patrz w przyszłość, a nie w przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam podobnie
i wybralam drugiego pomine to ze zaplacilam za to wszystko ciezka depresja ale dopielam swego,nie dalam sie zmanipulowac choc bylam blisko wyprania mozgu.....popieram wczesniejsze wypowiedzi-gdzie byl ten 1 kiedy czulas sioe zle? najzwyczajniej cie olał....faceci tak maja,rzucaja nami jak pileczkami pimpongowymi,jak chca to biora jak sie znudzi to wyrzucaja,jak zobacza ze ulozylas sobie zycie i jestes szczesliwa to uzyja wszelkie sposoby by ci to szczescie zburzyc......a my lecimy jak cmy do ognia.....ja postanowialam trzymac sie sprawiedliwosci,sprawiedliwe bylo to,ze poznalam kogod 2 po tym,jak 1 mnie rzucil,i nikomu nie uczynilam krzywdy ze odmowilam 1,choc jak mowie zaplacilam za to straszna cene ale przynajmniej moge sobie smialo w oczy spojrzec i powiedziec ze nie jestem niczyja zabawka,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w myślach
dzięki wszystkim za wypowiedzi...patrycja37 Twoja rada mi się napewno przyda...bardzo możliwe że włąsnie ten pierwszy tak by postapił...teraz wrócimy do siebie a za miesiąc mi wszystko wypomnii i zeszmaci...musze to wziac pod uwage...ale brakuje mi go mimo że za grześkiem tęsknie....grzesieik jest bardzo dobry ale obawiam się że chamstwo weźmie górę i wrócę do marcina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×