Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papieros juz zgaszony

facet, ktory nie wie co do mnie czuje....porazka

Polecane posty

Gość papieros juz zgaszony

raz czuje tak a raz inaczej.... czy mam postawic ultimatum: albo sie zastanowisz i porozmawiamy, sa dwa wyjscia: chcesz byc ze mna albo nie kontaktuj sie ze mna juz wiecej??co takiemu powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brown
zalezy ile sie znacie-jesli krótko, todaj mu czas, a jeśli długo i jestescie ze soba to mozesz stawiac ultimatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...........................
A co powiedziałybyście, kiedy własny mąż po 19 latach małżeństwa na to pytanie powiedziałby ----NIE WIEM!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
ja własnie postawiłam ultimatum, choc on mówi że mnie kocha, ale.. nie wie czego chce..(a podobno nie chce mnie stracić). A ja chcę poważnego związku i planów na przyszłość (bliską), dzieci itd. związek trwa (trwał??) ponad 3 lata. Chyba nie miałam wyjścia, prawda? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrakrra
wiesz....będzie cholernie boleć, ale nie ma sensu się szarpać z takim facetem. Który nie wie co czuje, czego chce. Najpiękniejszy związek, uczuia, miłość i związek - to te tworzone prawdziwie, od serca, z pasją... ostatnio miałam z takim panem do czynienia co to się ciągle zastanawiał i tak się zastanawiał rok.... z prawdziwą ulgą rozstałam się z Nim, gdy w końcu stwierdził że nie chce być ze mną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×