Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cenna

Gdy dziewczyna wychodzi z inicjatywą

Polecane posty

Gość cenna

Od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak.Gadamy ze sobą jak znajomi, ale wszystko jest na sztywno. Jak przełamać lody?Zastanawiam się czy chłopcy nie boją się kobiet które pierwsze wychodza z inicjatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
veleue to moj idol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjklhhj
Nie boją się ale po wyjściu z inicjatywą kobieta powinna trochę przystopować aby to on ją przejął, inaczej będzie cię traktował jak napaloną, łatwą suczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
hm ja powiedziałam chłopakowi ze mi sie podoba, ale on niestety nic z tym nie zrobił, pewnie liczyłam za duzo, tylko sie ośmieszyłam.. heh nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
tak myślałam że nie warto wychodzić z inicjatywą. A jeżeli chłopak to pierdoła? chciałby ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
niby szczęściu trzeba dopomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od faceta. Niektórzy "otwartość" kobiet moga uznać za objaw zdesperowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxer
a jak jest niesmiały?To moze stwierdzic ,ze ty nie chcesz sie z nim umowic ,ale bawisz sie nim..Wiesz niesmiali wszedzie widzą ,ze ktos sie moze nimi bawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chłopak jest nieśmiały wtedy pierwszy kroku nie zrobi raczej. Boi się że zostanie zlekceważony ..wyśmiany? Warto próbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturals88
cenna moj byl bardzo niesmialy zaluje ze to zrobilam no ale nie da sie cofnac czasu, ale moze warto w Twoim przypadku zrobić pierwszy krok:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
A jak kobieta jest zdesperowana w miłości do faceta to źle?Powinien się cieszyć że komuś tak na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh jeżeli kobieta pokazuje że bardzo jej zależy na facecie to ONI a bynajmniej większośc wiekszosci sie wcale z tego nie cieszy. Jest wręcz przeciwnie. Odpuszczaja sobie , bo mają już wszystko podane na tacy. Nie muszą się wysilać i starać. Troche to smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak na opak
Ja tam zawsze czekam na pierwszy krok kobiety. A nawet po tym kroku czekam na dalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
Dlatego my kobiety odgrywamy rolę księżniczek nie do zdobycia.Farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
Z tymi dalszymi krokami to już przesada, w końcu nikt nie chce umawiać się z kłodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak na opak
Jestem jak Eskimos. Moją największą zaletą jest cierpliwość, a największą wadą bierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci chyba sami nie wiedzą czego chcą. Szukają miłości , gdy juz jakaś kobieta okazuje im zainteresowanie to oni zaczynają wydziwiać. Ładna , brzydka , za mały biust a to brzydki nos. Wnętrze nic warte :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
I pewnie temperatura związku jak w igloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
A jak dziewczyna ich rzuci to są oburzeni, jak mogły takie cudo odpuścić sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
Ale jednak to dla facetów robimy się na bóstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak na opak
Nie ma się co śpieszyć. Lepiej czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywaj
sposob ktory mi zadzialal najpierw dalam sie chlopakowi zauwazyc potem zaprosilam na piwko z kolezenstwem z klasy tylko ze nie zaprosilam kolezenstwa przyszedl ja udalam nieszczesliwa ze nikt nie przyszedl a "mieli" przeciez przyjsc dalam sie pocieczyc zagadac i poderwac ogolnie cala sztuka polega na tym zeby go poderwac tak zeby nie zauwazyl i ostentacyjnie acz nienachalnie dac sie mu "poderwac" jak juz sie za to zabierze w przeciwnym wypadku uzna cie za napalana latwa d... albo desperatke ktora szuka na sile faceta bo nikt jej nie chce (wiec czemu on mialby chciec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj polemizuję... Faceci to tylko dodatek :-) Ja robie to dla siebie , bardziej dla dobrego samopoczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
jasne Mohini,, ale jak facetowi oko błyśnie na nasz widok no to nie mów że miło nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
Nie no teraz to ja się na pewno za podryw nie wezmę. A jak się skończył omawiany podryw z sukcesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest ale wolałabym żeby facet poleciał nie na mój wygląd tylko na coś bardziej trwalszego i niezminnego :-). B.T.W o czym ja mówie... na mnie i tak nikt nie leci. Chyba że deszcz , ale stanowczo za często ostatnio :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak na opak
Pewnie przyjęli moją taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
Niestety oni mają ograniczony obszar widzenia, jak jest błyskotliwy umysł to tylko na necie zrobi na nich wrażenie. w realu jednak fizyczność bierze górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna
wtajemnicz nas w ten męski światek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×