Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

ale mam doła...

Polecane posty

Jestem wkurzona... Powiedziałam mężowi, że ma się wynieść z chaty i najchętniej to jeszcze bym się przespała z jakimś gościem, by mu zrobić na złość... i to nie jest prowokacja... może to powinnam wpisać na uczuciowym dea i wszyscy mądrzy forumowicze ratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na delegacji okłamuje mnie po raz wtóry wypił o piwo za dużo .... i jest z kolegami w mieście, nie odbiera moich telefonów i mu nie ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A nie lepiej tak normalnie spkojnie porozmawiać..? Powiedz mu szczerze, że wydaje Ci isę, że nie ma dla Ciebie czasu i czujesz się zaniedbywana.. i powiedz mu, że go mocno kochasz, o ile to jest prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbaj o siebie nowe ciuchy, kosmetyczka zacznij wychodzic z kolezankami to go ugryzie zacznie myslec i bardziej szanowac zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocki klocki
popieram fioletowo liliową. rozmowa i jeszcze raz rozmowa. O tym, co czujesz. Bez nerwów i emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borostwór
mam znowu doła znów pragnę śmierci wracają stare lęki i nie mogę w nocy spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocki klocki
a poza tym, może lepiej, że jest z kumplami,a nie z koleżankami?:-) a telefon mógl się zwyczajnie rozładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brazylijski serial juz nie cieszy jak kiedysnawet seks jest banalny i nie kreci mniemoze jestem nienormalnyza krotko bylem w wojskumoze w lecie jakis komar adidasa sprzeda mi:(Nie tylko Ty klepiesz doly....Robienie na zlosc i krzyki sa gorsze od nierobienia niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borostwór
dobrze Ci dół, jakaś kobieta Cię klepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadbana i za cholerę nie wiem czemu mnie okłamuje już kilka ray mu mówiłam żeby nie wyprowadził, ale teraz to chyba już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tel się nie rozładował, jest w klubie i jak dzwoni żonka to wychodzi na zewnątrz wciska mi kity że jest na spacerze z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boro
okłamujemy Cię, gdyż jesteśmy z nim w zmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad pewnosc, ze cie oklamuje? Moze po prostu ma ochote na piwo z kolegami, bo...np. kolega ma problem i o tym rozmawiaja, albo Twoj maz ma jakis problem i topi to w piwach. skad pewnosc, ze klamie, zdradza moze itd....Na spokojnie to wez - naprawde krzyki dzialaja na facetow jak plachta na byka. Jak go osto wqu...wisz to sie wyprowadzi z domu i juz nie wroci, a moze byl nie az tak winny jak Ci sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dość rozmów, które nic nie dają nie chcę umrzeć a sex nie jest banalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dol
No symptycznie jest. Nie powiem, ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko proszę go o szczerość obiecał (sam) że wypije dwa - wypił 3 niech będzie, ale po co obiecał mówi że są na spacerze a siedzą w pubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 może nie wracać, chcesz męża z odzysku ? chyba go tu wylicytuje za 1 grosza nigdy nie byłam taka wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mowi - ze na spacerze, bo wie, ze Ci sie noz w kieszeni otwiera jak slyszysz ze w pubie byl. Sluchaj, a co jesli jest tylko w pubie, tylko z kolegami i tylko pije piwo? Nie wprowadzaj w domu atmosfery strachu, nie badz terrorystka. Pogadaj jak czlowiek z czlowiekiem - bliskim czlowiekiem - powiedz co Cie boli. Nie przekreslaj niczego bez dowodow.Notorycznie chodzi na te piwa? Jak czesto? co jeszxze robi, co Ci sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowilas mu to?Pytalas, czemu oklamuje? Czy moze laskawie przestac bo Cie to martwi i boli? Kuźwa, proste pytania i prosby, jak afcet nie kuma, to tez sobie idz na piwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były boro stwór
nie miłość tylko kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promiscuous coffee
mój jak był gdzieś tam na wyjeździe to chodził "na piwo" ... ledwo pororze utrzymywałam na głowie... może Tój jest ok... może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on już miał sznsę, 10 razy mu się pytałam gdzie jest, a on \"mogę ci wysłać zdjęcie z nazwą i numerem ulicy\" to miał być dowód na to że są na spacerze zapomniał powiedzieć że właśnie wybiegł z puby by zrobić to zdjęcie palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on już miał sznsę, 10 razy mu się pytałam gdzie jest, a on \"mogę ci wysłać zdjęcie z nazwą i numerem ulicy\" to miał być dowód na to że są na spacerze zapomniał powiedzieć że właśnie wybiegł z puby by zrobić to zdjęcie palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak HARD ale nie jestem małolatą mam już sporą rodzinę (miałam) 2 dzieci na koncie może jestem porywcza, ale jak się nie wyniesie to chyba to do niego nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzinka jego myśli że on jest święty zaczęło się już rok temu zdradą psychiczną (bez sexu) miał już lalunię i ciągle mnie okłamuje a potem się dziwi że mu nie ufam - dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×