Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

ale mam doła...

Polecane posty

Gość to juz bylo...
Jak to mialas 2 dziecie na koncie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz bylo...
z tym facetem co to sie dogadac nie mozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzilo mi o to ze jestes malolata tylko ze taka mloda jestes i juz takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie ze to dupek od razu lepiej sie poczuję jest tu jeszce ktoś wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...zjedz 15 kostek i :) ....tyle na dzisiaj.... .....a od jutra... .....zadbaj o siebie jak ktoś już wcześniej coś pisał i zacznij wychodzić z koleżankami, oczywiście, żeby nie było ;) - Co z dziećmi? - Jak to co? Dzisuaj Ty z nimi zostajesz, kochanie :D - koniecznie z rozanielonym i beztroskim uśmiechem na twarzy :D :D :D Jak Ty się staniesz beztroska to on się zacznie zastanwiać i będzie zatroskany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dupek:)Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nakablujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie wiem czy to na niego zadziala niektore osoby maja kurestwo we krwi szkoda mi Cie troche bo masz juz zje... zycie po czesci tez troche sama sobie je zjeb..... idz juz lepiej spac bo i tak nic teraz nie wymyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu.. połóż się spać, sen na wszystko jest najlepszym lekarzem.. sama mówiłaś, że trochę wybuchowa jesteś... jutro nabierzez do wszystkiego dystansu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę dać Ci radę to nie ograniczaj jedzenia przy odchudzaniu, bo tylko wpadniesz w efekt \'jojo\'. Lepiej zainteresuj się jakimś sportem i zamień zbędny tłuszcz na trochę mięśni. I zaręczam Ci że wazyć będziesz podobnie, ale w obwodach spadniesz, bo tłuszcz jest lekki, a mięśnie ciężkie, szczególnie jeśli ruszasz sie regularnie, bo wtedy gromadzą wodę. Poza tym piersi zostaną jędrne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 dzieci które są najlepszą \"rzeczą\" jak mi się trafiła i nie mam kiedy się interesować sportem bo spędzam z nimi każdą wolną chwilę ale bardzo je kocham i są teraz moją jedyną radościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty nie widzisz kobieto,że on nie jest wart Twoich łez.Bawi sie w najlepsze a Ty durna płaczesz.Ja tez tak robiłam ale kedyś powiedziałam dośc.Teraz jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem a mój były mężuś zdał sobie sprawe z tego co stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, też dochodzę do takich wniosków wywalę go z chaty na pewno, obiecuje to wam i sobie niech pomieszka trochę z rodzicami, da mi odpocząć rozmawiałam z nim a on do mnie \"a dzieci? skrzywdzisz dzieci...\" i tak go nigdy nie ma w domu, jakby to im robiło znaczenie, myśli że dzieci wolą patrzeć jak rodzice się kłócą no to spać Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialiśmy przez komorkę wczoraj około godziny czy ktoś wie ile to kosztuje z ery do ery, albo ile jest za minutę? napisze wam później, jak nam \"miło\" upłynął wieczór chyba jestem wam to winna za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisz koniecznie. Może jeszcze Ci coś pomożemy. I trzymaj się mocno, twardo, ale na spokojnie i stanowczo, z nim rozmawiaj, nie ma miękkiej gry!! 😠 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U lala.........
tak młoda i takie problmey......... wspieram Cię duchowo. Mój mężczyzna jak na razie nie chce ani ślubu,ani dziecka........ a ja już nie moge,mam depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisz koniecznie. Może jeszcze Ci coś pomożemy. I trzymaj się mocno, twardo, ale na spokojnie i stanowczo, z nim rozmawiaj, nie ma miękkiej gry!! 😠 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się na spokojnie i ciągle sobie powtarzam, że muszę go wywalić, obym tylko nie uległa może jestem zawzięta, ale dałam mu już 2 razy szansę i ją zmarnował zawsze może wrócić, będziemy utrzymywać kontakt, tylko musi się zmienić idę zaraz poćwiczyć by wyładować złe emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×