Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peggy

Jak zachęcic męza do sexu

Polecane posty

Gość hmhm
a jak Go zachecalas do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
ja czasem mowie po prostu wejdz we mnie i wystawiam tyleczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogulinka
ładna bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
oczywiscie wystawam zeby kochac sie od tylu a nie zeby w tyleczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksowna bielizna sex w jakiims nietypowym miejscu i czasie, trochę spontaniczności i żywiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja to juz sama nie wiem co mam robic,on wiecznei jest zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
A od tych 10 lat nie zmieniła ci się czasem waga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Marcin
Peggy/ moze bym cos mogl podpowiedziec, ale Twoja skrzynka jest pelna ;) pozdr. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla niego seks z Tobą nie jest po prostu fascynujący? Może jest monotonny, nudny, mało podniecający, nie sprawiajacy dużej przyjemności? Czy Ty czasami nie jesteś bierna - leżysz i się mu \"oddajesz\"? Nie chcę Cię urazić, po prostu podsuwam uwagę. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia dobra rada
Co prawda nie mam męża ale... Najlepszym sposobem jest zaskoczenie.... tylko trzeba uważać zeby nie przesadzić :) przedewszystkim jeśli zawsze bywałas nieśmiała musisz pokazać pazórki i na odwrót... jednak pamiętaj by wszystko kontrolować no przynajmniej do czasu ;) Jeśli kolacje świece i romantyczna atmosfera nie pomaga widać On potrzebuje czegoś innego.... niewatpliwie jakaś ostra bielizna pomoże... Może trochę pikanterii? przygaś światło ale tak by mógł Cię widzieć posadź go na krześle przed soba włącz muzykę i ubrana w jakieś ładne ciuszki ale jednoczesnie wygodne :) zacznij przed nim tanczyć.... w trakcie rozbierania nie pozwól mu sie dotykac zajdź go od tyłu i przejedź językiem po uchu mozesz go troche wsunąć do srodka .... rób to co ci podpowie serducho.... :) a kiedy juz bedziesz widziała jak sie podniecił ... usiadz na nim odchyl sie do tylu.... :D tylko nie spadnij ;) reszte zostaw jemu... bedzie wiedział co robić.... :D TO TYLKO JEDEN Z WIELU SPOSOBÓW UWIEDZENIA WŁASNEGO PARTNERA.... :) MOZESZ TAKZE PODCZAS SNIADANIA ALBO KOLACJI BAWIC SIE PALSEM PRZY USTACH CZY DŁONIĄ PO DEKOLDZIE ALE NEI DOTYKAJ PIERSI NIECH SOBIE WYOBRAZA JAK TO ROBISZ.... ALBO W ŁAZIENCE DELIKATNIE OTRZYJ SIE O NIEGO :) KUS OD RANA NAJLEPIEJ A WIECZOREM ZAFINISZUJ NA PRZYKŁAD TYM TANCEM :) JESLI TO NIE POMOZE ZNACZY ZE NADAL NIE TRAFIŁAS W TO CZEGO ON POTRZEBUJE.... CZASAMI FACETOWI TRZEBA POWIEDZIEĆ WPROST BO NIEZAWSZE ŁAPIĄ O CO NAM CHODZI ;) POWODZENIA I UPOJNYCH CHWIL ZYCZE Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość***
Może ma kogoś na boku, dlatego nieinteresuje się Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość***
Czyli Masz w domu coś w rodzaju robota: praca, dom, telewizor, sen. Zero zainteresowań, zero czułości? Może czas abyś to ty poszukała sobie kogoś, kto cię doceni, będzie chciał być z Tobą, będzie na Twoje zawołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na zawołanie\" .... to brzmi jakby mówić o psie... eh... Związek nie polega na \"byciu na zawołanie\" ale na wzajemności.... i fakt ze tutaj pojawia sie problem bo Meżczyzna jej zdecydowanie nei wykazuje ale znaim jednak zacznie szukać sobie on bądź ona kogoś moze warto o to zawalczyć? \"znudzenie\" bo być może to właśnie sie wkradło między was jest rzeczą która pojawia sie w każdym zwiazku predzej czy później i to własnie od chęci i walki zalezy czy je pokonacie czy ono pokona was ... wieżę żę zmysły można skutecznie pobudzać... i tego Tobie życzę. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość***
Właśnie na zawołanie: "potrzebuję cię" i on powinien się zjawić ... A nie twierdzić, że niemoże, że jest zajęty, że jest zmęczony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość***
I nie chodzi mi tylko o sex, ale o całokształt życia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz racje to poprostu nuda i nic wiecej A zdradzac mnei na 100 nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy nie chce Cię hmmmm niepotrzebnie denerwowac ale stuprocentowej pewnosci nie ma nigdzi ena swiecie i w niczym.... nie rozchodzi je jednak o to skoro czujesz z enie ma nikogo inneog moze aktycznie nie ma ale jesli nadal nie bedzie chciał współzyc to moze juz go nie pociagasz a nad tym w takim razi etrzeba popracowac metody sa rózne jak pisałam mozesz spróbowac w taki sposób... albo w inny tu mozesz uzyskac tylko słowa ale reszte musisz zrobic sama.... zauwac jak bardzo temat oddalił sie prosiłas o to by inni napisali ci jak podniecają swoich partnerów a oni odrazu pisza ci o tym jakie jest Twoje zycie.... to największy problem tego forum ludzie oceniają zamiast udzielac rad. no niewazne wazne jest to ze jesli nie zauwazy Twój partner w Tobie seksu to będzie problem bo jesli jeszcze nikogo nie ma to predzej czy później znajdzie.... poniewaz jest tylko cżłowiekim i jego instynkty mówią mu o tym ze i taka śłodycz jest potrzebna a zatem czym predzej tym lepiej zaczać działac....i nei martw si ena zapas. popróbuj róznych rzeczy.... mozesz tez jak jest w pracy wysłac mu kilka pikantnych smsów jak marzysz o tmy jak cie dotyka jak cie to podnieca...cos co go ruszy.... mysle ze znasz swojego faceta lepiej niz ktokolwiek z nas i jesli spokojnie pomyslisz nad tym bedziesz sama doskonale wiedziała co robic powiedziałam juz chyba wszystko o mogłam powiedziec w tej sprawie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Monika ludzie czasme wola cie bardziej zdolowac niz udzielic rady, wiem ze tak naprawde nei ma 100% pewnosci ze ktos cie nie zdradza, ja poprostu to czuje, masz racje ze nalezy cos dzialac zeby to co sie miedzy nami dziej naprawic to dlatego poprosilam o rade moze jak raz ktoras z rad poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
A moze tak : ? Mlode malzenstwo , On mowi oto jak bedzie wygladac nasze malzenstwo: - ja co wtorek wychodze grac w brydza - co srode ide na silownie - co czwartek mam kolko filatelistow - co piatek gram w pilke - co sobote ide do mojej mamy - co niedziele ide na polowawie. Bede dla ciebie zono w poniedzialki , co ty na to ? Ona: - Jak dla mnie moze byc. Mala uwaga - ja codziennie bede uprawiac seks. Jak bedziesz - dobrze , a jak nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×